18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
korzonek 2013-03-30, 16:53 1
Atak obrońców maryśki za 3...2...1...

@ratit piwko za master troll ;p
Zgłoś
Avatar
Smeagol 2013-03-30, 16:56
Właśnie tak to było
Zgłoś
Avatar
zjaranyblant 2013-03-30, 17:16
to był najgorszy moment w całej trylogii, nic mnie tak nie obrzydziło!
Zgłoś
Avatar
vatson 2013-03-30, 17:23
@Ratilt- Wiesz w ogole chociaz jak wyglada marihuana ? Od kiedy sie ją wciaga/wstrzykuje.. Po Twoim marnym poście stwierdzam, ze nigdy jej nie paliles, a masz najwiecej do powiedzenia. Stany lękowe i wady wymowy oraz pogorszenia wygladu to czlowieku jest po twardszych narkotykach, a porownaniem ze marihuana to biala smierc dales mi do zrozumienia, ze jestes kompletnym idiotą.. Jak nigdy jej nie paliles i nie widziales no to lepiej siedz cicho i nie wypowiadaj sie.
Zgłoś
Avatar
lemon1988 2013-03-30, 17:27 2
@Ratilt- rozjebałeś mnie jeden z lepszych komentarzy jakie na sadolu widziałem reszcie polecam przeczytać kilka razy a potem do SWO i wpisać słowo - "ironia"
Zgłoś
Avatar
t0biash 2013-03-30, 17:35 1
Ratilt napisał/a:

Ja tu widzę zaprezentowanie typowego zachowania osoby po wstrzyknięciu marihuaniny.
(00:00) Najpierw mamy tak zwanego (przez ćpunów) "lolka", czyli radość z byle czego - tutaj koleś uśmiecha się do pierścionka
(00:11) Później mamy utraty świadomości, zaprezentowane w postaci "teleportacji"
(00:17) W przypadku przedawkowania lub podczas długiego przyjmowania mamy zaprezentowane stany lękowe, wady wymowy, pogorszenie stanu objawiające się w wyglądzie
(00:44) W każdym stanie występuje jednak tak zwana "gastro faza" - człowiek naćpany zje praktycznie wszystko
(01:00) Dalej mamy już tylko przedstawione dalsze skutki wtrzykiwania i wciągania marihuaniny

Nie wierzcie dilerom, kartelom i lobby narkotykowemu, próbującemu wam wmówić że to lekarstwo na wszystko! Marihuanina to nie 'naturalne zioło', to wyniszczający organizm syntetyczny narkotyk! Pamiętajcie - marihuanina = biała śmierć!



Zgłoś
Avatar
kalollo 2013-03-30, 17:42 3
@vatson za to Ty jesteś kurwa specjalistą od lekkich i ciężkich dragów, które na tyle wypaliły Ci szare komórki, że prostej ironii nie złapałeś. Peace.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-30, 19:00
Ratilt napisał/a:

Ja tu widzę zaprezentowanie typowego zachowania osoby po wstrzyknięciu marihuaniny.
(00:00) Najpierw mamy tak zwanego (przez ćpunów) "lolka", czyli radość z byle czego - tutaj koleś uśmiecha się do pierścionka
(00:11) Później mamy utraty świadomości, zaprezentowane w postaci "teleportacji"
(00:17) W przypadku przedawkowania lub podczas długiego przyjmowania mamy zaprezentowane stany lękowe, wady wymowy, pogorszenie stanu objawiające się w wyglądzie
(00:44) W każdym stanie występuje jednak tak zwana "gastro faza" - człowiek naćpany zje praktycznie wszystko
(01:00) Dalej mamy już tylko przedstawione dalsze skutki wtrzykiwania i wciągania marihuaniny

Nie wierzcie dilerom, kartelom i lobby narkotykowemu, próbującemu wam wmówić że to lekarstwo na wszystko! Marihuanina to nie 'naturalne zioło', to wyniszczający organizm syntetyczny narkotyk! Pamiętajcie - marihuanina = biała śmierć!



Wszystko się zgadza, a najbardziej mu odpierdalało jak ktoś chciał spalić jego skarb, film się kończy dobrze bo golum sam go spalił i umarł z uśmieszkiem na twarzy.
Zgłoś
Avatar
zanderek94 2013-03-30, 19:24 2
@" Pamiętajcie - marihuanina = biała śmierć! "

To już o samym trollu świadczy
Miło sie czyta opinie " Palaczy " Piwko
Zgłoś
Avatar
kemcia 2013-03-30, 19:26
@ratit zapomniałeś o silnych wymiotach jakie pokazane są w 30 sekundzie tego wspaniałego filmiku ukazującego straszliwe skutki wstrzykiwania marichuanen
Zgłoś
Avatar
skizo 2013-03-30, 21:14
Jaki Matrix czytam post Ratilt po lolku O_O
Zgłoś
Avatar
Kalwa 2013-03-30, 21:35
To raczej transformacja Polaka za czasów rzadow Tuska.
Zgłoś
Avatar
matełuż 2013-03-30, 23:16 1
Smeagol Smeagolem ale Gimli to był dopiero przechuj

Zgłoś
Avatar
Berus 2013-03-31, 10:32
Melegan napisał/a:

Maryhy sie nie wstrzykuje..



Za twoją błyskotliwość otrzymujesz talon na kurwę i balon.
Gratuluję.

Czy wy wszyscy na prawdę nie dostrzegacie ironii w poście Ratilta?
Zgłoś
Avatar
darex239 2013-03-31, 12:25
@Ratilt Ty pajacu... Rozumiem ,że nie każdy jest za marihuaną ale jak do kurwy nędzy można WSTRZYKIWAĆ marihuane ?:O
Zgłoś