18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Szwedzi przebijają inne liberalne kraje o głowe.
24-letni Irańczyk znowu trafił do aresztu po tym, jak szwedzki sąd uznał, że nie będzie go więził za transmitowanie gwałtu na Facebooku.
Zaledwie kilka dni po wyjściu na wolność mężczyzna groził nożem swojej rodzinie i chciał dźgnąć policjanta. Według sąsiadów Hugo Alfvens miał wszcząć awanturę, która omal nie skończyła się tragicznie. Mieszkańcy zza ściany zadzwonili więc na policję, ale napastnik ani myślał dać się aresztować Odpowie za próbę napaści z nożem i atak na funkcjonariusza - donosi friatider.se.
Mężczyzna jest dobrze znany szwedzkim mediom i tamtejszym służbom. W zeszłym tygodniu było o nim niezwykle głośno po kontrowersyjnej decyzji sędziego z Uppsali, który uznał, że Hugo Alfvens może bez przeszkód opuścić areszt. Mężczyzna trafił tam za transmisję gwałtu na bezbronnej Szwedce, którego dokonali jego koledzy.
Podczas przeszukania mieszkania Irańczyka znaleziono szokujące materiały. Oprócz narkotyków, śledczy natknęli się także na nagranie, na którym imigrant opowiada o tym, jak powinno się traktować wszystkie białe kobiety. Film nagrano w noc gwałtu, który później trafił na Facebooka.
Czyli śmieć nagrywa jak inne ciapaki gwałcą szwedkę, cieszy przy tym swój tępy ryj, a sąd wypuszcza to gówno na wolność.
Tutaj zdjęcie tego pajca z momentu gwałtu,

Źródło:
https://www.o2.pl/hot/imigrant-pokazal-gwalt-na-facebooku-sad-go-wypuscil-i-iranczyk-zaatakowal-6136335686731393a

2017-06-23, 09:15
kara śmierci dla nich to zbawienie ... ale nie przez ścięcie głowy, ponadto można oblać truchło świńską krwią

Ma...........ke
2017-06-23, 09:58
Jak RedIsGod ma rację to mi jej nie szkoda, bo przypomina mi to Polki, które jeżdżą na orgazmusa idą pić do domu Hiszpana potem zgadzają sie na seks (czyli najczęściej gałe) jutro im się odechciewa i idą do sądu bo gwałt.
k***a Karol XVI Gustaw to taka c**a, we własnym państwie nie potrafi wypie**olić lewackiego rządu i tych ciapaków.

2017-06-23, 13:37
Takie pytanie;

patrząc na jego ryj, wiedząc co zrobił, czym jest i że jest bezkarny... Jest ktoś, kto by się zawahał spuścić mu płytkę chodnikową na mordę?

2017-06-24, 00:05
Ty w dupie to mam. Laska chciala Ciapatego ch*ja to miala i tyle. Nie wiem nad czy tu sie zastanawiać

2023-07-01, 00:05
ubogacanie kulturowe :) dobrze tak tym k***om co się za "wikingów" podawali