18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
panchamityle 2013-08-22, 4:18
Za drugi wojskowy klub trzymają frędzle, a za transparent piwko:)
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-08-22, 4:21
Przeciez to jest wiadome, ze brudasom sie nie ufa. Mogli przez Wegry uciekac, ale co ja tam wiem, jestem tylko pierdolonym rasista.
Zgłoś
Avatar
abrams90 2013-08-22, 5:16 7
Od kiedy kurwa Rumun to cygan? cygan to ROM jak CD - ROM zapamiętajcie to barany do cholery. Zwykły Rumun to zwykły człowiek rasy śródziemnomorskiej.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-22, 6:30 2
I dobrze że internowali. Jeżeli jesteś patriotą zdychasz na swojej ziemi albo jesteś tchórzem i spierdalasz jak baba. I co nam przyszło z rządu emigracyjnego gówno. Bardziej martwili się o swój status niż los kraju. Knowania, intrygi i faworyzowanie znajomków. Durne decyzje jak np ta o Powstaniu Warszawskim sprawiają iż o rządzie w Londynie myślę tak samo miło jak o Komunistach.
Zgłoś
Avatar
pit@ 2013-08-22, 7:38
Rumuni mieli minutę ciszy. Oj, nie popisaliście się, buraki z trybun Legii.
Do zespołu nic nie mam. Do obywateli na trybunach i owszem.
Zgłoś
Avatar
apanas 2013-08-22, 9:09
Użyję dwóch cytatów z GW:
"rumuńska telewizja informowała o zatrzymanych 13 kibicach Legii, którzy mieli przy sobie marihuanę, noże i petardy."
"Nie odpalili żadnej racy, a jedyny transparent, jaki wywiesili raczej nie zostanie zakwalifikowany przez UEFA, jako rasistowski".
Czyli z jednej strony byli i tacy, którzy chcieli ewidentnie awantury i się pobić, ale z drugiej strony nasi kibice na prawdę tym razem nic złego nie zrobili - miło, rząd nie ma się do czego dopierdolić
Zgłoś
Avatar
Kickarse 2013-08-22, 9:11
Ostatnimi czasy kibolskie buractwo urządziło sobie jakiś monopol na "prawdę" historyczną. Krzyżowcy, Rycerze Ortalionu, kurwa ich mać, jedźcie oglądać zasrany mecz, a nie robić sobie fame hasłami, których 99% procent z was nie rozumie.

A Legia cieszy się z remisu z Rumunami na wyjeździe tak jakby wygrała LM, no po prostu paranoja.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2013-08-22, 9:23
chyba maść potrzebna...
Zgłoś
Avatar
EmPeroR77 2013-08-22, 9:26 8
Lepszy transparent wieźli na mecz ze Spartakiem Moskwa ale ich zatrzymali na granicy ,, Oddajcie czarne skrzynki , Zabierzcie Donka "
Zgłoś
Avatar
Kiper_lp 2013-08-22, 9:30 2
@Kickarse jak wchodzisz na sadola to przeglądaj a nie komentujesz, napinasz się i próbujesz zgarnąć piwa jakimiś durnymi tekstami.

A co do minuty ciszy nawet polski dziennikarz jakiś mówił, że po prostu kibice Legii nie ogarnęli o co chodzi a kiedy się zreflektowali zamilkli na ostatnie kilka sekund... Ciężko jest ogarnąć, że minuta ciszy jak spiker zapowiada to po rumuńsku. Jestem kibolem Lecha ale wkurwia mnie takie jechanie na kibiców. Mała, przypadkowa wpadka i tyle. A co do tego, że znaleźli jakieś petardy i noże to jeszcze nie znaczy, że ktoś chciał urządzać wojnę.
Zgłoś
Avatar
kur2005 2013-08-22, 9:47
@up
no tak, pewnie chciał chleb posmarować
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-08-22, 10:03
No i sami widzicie - jeden transparent i już "kochani kibice".

To jebane kibole jebane bezmózgie debile z probówką zamiast matki

Wam to we łbach namieszać można łatwiej niż gównem w betoniarce.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-08-22, 10:17
palczi napisał/a:

W Gówno Prawdzie już zastanawiają się jak jest po rumuńsku PRZEPRASZAMY


Tak?? Tak poza tym, co tam jeszcze u Ciebie w pracy?
Zgłoś
Avatar
Skowu 2013-08-22, 13:15
Pierdolcie co chcecie. Zazdrość o Mistrza Polski? Spoooko, też niektórych ból dupy ściska, że (L)egia ma najwspanialszych kibiców
Zgłoś
Avatar
Domo91 2013-08-22, 14:36
A rząd teraz rozkminia o co chodzi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie