18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Trauma młodego
Centurion • 2024-08-23, 12:38
W tych chwilach człowiek cieszy się, że nie żyje w żadnych z tych pojebanych krajów, gdzie specjalne prewencyjne oddziały muszą patrolować ulice i pilnować aby ludzie nie pozabijali się na motocyklach.

Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-08-24, 4:43
Nancy83 napisał/a:

Jakim trzeba być skurwysynem, mam nadzieje że chłopak zapamiętał ryje bo uważnie się przyglądał.. i kiedyś się zemści.



tak zapamiętał ryje- jprdl. Przecież to jest bachor w wieku gdzie jeszcze robi babki ze swojego gówna Chyba za dużo Harlequinów czytasz.

[ Dodano: 2024-08-24, 04:45 ]
Bonkojad napisał/a:

Jakimi trzeba być Chu. żeby zamordować, przy dziecku.



Też tak sądzę - powinni zawołać wszystkie bachory z rodziny, a nie ino jedno
Zgłoś
Avatar
Centurion 2024-08-24, 12:57 1
Info z netu:

Cytat:

Mężczyzna zidentyfikowany jako Josimar Félix, lat 49, zostaje zamordowany przez dwóch sprawców, którzy zaskakują go na motocyklu w towarzystwie jego 4-letniego syna.

Nieletni mógł z przerażeniem patrzeć na morderstwo ojca. Josimar pracował jako najemnik i został oskarżony o kilka morderstw w Pernambuco 🇧🇷

Zgłoś
Avatar
Rops 2024-08-24, 13:17
"zabra..zabra..zabrali mi tatusia"
Zgłoś
Avatar
ROMANCEF1111 2024-08-24, 23:55
Rachunek za gaz nie zapłacił
Zgłoś
Avatar
Nancy83 2024-09-20, 12:07
MarS_80 napisał/a:

A skąd wiesz że tego typa co odjebali to jeszcze nie większy skurwysyn? A gówniak jeszcze o tym nie wie? Naoglądałeś się jednej wersji wydarzeń i pierdolisz jak potłuczony pseudo reporter z tvn lub innej uśmiechniętej tvp... Jedynie co można stwierdzić po tym filmiku to to, że koleś miał za uszami a sposób egzekucji nie odbiega od regionalnych "standardów"....😉



Nancy to imie żeńskie, odmiana od imienia Ania,...amebo, wiec zwracaj sie z szacunkiem do kobiet, bo kiedys zastaniesz ,,potłuczony,, i bedzie ci wstyd.. Polska to nie Indie.. Chyba że jesteś z tych tęczowych, na tolerancje z mojej strony nie licz.
Zgłoś