18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
pionner 2014-11-27, 1:43
Do wszystkich "FAKE": Przecież na samym początku macie rocketjump- nazwa kanału, który zajmuje się montowaniem różnych "fotoszopowanych" filmów Polecam się zapoznać, niektóre są na prawdę niezłe.
Zgłoś
Avatar
antysyjon 2014-11-27, 2:15
przecie to są fekjowane rzeczy, aczkolwiek fajne XD
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-11-27, 2:19 1
Bo gościom wyszło to już od razu że niby fejk ? Może jakbyście ruszyli czasem dupy z komputera to też by wam coś wyszło. Mi się wydaje że to prawda, mieli kilka podejść i ćwiczyli dużo, ale nie - nieeee, musi być fejk, bo cioty przy kompach nie wierzą że ktoś coś może osiagnąć. Ja przynajmniej wierzę w ten film.

W boga też wieżę.

W mikołaja też.

Tuskowi też.
Zgłoś
Avatar
Filogyna 2014-11-27, 3:32 2
PatrolZG napisał/a:

Bo gościom wyszło to już od razu że niby fejk ? Może jakbyście ruszyli czasem dupy z komputera to też by wam coś wyszło. Mi się wydaje że to prawda, mieli kilka podejść i ćwiczyli dużo, ale nie - nieeee, musi być fejk, bo cioty przy kompach nie wierzą że ktoś coś może osiagnąć. Ja przynajmniej wierzę w ten film.

W boga też wieżę.

W mikołaja też.

Tuskowi też.



Jak to mówią: I tower you.
Zgłoś
Avatar
Michal2006 2014-11-27, 3:39
Rocket Jump i wszystko jasne^^
Zgłoś
Avatar
Curvatura 2014-11-27, 7:49
Nie wiem czy to bardziej jebie fejkiem czy Kwejkiem?
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-11-27, 15:11
nie trzeba mieć w dupe wyjebanego komputera żeby obrobić tak video cyfrowo, zwykły laptop jaki można dziś kupic pociągnie Adobe After Effects a on potrafi o wiele więcej, poza tym nie są to jedynie fejki obrabiane cyfrowo, są tu też efekty specjalne robione w bardziej tradycyjny "ręczny" sposób

ja tam tych gości lubie, wbrew pozorom to nie takie hop-siup coś takiego przygotować, nakręcić, zmontować i jeszcze zrobić obróbkę w komputerze żeby tak ładnie na ekranie wyszło

@PatrolZG
przejebane tak chyba iść cały czas pod prąd i obdarzać wszystkich zaufaniem, co nie?

proponuje wyłączyć internety bo nie ogarniasz
Zgłoś
Avatar
Jarvis 2014-11-27, 15:31
Skilla mają goście co strzelają z łuku na olimpiadzie.
Oni są średni- po prostu zrobili fajny filmik.
Zgłoś