18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ładne nakurwianie;) przyjemniej ogląda się na żywo, a najlepiej spróbować samemu, ten sport uzależnia chociażby od adrenaliny więc zachęcam;)

i bonus - mały epic fail po cytrynówce;)
Zgłoś
Avatar
szkodnik001 2012-05-02, 22:14
@up
no ja moze też nie przepadam za tą muzyką ale jeśli spojrzeć pod względem obróbki filmu do dropow róznych w nucie to jest nieźle. Jak ktoś całkiem nie trawi tego to ku*rwa mute i swoją puszczać
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-05-03, 1:12
Próbujcie, próbujcie - dział hard już czeka na kolejną porcję fai li
Zgłoś
Avatar
Danlook 2012-05-03, 1:30
Powiedzieć tylko tyle że Gość widząc co się dzieje w Polsce potrafi znaleźć coś tak zajwkoego by móc z tego się cieszyć a jego muzyka jest jego odzwierciedleniem!
Zgłoś
Avatar
Lipton92 2012-05-03, 8:40
Jaki tricking? Sztuczkowanie? Głupszej nazwy nie było? Poza tym to jest gimnastyka akrobatyczna, czy tam sportowa, nie tricking.
Zgłoś
Avatar
szkodnik001 2012-05-03, 15:37
@up
Prawowiita nazwa tej dyscypliny to tricking wystarczy w u2b wkleić i masz szereg filmow. Na chuj sie udzielasz jak nie wiesz?? Wiecie skad sie bierze hater i krytyka? z niewiedzy-.- Gimnastyka akrobatyczna jest sztywna a tu kazdy ma swoje flow swoje lączenie i swoje udoskonalenia, nikogo sie nie da podrobić, w gimnastyce kazdy robi takim samym stylem. Dziękuję
Zgłoś
Avatar
Lipton92 2012-05-03, 21:26
Naciągane dla mnie jest wyodrębnianie tego jako innej dyscypliny.
Zgłoś
Avatar
reflex7 2012-05-09, 22:12
oroboros napisał/a:

To przy podskakiwaniu czuć adrenaline? Chyba inny jestem.



strasznie=] zwlaszcza jak robisz backhandspring's - te na rękach. wtedy serducho wali jak szalone=]

poziom jest, ciesze sie ze typek z polski ale brakuje troche plynnosci. minimalnie widac ze te tricki sa męczone "byle dokrecic" a nie robione na wysokosc, moc i wyglad. Anyway poziom wysoki. oby tak dalej.
Zgłoś