18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Dorik 2016-07-09, 9:46
takamahi napisał/a:

Skoro nic a nic sadystycznego to raczy pan szanowny wypierdalać z takim gównianym materiałem na jakiś serwis motoryzacyjny.



oj chyba ktoś regulaminu nie przeczytał

ja tam wole swoją cbr'ke , ale za rok przerzucam się na cafe racery
Zgłoś
Avatar
takamahi 2016-07-09, 9:57
Nie ma nadmiaru emotikonek, jest więcej niż jedno słowo, nikogo nie obrażam a wulagryzmy nie świadczą o braku kultury, zwłaszcza że zachowałem formę grzecznościową, jak na moje oko zgodnie z regulaminem się wypowiedziałem.
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2016-07-09, 10:12
za pierdzącęgo dwusuwa zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
icek Berg 2016-07-09, 10:46
Wybieram jawę. To jest dobry test, rzetelny poparty dobrym materiałem filmowym.
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-07-09, 12:26
filmik zrobiony strasznie jednostronny, nie pokazali reakcji samic ludzkiego gatunku na oba motory, nie pokazali maksymalnej prędkości.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2016-07-09, 18:45
takamahi napisał/a:

Skoro nic a nic sadystycznego to raczy pan szanowny wypierdalać z takim gównianym materiałem na jakiś serwis motoryzacyjny.

--
przeedytowałem co by zgodność z regulaminem zachować



Nie, nie raczy, twój Pan będzie wrzucał więcej większego gówna i wysyłał ci linki
Zgłoś
Avatar
takamahi 2016-07-10, 0:31
MotoGdynia napisał/a:

... twój Pan będzie ...



Jestem hetero, nie oceniaj ludzi przez pryzmat własnych preferencji.
Zgłoś
Avatar
slawekfmx 2016-07-10, 1:30
Ja miałem jawke 50 ale nie kaczke tylko mustang i jeszcze sobie kiedyś taką sprawie. Afrą smigam też bo na jawce to ja europy nie przejade, chociaż są tacy co by ziemie okrążyli na jawce albo komarze ;D
Zgłoś
Avatar
InnyName 2016-07-12, 13:26
slawekfmx napisał/a:

Ja miałem jawke 50 ale nie kaczke tylko mustang i jeszcze sobie kiedyś taką sprawie. Afrą smigam też bo na jawce to ja europy nie przejade, chociaż są tacy co by ziemie okrążyli na jawce albo komarze ;D



Na Horizons Unlimited Motorcycle Adventure Travellers widziałem, że chłopaki przejechali konkretną część świata na Jawkach, tak wiec już pewnie dawno ktoś to zrobił No ale jak są też tacy co na R1 przejechali pół świata po bezdrożach to co się dziwić
Zgłoś