18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Pan_Doktur 2019-01-07, 14:42 1
pierdolnik napisał/a:

Setki tysięcy ofiar a pośród nich jedna, która została wypisana ze względu na zły stan zdrowia



znam historię gościa co był zwolniony z obozu bo jego mame była w czerwonym krzyżu i miał żydów ratować - może mamy tego samego gościa na myśli
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-01-07, 14:43 3
Cytat:

W tej wojnie nasi rodacy ginęli za ojczyznę głównie w mundurach, a nie w obozach po wydaniu wpierw żon i dzieci.



Wręcz przeciwnie. Wasze bohaterskie wojsko zostało rozbite w nieco ponad miesiąc, a bohaterskie dowództwo tegoż wojska dało dyla z kraju, wraz z bohaterskim rządem zresztą. Wiem, że jesteś idiotą, ale takie kłamanie jest zwyczajnie żałosne.
Zgłoś
Avatar
naczelny1 2019-01-07, 14:46 1
Jakby moja prababka (ur. 1902r.) was usłyszała, to by się w grobie przewróciła.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-01-07, 15:22 6
Widzę, że nawet nikt nie podejmuje polemiki z tą niedorozwiniętą amebą - janlewem.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2019-01-07, 15:32
To teraz o aliantach i zaplanowanym zrzucaniu bomb na cywilów - DREZNO

Nikt kurwa nigdy nie wspina o zbrodniach aliantów, a nie było ich mniej
Zgłoś
Avatar
Krak 2019-01-07, 16:23
Jakiego kurwa nazizmu? Toż to ówczesny niemiecki światopogląd a tworzący takie filmy to ameby.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-01-07, 16:48 2
Krak napisał/a:

Jakiego kurwa nazizmu? Toż to ówczesny niemiecki światopogląd a tworzący takie filmy to ameby.


Nazizm glabie, to NIEMIECKA skrajna odmiana faszyzmu. Taka jest definicja.

InnyName napisał/a:

To teraz o aliantach i zaplanowanym zrzucaniu bomb na cywilów - DREZNO

Nikt kurwa nigdy nie wspina o zbrodniach aliantów, a nie było ich mniej


Nie porównuj zbrodni aliantów do państw osi. To co odpierdalali Niemcy, japończycy tego się nie da komentować.

Poza tym za większość zbrodni wojennych aliantów odpowiadają Amerykanie. To oni rozjebali Drezno, to oni zrzucili bomby atomowe, to oni rozstrzeliwali jeńców wojennych bez sądu - co akurat w przypadku ssmanow i kempentai dla mnie zbrodnia nie jest bo takie ścierwo nie miało prawa żyć po zlapaniu dłużej niż zajmuje mega wpierdol i ustawienie pod ścianą. Rozstrzeliwujac te śmieci zaoszczędzili wiele zbędnej roboty papierkowej.
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-01-07, 18:48 2
Loaloa napisał/a:



Wręcz przeciwnie. Wasze bohaterskie wojsko zostało rozbite w nieco ponad miesiąc, a bohaterskie dowództwo tegoż wojska dało dyla z kraju, wraz z bohaterskim rządem zresztą. Wiem, że jesteś idiotą, ale takie kłamanie jest zwyczajnie żałosne.



Za to wasze bohaterskie wojsko siedziało w gettcie warszawskim i wydawało szkopom waszych braci, druga część waszego bohaterskiego wojska szmuglowała waszych braci z getta poza granicę RP w zamian za złoto, a tera Aj waj aj waj czy jakos tak.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2019-01-07, 19:25
Lista schindlera bardzo fajny film
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2019-01-08, 11:46
Co to za film pany?
Zgłoś