18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
deolic 2013-09-29, 23:19
WujaszekStalin napisał/a:

hahaha koleś jeszcze sparodiował RockAlone, nie wiem kto jeszcze gra w cs'a skoro bf jest dużo lepszą grą



Na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że BF jest lepszy od CS'a? Ja lubię pograć i w to, i w to. Jak dla mnie CS jest świetny, bo jest bardzo grywalny, mimo kilkunastu lat na karku nie odstrasza grafiką, a jako wisienka na torcie jest masa genialnych modów, na których sam zagrywałem się latami (EasyBlocks, CoD, Diablomod, W3FT, BF2, Deathrun i inne).

Co do filmiku, to świetny - dawno się tak nie uśmiałem.
Zgłoś
Avatar
ostatniwolnynick 2013-09-29, 23:34 2
Chujoza :/ VentrilloBusters to inna liga szkoda, że już nic nie robią.
Zgłoś
Avatar
Bodziosowy111 2013-09-29, 23:47
Za grzesia zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Magiczny. 2013-09-29, 23:49 1
Owoce dobry serwer.Zawsze panuje tam spoko klimat
Zgłoś
Avatar
Messor 2013-09-30, 4:38
Tak bardzo troll... Ja pierdolę, jak mnie ten jebany anemik wkurwia. Micspammerzy na grach typu CS czy TF2 co chwilę słyszą "mało kreatywne, EMSI GRZESIO ZROBIŁ LEPSZE HURR". Humor stworzony przez i dla gimnazjum. Pozatym kaman, w CS'ie są najwięksi spinacze... Wejdźcie sobie na serwer pokroju Dywizjon303.pl czy cóś takiego i puście kochanego i lubianego przez wszystkich polaczków Testovirona. Ból dupy + permaban gwarantowany. Do chuja z takim micspammem. Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
m8 2013-09-30, 8:38 1
Messor napisał/a:

Tak bardzo troll... Ja pierdolę, jak mnie ten jebany anemik wkurwia. Micspammerzy na grach typu CS czy TF2 co chwilę słyszą "mało kreatywne, EMSI GRZESIO ZROBIŁ LEPSZE HURR". Humor stworzony przez i dla gimnazjum. Pozatym kaman, w CS'ie są najwięksi spinacze... Wejdźcie sobie na serwer pokroju Dywizjon303.pl czy cóś takiego i puście kochanego i lubianego przez wszystkich polaczków Testovirona. Ból dupy + permaban gwarantowany. Do chuja z takim micspammem. Dziękuję, dobranoc.



Albo właśnie skończyłeś grę z wynikiem K/D = 3/18 albo do czwartej próbowałeś się dobrać do jakiejś laski i ostatecznie i tak nie poruchałeś
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-09-30, 9:29
Głos Czubówny lepiej by tu pasował
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-09-30, 9:36
Dawno się tak fajnie szczerze nie uśmiałem muszę zobaczyć resztę jego dzieł dzięki za wrzutę
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2013-09-30, 9:39
deolic napisał/a:



Na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że BF jest lepszy od CS'a? Ja lubię pograć i w to, i w to. Jak dla mnie CS jest świetny, bo jest bardzo grywalny, mimo kilkunastu lat na karku nie odstrasza grafiką, a jako wisienka na torcie jest masa genialnych modów, na których sam zagrywałem się latami (EasyBlocks, CoD, Diablomod, W3FT, BF2, Deathrun i inne).

Co do filmiku, to świetny - dawno się tak nie uśmiałem.



BF posiada system statystyk, plutony, unlocki, pojazdy
Zgłoś
Avatar
domio 2013-09-30, 15:24
Pamiętam jak kiedyś się chodziło grać do kafejki i się napiepszało w cs'a
Zgłoś
Avatar
Messor 2013-10-01, 0:03
@ m8, nie, pocieszę Cię. Poprostu przeglądając sadola trafiłem na tego jebanego ścierwojada i musiałem powiedzieć co o nim sądzę Jest sztuczny, teksty nieśmieszne i to kolejna yt "attention whore"... Góra 2 miesiące i świat zapomni o tym zjebie i jego smrodzie. Ave.
Zgłoś