18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Trolling Perły
Roszp • 2013-06-21, 12:12
Sprawa wygląda następująco: Jakiś ktoś postanowił sprawdzić podstawową piwną wiedzę specjalistów od e-marketingu marki Perła. Później temat podchwycił jeden z piwnych blogów, oto wyniki:
Zgłoś
Avatar
Kordy 2013-06-21, 19:51
Tylko Miłosław.
Zgłoś
Avatar
dolek69 2013-06-21, 19:55 4
Witam Sadole

Mój ojciec prowadzi Bar Piwny i jedynym piwem serwowanym z "nalewaka" jest właśnie Perła Chmielowa i muszę Wam powiedzieć, że taka butelkowa wersja od beczkowej znaaacznie się różni, oczywiście na korzyść "kuflowej".

Ale do rzeczy: Jakiś czas temu rozmawiałem z Ojcem na temat Perły i z tego co on dowiedział się będąc w Browarze to do Perły podczas warzenia nie dodaje się granulatu chmielowego, tak jak to robią największe przedsiębiorstwa, a właśnie dodaje się całe szyszki tej roślinki. Więc zapewne jakaś "mądra głowa" od reklamy wykorzystała ten fakt do stwierdzenia, że Perła robiona jest z chmielu

Tak czy inaczej, nie chcę na siłę bronić tej marki bo uważam, że dobre piwko obroni się samo. Osobiście jednak dodam, że Perła chmielowa, ale tylko z beczki jest jednym z moich ulubionych piw
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-06-21, 19:56 1
Perła była lepsza. Teraz już nie czuję w niej tego posmaku chmielu. Staje się kolejnym koncernowym piwem. Zdecydowanie bardziej wolę trzasnąć Ciechana Wybornego.
Zgłoś
Avatar
kih0n 2013-06-21, 20:15
Pszeniczniak, Miłosław pszeniczny a z wielkich koncernów Paulaner
Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2013-06-21, 20:19 1
hej, ludziska, nikt nie pija olsztyńskiego Kormorana?
Zgłoś
Avatar
Iryseq 2013-06-21, 20:35 1
Cytat:

http://www.piwolucja.pl/felietony/piwo-jest-z-chmielu-a-nie-z-zadnego-slodu/



Ciekawie opisane
Zgłoś
Avatar
kasztanek 2013-06-21, 20:50 1
Ale macie spine. Średnio rozgarnięty użytkownik internetu wie, że stron na Facebooku takich dużych firm nie prowadzi nikt z tych firm. Taka Perła wynajmuje sobie ciecia z agencji marketingowej, który gówno wie o firmie i buli mu kasę za prowadzenie tej strony.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-06-21, 21:02
Teraz piwo robi się z żółci zwierzęcej.
Zgłoś
Avatar
adi_k0 2013-06-21, 21:27
motorniczy napisał/a:

Perła była dobra jeszcze jakieś 3-4 lata temu, zanim zaczęła być popularna. Teraz to masówka niczym nie różniąca się od sikaczy typu tyskie, lech czy inna warka.

Ale i tak je piję, bo jakoś nie chce mi się jeździć bóg wie gdzie po browary typowo REGIONALNE



Dokładnie. Perłę piję właściwie "od zawsze", czyli jak zacząłem pić piwo - od jakiś siedemnastu lat. Teraz to już nie jest to samo co jeszcze właśnie 4-5 lat temu. Kiedyś na naklejce z tyłu butelki było wyraźnie napisane, że w składzie jest chmiel, teraz już tego nie ma.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-21, 21:29
Najlepiej czuć różnicę w smaku jak najpierw napijesz się 2-3 dobrych browarów, poczekasz pół godziny i wychylisz jakiegoś masowego sikacza. Różnica ogromna - tatra smakuje jak woda po myciu kadzi. Oczywiście jak się na tatrach zacznie i skończy to ten smak aż tak strasznie nie razi...
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-06-21, 22:42
bach napisał/a:



dobre piwo posiada goryczkę z chmielu, złe z żółci bydlęcej

ps. pewien "smakosz" piwa z okolicy wypił, od świtu do zmroku, 39 butelek Tatry zmarł z powodu zatrzymania pracy nerek



Mit!
Żółć bydlęca nie jest dodawana do żadnego piwa. Obecnie browary używają granulatów chmielowych bądź innych koncentratów, jakiś mędrzec podszedł pewnie do takiego chmielu przygotowanego do chmielenia, powąchał - smród, sprawdził kolor - no takie niby zielone, trochę żółte. Żółć być musi!
A gówno, gówno, gówno.
Zgłoś
Avatar
wglowiesieniemiesci 2013-06-21, 22:52 1
te wasze szczyny z perły sie chowaja do PILsa LEcha dziekuje i hejtujcie
Zgłoś
Avatar
B................r 2013-06-22, 0:03 1
Lech i to ma nie być sik? hhahaahahahhaah
Zgłoś
Avatar
saiyd20 2013-06-22, 21:22
wglowiesieniemiesci napisał/a:

te wasze szczyny z perły sie chowaja do PILsa LEcha dziekuje i hejtujcie

sam siebie właśnie schejtowałeś gimbusie jak widać nigdy jeszcze nie pijący piwa ....
Zgłoś