18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
trollowanie grajków
ZiggyChajzer • 2012-06-03, 15:32
w ok 25 sekundzie Ozzy Osbourne niesie flagę



enjoy!

PS : szukałem po tagach nie znalazłem. jak było to do utylizacji
Zgłoś
Avatar
amatorka_protein 2012-06-03, 21:25
No pamietam te czasy . Jak nie zostawiłes przerwy po slowie konczacym sie na e wyglądało ono jak ę i mozna bylo dwóje na dyktandzie dostac .
Zgłoś
Avatar
piotrekz03 2012-06-03, 21:30 7
amatorka_protein napisał/a:

A teraz niech mi ktos uzasadni , dlaczego nie stawia sie spacji przed przecinkiem . Odpowiedz nie bo nie nie jest akceptowana .



Kwestia tradycji, zaczęło się dawno temu gdy ludzie wynaleźli pismo. Około 500 lat temu Gutenberg pokazał nam jak się używa pisma drukowanego, od tego czasu nikt nie stawia spacji przed znakami przestankowymi, co możesz zobaczyć w każdej książce. Chyba, że nie zaglądasz - to ok.
Zgłoś
Avatar
amatorka_protein 2012-06-03, 21:32
piotrekz03 napisał/a:



Kwestia tradycji, zaczęło się dawno temu gdy ludzie wynaleźli pismo. Około 500 lat temu Gutenberg pokazał nam jak się używa pisma drukowanego, od tego czasu nikt nie stawia spacji przed znakami przestankowymi, co możesz zobaczyć w każdej książce. Chyba, że nie zaglądasz - to ok.


Sprawdziłem , Masz racje . Zwracam honor , bo jako jedyny Potrafiłeś wyjaśnic
Zgłoś
Avatar
gelek 2012-06-03, 21:54 14
@up
Mimo, że piotrek wytłumaczył to nadal stawiasz spację przed przecinkiem
Zgłoś
Avatar
bartec 2012-06-03, 22:07 1
Tyle napierdalania o stawianie przecinka..
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-06-04, 2:35
Pisz jeszcze -sh zamiast -sz i -oo zamiast -ó. U mnie w gimnazjum było modne
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-06-04, 15:14 1
amatorka_protein napisał/a:

Po pierwsze proistaczku , przestan wszystkich obrazac , po drugie sam co chwile wrzucasz bylo.pl . Jak masz jakis problem to idz ulzyj sobie reka , albo wez sie do nauki , czeresniaku .



Po pierwsze, jak już to prostaczku, a nie "proistaczku". Po drugie, nie obrażam wszystkich, lecz tylko takich rzucających się idiotów, gimbusów, kalek języków i niedojebanych kogucików z dziewiczym wąsikiem, pasujesz akurat do wszystkich powyższych kategorii. Po trzecie, co ma to, że parę z moich wszystkich wrzut trafiło do było.pl do tego że zjechałem cię za Twoje upośledzenie umysłowe? Po za tym, czego się dopierdalasz baranie do moich czterech dubli, skoro zaglądając w listę Twoich tematów, tylko 4 na 14 dostało się na główną i to tylko w formie czarnych kawałów, a reszta to albo duble, albo suchary. Przyganiał kocioł garnkowi. Po czwarte, to nie ja mam problem ze sobą, właśnie udowodniłem Ci że to Ty masz duże problemy ze sobą. Do nauki nie potrzebuję się brać, jestem już od dawien dawna w szkole średniej, teraz, w moim wieku, to się dokształcać ewentualnie można, ale pisze to ktoś, kto wstawia spacje przed znakami interpunkcyjnymi, ma problemy z opanowaniem ilości wykrzykników na końcu zdania i nawet nie potrafi nie zrobić błędu w obeldze Przykro mi, tak bardzo przegrałeś.

Zgłoś
Avatar
amatorka_protein 2012-06-04, 21:13
Zajebiscie , wrz sobie teraz sklep nita . Mozesz czuc sie ja zwyciezca paraolimpiady w ktorej nie udalo mi sie z toba wygrac . Get a life .
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-06-04, 21:24 2
Proximate napisał/a:

Weź kurwa jeszcze raz pierdolnij spacją przed przecinkiem.


@up i pierdolnął
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-06-04, 22:09
amatorka_protein napisał/a:

Zajebiscie , wrz sobie teraz sklep nita . Mozesz czuc sie ja zwyciezca paraolimpiady w ktorej nie udalo mi sie z toba wygrac . Get a life .



Wrz sobie teraz sklep nita? Możesz mi wyjaśnić sens tego zdania? Widzisz, tak jesteś zjebany że nawet nie potrafisz paraolimpiady wygrać. Piszesz mi "get a life" a sam nadal odpisujesz na moje posty
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-06-04, 23:06
Heh... Głupota jest jednak nieuleczalna.
Zgłoś
Avatar
ZiggyChajzer 2012-06-05, 6:43
na rozluźnienie zwieraczy co poniektórym:

-czemu w jeziorze nie ma łabędzi?
-bo cygany szybciej dopływają do chleba

Zgłoś