18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Trollowanie pizzerii
Sinus • 2014-07-03, 19:03
Idea była prosta - złożyć zamówienia u jednego z dyspozytorów, przełączyć się na drugą linie do kolejnego, wrócić do pierwszego i poprosić o powtórzenia zamówienia, a potem już z górki, rozmowa sama się kręci.



Zajebane żywcem z Joe

Zgłoś
Avatar
kamruk111 2014-07-03, 23:35 1
No i to jest prank a nie gość biegający z piłą mechaniczną po parku w nocy.
Zgłoś
Avatar
Annaroth 2014-07-04, 1:01 5
grudy napisał/a:

A mnie takie coś wkurwia. "Trolować" to można kumpli na imprezie, a nie ludzi, którzy normalnie pracują. Chyba, że komuś brakuje podniet w życiu, albo uczciwego zajęcia, jak większości "prankowców"...

A mnie takie coś wkurwia. "Trolować" to można kumpli na imprezie, a nie ludzi, którzy normalnie pracują. Chyba, że komuś brakuje podniet w życiu, albo uczciwego zajęcia, jak większości "prankowców"...



No już kurwa nie przesadzaj, jak ja siedze w robocie i czasem jakiś ciekawy klient się trafi to sie ciesze, a nie wkurwiam, że mi ktoś robotę psuje. Co ja kurwa właściciel Domino Pizza?

grudy napisał/a:

A mnie takie coś wkurwia. "Trolować" to można kumpli na imprezie, a nie ludzi, którzy normalnie pracują. Chyba, że komuś brakuje podniet w życiu, albo uczciwego zajęcia, jak większości "prankowców"...

A mnie takie coś wkurwia. "Trolować" to można kumpli na imprezie, a nie ludzi, którzy normalnie pracują. Chyba, że komuś brakuje podniet w życiu, albo uczciwego zajęcia, jak większości "prankowców"...



No już kurwa nie przesadzaj, jak ja siedze w robocie i czasem jakiś ciekawy klient się trafi to sie ciesze, a nie wkurwiam, że mi ktoś robotę psuje. Co ja kurwa właściciel Domino Pizza?
Zgłoś
Avatar
fryc88 2014-07-04, 6:14
Szkoda tylko że muzyka jest tak głośno i sporej części zrozumieć się nie da :/
Zgłoś
Avatar
bigos200 2014-07-04, 11:46
grudy napisał/a:

A mnie takie coś wkurwia. "Trolować" to można kumpli na imprezie, a nie ludzi, którzy normalnie pracują.



Nie gadaj, wszystko zależy do kogo się dzwoni, kiedyś ze szkoły zadzwoniliśmy z automatu na infolinię, kumpel próbował zeszmacić panne która odebrała, nawyzywał się w chuj a dziewczyna miała taki ubaw że prosiła nas byśmy jeszcze kiedyś zadzwonili to może trafimy znowu na nią
Zgłoś
Avatar
smyku1012 2014-07-04, 12:59 1
Wy to jesteście tępe chuje. Naprawdę kurwa kto tutaj siedzi to nie chce mi się wierzyć.

Wyobrażacie sobie sytuacje gdzie niema osoba chce zamówić pizze przez telefon. Śmieszne w chuj? W 21 wieku nie sprowadza się to do głupiego żartu. To właśnie syntezatory mowy pomagają takim ludziom komunikować się przez telefon. Czy jest w tym cos śmiesznego, no kurwa nie sądzę a raczej jestem dumny z naszej rasy że potrafiła coś takiego skonstruować gdy tymczasem murzyni w lepiankach z gówna i ziemi siedzą na pustyni.
Tępe chuje.
Zgłoś
Avatar
who'j 2014-07-04, 17:28
Niezły pomysł
Zgłoś
Avatar
malinowa87 2014-07-04, 20:49 3
Zgłoś
Avatar
Squier 2014-07-06, 2:35
Ładny Peavey w tle...
Zgłoś
Avatar
szczotq 2014-07-08, 14:40
A może kurwa taguj jak należy
Zgłoś