18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:06
Avatar
a................0 2012-12-22, 3:23 2
Kurwa, kim jest ten jebany Carmac i dlaczego powinno mnie to obchodzić? Gówno jakieś...
Kiedy zakładałem tu konto, to myślałem, że znalazłem świetny niszowy portal, który nigdy nie będzie zbyt popularny ze względu na specyficzną tematykę. Jak to teraz jest - każdy widzi...
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-12-22, 3:45 1
@up
a chuj tam narzekasz
przynajmniej nie musisz przegladac pizdyliard portali, poniewaz ludzie wrzucaja tutaj wszystko
Zgłoś
Avatar
HariDee 2012-12-22, 9:06
Trollowanie? Ja pierdole.
Koleś myśli że jest śmieszny, a ośmiesza całą Polskę, nie dziwię się potem że w jakiejkolwiek grze, lub gadają że jak przyjdzie ktoś z Polski to trzeba mu dać mute, bo inaczej będzie gadał koślawym angielskim.
Zgłoś
Avatar
kruczekw90 2012-12-22, 9:31
@up
Nie pierdol że się z tym spotkałeś jak dawali Ci mute tylko ze względu że jesteś polaczkiem to już kurwa bardzo dobrze świadczy o Tobie ;d
Gram dużo w przeróżne gry i Polak ogólnie jest szanowanym graczem.
Elo Melo!
Zgłoś
Avatar
matol 2012-12-22, 9:32 2
@znawcy tematu

Carmac aka. Uszat zarządza aktualnie całym Intel Extreme Masters (są to imprezy e-sportowe rozgrywane na całym świecie z bardzo wysokimi nagrodami) organizowanymi przez ESL (Electronic Sports League - jedna z największych organizacji e-sportowych). Mówi płynnie po angielsku, niemiecku i oczywiście po polsku (może jeszcze w jakimś języku). Jak widać powyżej lubi czasem wkręcać graczy, którzy go nie kojarzą, w "trollowane" wywiady.

@barabaq ostatnio czytałem, że jeszcze będzie "uszatował"
Zgłoś
Avatar
Toks 2012-12-22, 11:23 1
Nigdy nie gram z Polakami, zawsze ich wyciszam jeśli wpadną na jakiegoś voica. Nie dość że w nic nie potrafią grać to tylko się wyzywają od nie wiadomo czego.
Zgłoś
Avatar
doniu1405 2012-12-22, 11:30 1
Carmac to swego rodzaju poliglota potrafi mówić doskonale w języku Angielskim, Rosyjskim i Niemieckim, lecz w tym video ewidentnie trolluje, ludzie ogarnijcie się...
Zgłoś
Avatar
krisek 2012-12-22, 14:54 1
Za Enemy Territory zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-12-22, 15:06
Od razu widać że po kursie ESKK, tylko chyba bez kaset prenumeratę miał
Zgłoś
Avatar
n................2 2012-12-22, 15:12
maj inglish is beter dan ju
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-12-22, 16:16
"Das du best man ewer"!
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-12-22, 18:17
kruczekw90 napisał/a:

@up
Nie pierdol że się z tym spotkałeś jak dawali Ci mute tylko ze względu że jesteś polaczkiem to już kurwa bardzo dobrze świadczy o Tobie ;d
Gram dużo w przeróżne gry i Polak ogólnie jest szanowanym graczem.
Elo Melo!


Poza LoLem.
Dzieciaki z PL w nicku robia taki burdel na serwerze EUNE, ze jestesmy postrzegani gorzej niz sami Ruscy
PL w nicku = avoid queue
Zgłoś
Avatar
bartxdxd 2012-12-22, 19:04
Carmac jest organizator jednego z największych eventów e-sportowych na całym świecie. W styczniu zorganizował u nas w spodku Intel Extreme Masters jedną z największych imprez świata a ta jego gadka to trolling o jest z tego znany
Zgłoś