18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
TheRudeBoy 2012-08-19, 11:18
Fajna rozpierducha
Zgłoś
Avatar
NWC 2012-08-19, 11:29
w porównaniu do tego euro to sukces... ale dlaczego? Polak swojego nie rozwali, wiec pojechali tam rozwalać
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-08-19, 14:40
Spiddy napisał/a:



Zagadka: Jeżeli wszyscy kurwią na tuska, to kto głosował?



Ja i pewnie większość osób tutaj z tych, co w ogóle były głosować
Zgłoś
Avatar
RumAndCola 2012-08-19, 14:56 1
bylem w gb w trakcie tych zamieszek i trzode robiło tylko kolorowe bydło - muslimy + niggery. skorzystali z okazji ze biali protestowali pokojowo i kradli co sie dalo i rozpierdalali tez co sie dalo. wywiezc do afryki pierdolnąć mur i kilka atomowek i niech sobie tam robia co chca jebane zwierzeta
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2012-08-19, 15:41 1
marcinsud napisał/a:

@Spiddy Chuja się znasz, oczywiście, że mogą zagłosować, bo u nich królowa nie rządzi, spełnia tylko funkcje reprezentacyjna na dobra sprawę i ma chuja do gadania.

a na tuska nie narzeka pewnie te 15,7% uprawnionych polaków które zagłosowało na po w 2011


Mogą głosować na marionetki, którym kampanie sponsorują korporacje i banki, a media reklamują najlepiej tego, który ma zostać wybrany. Iluzja wolności. Taka sama jak w Polsce i reszcie świata. Wszyscy jesteśmy niewolnikami. Czas zacząć rozliczać rząd i marionetki oraz ich mocodawców.
Zgłoś
Avatar
mua 2012-08-19, 15:43
Rafal1757 napisał/a:

Kurwa jak widzę takie pizdy demolujące co popadnie to mnie coś strzela. Jeśli mają takie ciśnienie na niszczenie czegoś to niech rozpierdalają coś swojego.



Rozumiem że jak tobie by państwo wzięło wszystko , pieniądze prace a nawet miejsce w którym żyłeś od młodego poszedł byś usiąść w kąt i gratulował byś politykom, akórat to są zamieszki w francji a chyba sie orientujesz co tam się wyrabia?
Zgłoś
Avatar
Mirai 2012-08-19, 16:29
Gimbus-jotpekus.
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2012-08-19, 21:51 1
mua napisał/a:



Rozumiem że jak tobie by państwo wzięło wszystko , pieniądze prace a nawet miejsce w którym żyłeś od młodego poszedł byś usiąść w kąt i gratulował byś politykom, akórat to są zamieszki w francji a chyba sie orientujesz co tam się wyrabia?



Ale ty kurwa głupi jesteś. Ty serio myślisz, że rozpierdalając co popadnie zrobisz na złość tym u koryta? Przecież to ty, ja i inni ludzie zapłacą za te szkody. Takim głąbom jak ty proponuję zacząć bunt od rozjebania swojego majątku, dasz w ten sposób przykład dla innych tobie podobnym, a od moich rzeczy i należących do innych ludzi, się odpierdol.
Zgłoś