18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
tron
BYNIO123 • 2013-11-01, 19:09
chyba każdy słyszał przepowiednie o końcu świata który nastąpi po tym jak czarny zasiądzie na piotrowym tronie no to się kurwa zaczeło!!!
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-11-01, 22:23
zylasty napisał/a:

P.S. stery_srh: Nie odbierz tego personalnie. To tylko takie moje ogólne spostrzerzenie


Spoko, pełny luz - nawet nie wiedziałem, że przeglądanie JM jest passe.
Mi chodziło o możliwość perfidnego podchwycenia "piwopędnego" komentarza. Zaznaczam, że możliwość, bo pewności nie mam - być może to przypadek.
Swoją drogą, to spostrzeżenie pisze się przez ż - wymienia się na g przy wyrazie postrzeganie.
Zgłoś
Avatar
zylasty 2013-11-01, 22:42
stery_srh napisał/a:


Spoko, pełny luz - nawet nie wiedziałem, że przeglądanie JM jest passe.
Mi chodziło o możliwość perfidnego podchwycenia "piwopędnego" komentarza. Zaznaczam, że możliwość, bo pewności nie mam - być może to przypadek.
Swoją drogą, to spostrzeżenie pisze się przez ż - wymienia się na g przy wyrazie postrzeganie.



Doskonale wiem o co Ci chodziło Twój komentarz jedynie przypomniał mi o sadolowej przypadłości

A ortograf? No cóż... Jakoś mi się wkradł w rutynie pisania klawiaturowego Oczywiście już poprawiłem
Zgłoś
Avatar
demu 2013-11-01, 23:26
Przełożony generalnego zakonu Jezuitów nazywany jest czarnym papieżem, więc tak czy siak aktualny papież jest czarny.
Zgłoś
Avatar
Górniczek 2013-11-02, 2:02
2pac respawn ?
Zgłoś
Avatar
Goger 2013-11-02, 13:18
Ale daje sobie wchodzić na głowe...
Zgłoś