18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
ojcieckogut 2020-03-16, 11:07

bloodwar tym tak na poważnie czy żartujesz?
Zgłoś
Avatar
FanatiCS 2020-03-16, 11:13 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Przecież ten wirus to ściema, wymysł mediów...



Ciiii daj się idiotom bawić.
Zgłoś
Avatar
froze_man 2020-03-16, 11:43 1
u nas zrobią płatny dodatek z nekrologami, na papierze kredowym.
Zgłoś
Avatar
olo1990pl 2020-03-16, 12:39 1
bloodwar napisał/a:

W sprawach "oficjalnych apeli rządu" dotyczących spraw medycznych nie należy się słuchac oficjalnych komunikatów tylko pójść do jakiejś ciotki/wujka/znajomego lekarza i zapytać co i jak, skoro lekarze je noszą to znaczy, że chronią. Trzeba zawsze robić to co lekarze, szczepienia na grypę też niby według oficjalnych komunikatów takie super i wspaniałe, a 92% lekarzy i ich rodzin ich nie wykonuje



Dziwne, bo u mnie w pracy wyszczepienie na grypę wynosi 92% personelu medycznego.

Co do maseczek to w ramach noszenia cały dzień, zmiędolenia jej do kieszeni i potem kolejnego założenia to tylko zaszkodzi.

Ale jak nosisz max 2h i/lub po każdym pacjencie podejrzanym o zakażenie ją zmieniasz to zmniejszasz ryzyko zakażenia siebie (do tego konieczne jest jeszcze odkażenie rąk, ubrania, gabinetu).

Maski są zalecane osobom z objawami, bo one głównie zapobiegają wydostawaniu się materiału zakaźnego od noszącego (nie leci wszystko do przodu tylko kierunkuje w kierunku ewentualnych szczelin - DLATEGO WAŻNE jest jej prawidłowe założenie!!).

BTW: Pogromcy Mitów robili porównanie kilku metod kichania/kaszlu. Gdzieś widziałem filmik jak wygląda kichanie w takiej maseczce w SlowMo.
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2020-03-16, 12:53 4
3 lata siedziałem w tym kursie dołku w mestre (Wenecja) VIA Monte piana powiem tak z własnego doświadczenia oni niczym się kurwa nie różnią od brudasów cyganów itp tam higiene znają paru mieszkańców a reszta to jebane kloszarda spocone świnie itp na mało.tego od chuja Chińczyków oraz bangladeszow. Jadąc do padowy czy też chioggi tam jest syf tam śmieci wypierdalaj przez okno a teraz zdziwieni że się rozjebalo u nich
Zgłoś
Avatar
Ravfal 2020-03-16, 13:14 1
Odnośnie maseczek fajny materiał jest na stronie kryzysowo,pl /czemu-wszyscy-nosza-maseczki-jezeli-nic-nie-daja/
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-03-16, 13:41
Hahahah debile... Życie pisze najlepsze scenariuszu . Prze właśnie takich idiotów myślący człowiek nie ma mozliwości normalnie żyć... Zmanipulowani kretyni robią zament. Ciekawe jak tacy ludzie będą o sobie mówić jak ta grypa minie... Cały garaż zajebany biedronka..."Patrz Janusz ile mam makaronu kurła... 5 dni stałem kurła... Teraz Halina będzie mi przez rok gotować kurła... Ok idę się wymienić na ryż z Borowiakiem spod trójki kurła bo już rzygam tymi nitkami...."

Emilian89 napisał/a:

3 lata siedziałem w tym kursie dołku w mestre (Wenecja) VIA Monte piana powiem tak z własnego doświadczenia oni niczym się k***a nie różnią od brudasów cyganów itp tam higiene znają paru mieszkańców a reszta to j***ne kloszarda spocone świnie itp na mało.tego od ch*ja Chińczyków oraz bangladeszow. Jadąc do padowy czy też chioggi tam jest syf tam śmieci wypie**alaj przez okno a teraz zdziwieni że się rozj***lo u nich



Stary... Nawet nie próbuj ciemnoty edukować... Ja juz sie poddałem... Te kurwy nie myją rąk nawet po sraniu, ile było mówione, że Wenecja zamieniła się w ściek etc.... Miałem tą możliwość, że byłem w 1998 tam i wiele lat później (jak w paru miejscach w eu). Także mam porównanie, a banda jebanych migrantów bandzie lokalnych "czyściochów" tylko pomogła + turyści... Ciekawe dlaczego masz kary po set euro i nawet zakazy wjazdu do Wenecji za zanieczyszczanie... Jednak palikany bez chęci zdobycia własnej wiedzy słucha tylko Boga TV... I co Bóg TV powie jest święte... Starzy, brudni, schorowani, bez dostępu do leków i zasad higieny... Tacy ludzie umierają i tam wirus sieję zniszczenie... Tępy zbieranina atomów...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-03-16, 14:06
Czekają na dostawę makaronu bo im Polactwo cały wkupiło
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2020-03-16, 16:58
ProVVe napisał/a:

Hahahah debile... Życie pisze najlepsze scenariuszu . Prze właśnie takich idiotów myślący człowiek nie ma mozliwości normalnie żyć... Zmanipulowani kretyni robią zament. Ciekawe jak tacy ludzie będą o sobie mówić jak ta grypa minie... Cały garaż zajebany biedronka..."Patrz Janusz ile mam makaronu kurła... 5 dni stałem kurła... Teraz Halina będzie mi przez rok gotować kurła... Ok idę się wymienić na ryż z Borowiakiem spod trójki kurła bo już rzygam tymi nitkami...."
Stary... Nawet nie próbuj ciemnoty edukować... Ja juz sie poddałem... Te kurwy nie myją rąk nawet po sraniu, ile było mówione, że Wenecja zamieniła się w ściek etc.... Miałem tą możliwość, że byłem w 1998 tam i wiele lat później (jak w paru miejscach w eu). Także mam porównanie, a banda jebanych migrantów bandzie lokalnych "czyściochów" tylko pomogła + turyści... Ciekawe dlaczego masz kary po set euro i nawet zakazy wjazdu do Wenecji za zanieczyszczanie... Jednak palikany bez chęci zdobycia własnej wiedzy słucha tylko Boga TV... I co Bóg TV powie jest święte... Starzy, brudni, schorowani, bez dostępu do leków i zasad higieny... Tacy ludzie umierają i tam wirus sieję zniszczenie... Tępy zbieranina atomów...



Pamiętam jak mieszkałem z chinolami szefa kumplami mieliśmy tam pokój osobny jprd wolałem spać w aucie tam nawet dywan się przyklejał do butów koronawirus to jest pikuś przy ich chigienie szczerze dobrze tym kurwa tak a te mandaty za prędkość o 5 km 175E zależy jaki region i jaka godzina
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-03-16, 17:01
olo1990pl napisał/a:

Ale jak nosisz max 2h i/lub po każdym pacjencie podejrzanym o zakażenie ją zmieniasz to zmniejszasz ryzyko zakażenia siebie



A z kim zmieniasz, macie jakiś grafik kto z kim, czy jak się trafi? Najgorzej mają ci, którym do zmiany wypadnie taki co odjechał i miał maskę na ryju.
Powiadasz, że maseczka, jakie noszą lekarze powinna być zmieniana co 2 godziny? Raczysz chłopie pierdolić farmazony. 30 minut to absolutny max czasu noszenia tego gówna na ryju. Wkłady w maskach, gdzie są takowe, też się wymienia, o czym matoły nie wiedzą i noszą te maski całymi tygodniami bez wymiany filtrów. Te maski uchronią cię przed koronogównem tak samo, jak chiński parawan przed ostrzałem artyleryjskim.
Zgłoś
Avatar
kristofex 2020-03-16, 18:02 2
krisman1981 napisał/a:

A co się martwicie posrani katolicy z polskiego ciemnogrodu macie okazję dołączyć do tego swojego marnego boga wie śmiało zdychajcie bez obaw



Gosciu tatuś cię wykorzystywał za młodu żeś taki gniewny ???
Zgłoś
Avatar
Insaner 2020-03-16, 18:25 1
Noszenie maski nikomu nie zaszkodzi. Te zwykłe przepuszczają wirusa w powietrzu, ale na pewno ograniczają możliwość zarażenia. Przede wszystkim jak mamy ją założoną to nie dotkniemy się już do twarzy. Poza tym przypadkiem kogoś nie "oplujemy" , nie kichniemy przypadkiem, ograniczamy rozpływ powietrza z nosa i ust. Leci od razu w górę, nie jest wydmuchiwane tak daleko. Spróbujcie wyjść na mróz w masce i spójrzcie jaka jest różnica w wydychaniu pary wodnej.
Zgłoś
Avatar
bercik05 2020-03-16, 18:42
Muza z Silenta!
Zgłoś