18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Trzygodzinny orgazm.
Steven • 2014-01-08, 12:34
Eric pewnie pęka z dumy – dał partnerce orgazm, który trwał trzy godziny! I to jest powód do przechwałek przy piwie z kumplami. Jednak jego dziewczynie Liz nie było do śmiechu. Przez nieustającą ekstazę trafiła na ostry dyżur.
Eric i Liz to para z Seattle. Pewnego poranka, postanowili zacząć dzień od seksu. Po przebudzeniu bzyknęli się, po czym pan domu wstał i zaczął zbierać się do pracy. Nie dotarł tam, a tłumaczenie, że musi zostać przy swojej wybrance, bo ta ma przewlekły orgazm pewnie tylko rozśmieszyło jego szefa.

Liz natomiast szczytowała już godzinę. Wtedy wpadła w panikę. Niby marzenie każdej kobiety, ale nie mogła normalnie funkcjonować cały czas jęcząc i czując przeszywające dreszcze. Podskakiwała, by sprawdzić czy to pomoże. Chwytała się wszelkich możliwych, by złapać oddech. Chwyciła nawet wino żeby uspokoić organizm i rozluźnić nerwy. Na nic zdało się i to.



Po dwóch godzinach Eric zawiózł ją na ostry dyżur. Gdy wpadli na izbę przyjęć, Liz jęczała i stękała. Personel medyczny stwierdził, że dziewczyna jest w ciąży i właśnie nadszedł czas rozwiązania. Jednak zdziwili się ekstremalnie, gdy usłyszeli niecodzienną historię. Po godzinie pobytu w szpitalu, czyli po trzech łącznie, orgazmy u kobiety ustały.

Dziewczyny, wyciągnijcie wnioski z historii pary z Seattle i uważajcie, czego sobie życzycie. Sam Freddie Mercury śpiewał onegdaj „Too much love will kill you” – teraz słowa te nabrały nowego znaczenia.

Źródło: ckm.pl
Zgłoś
Avatar
markross 2014-01-08, 17:14 1
Chamburgerowe trudne sprawy na saisticu? Pojebało???
Zgłoś
Avatar
Alonso 2014-01-08, 17:31
Kobiecie NIGDY nie dogodzisz! Nawet gdy jej dobrze, to narzeka.
Zgłoś
Avatar
Pandemicum 2014-01-08, 17:33 2
Łysy z Brazzers - nic dziwnego
Zgłoś
Avatar
lisu662 2014-01-08, 20:25
co wy kurwa juz nie macie co wrzucac ?
Zgłoś
Avatar
bartek7498 2014-01-08, 20:50 1
Nie rozumiem ludzi, którzy wierzą w prawdziwość takich historii. Kto normalny sprowadza do siebie ekipę telewizyjną i nagrywa to jak jego dupa szczytuje. NO JA PIERDOLE
Zgłoś
Avatar
eXo^^ 2014-01-08, 22:32 2
@up, nie jestem pewien czy troll czy kompletny debil...
Zgłoś
Avatar
kielon89 2014-01-09, 4:51
BongMan napisał/a:


No w sumie miał rację, bo od love z pedałami dostał AIDS i to go killło.



Freddie zmarł na grzybiczne zapalenie płuc, jeśli mam się czepiać słówek, ale przecież Ty wiesz wszystko... Jak kolega powiedzial wracaj do krabów
Zgłoś
Avatar
Riva 2014-01-09, 22:38
Mógł jej dać wódki,a nie wina,od razu by się jej polepszyło,wódka o wiele lepiej rozlużnia

bartek7498

Człowieku, przecież to tylko inscenizacja nagrana już po prawdziwych wydarzeniach,ci którym to się naprawdę przytrafiło opowiadają tą historie,a ci co ja odgrywają to aktorzy,nie rozpoznajesz twarzy
Zgłoś