18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Pierre d'Ollony 2013-09-12, 0:33
Matush5 napisał/a:

Pytanie czy w Polsce coś takiego było by legalne ? Wydaje mi się, że to podchodzi pod bezczeszczenie zwłok... Pozatym jeżeli po śmierci nie została spuszczona krew i wyjęte chociaż niektóre organy to chyba bez względu na alkohol i tak ciało zaczęło by pęcznieć prawda ? A ostatnia myśl, to jeżeli ta trumna nie jest zakonserwowana to ona ten alkohol musi zmieniać albo dolewać co jakiś czas. Może się mylę to takie moje spekulacje.



W Polsce nawet urnę z prochami musisz zakopać na cmentarzu. Nie ma takiej opcji żeby trzymać ją w domu.
Co do sposobu balsamowania, to nie jestem ekspertem jak większość sadoli, ale też jestem pewien, że samo nasiąknięcie alkoholem by nie wystarczyło. A alkohol to na pewno musi dolewać/zmieniać, zresztą sama mówi na filmiku, że się tym ciałem ciągle zajmuje.
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-09-12, 0:41 1
Noooo, nieźle musi smakować taka nalewka
Zgłoś
Avatar
Bagman 2013-09-12, 0:56
Ale ona go musi kochać. Jeszcze go przebiera w urodziny. Matczyne uczucie godne pozazdroszczenia.
Zgłoś
Avatar
PikosTychy 2013-09-12, 1:01 1
jebana pędzi bimber z syna haha
Zgłoś
Avatar
ksz-ksz 2013-09-12, 1:01
Matush5 napisał/a:

A ostatnia myśl, to jeżeli ta trumna nie jest zakonserwowana to ona ten alkohol musi zmieniać albo dolewać co jakiś czas. Może się mylę to takie moje spekulacje.


Jak dobrze zrozumiałem, to ona alkoholem nasącza tylko jakąś tkaninę, którą go owija, trumna nie jest wypełniona alkoholem.
Zgłoś
Avatar
Cinoski 2013-09-12, 1:03 1
Teraz synek jest zalany w trupa
Zgłoś
Avatar
L................o 2013-09-12, 1:05 12
Pierre d'Ollony napisał/a:



W Polsce nawet urnę z prochami musisz zakopać na cmentarzu. Nie ma takiej opcji żeby trzymać ją w domu.
Co do sposobu balsamowania, to nie jestem ekspertem jak większość sadoli, ale też jestem pewien, że samo nasiąknięcie alkoholem by nie wystarczyło. A alkohol to na pewno musi dolewać/zmieniać, zresztą sama mówi na filmiku, że się tym ciałem ciągle zajmuje.



Aha, ale według sukienkowych to już nie jest bezczeszczenie zwłok, kiedy ktoś przestanie płacić cmentarzowi za "kwaterę" i wypierdalają jego grób, żeby postawić nowy...
Zgłoś
Avatar
galusko35 2013-09-12, 1:15
xesad96 napisał/a:



Takie coś.



taka sytuacja:D
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-09-12, 1:25
Ludzie wariują z rozpaczy. Spadać z tą cenzurą! ://
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-09-12, 2:03
@up Lavo
jebiesz lewakiem i chyba sam chodzisz w sukience
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-09-12, 2:27
Dobrze ze kamerzysta zrobil zblizenie, lepiej widac
Zgłoś
Avatar
samstag 2013-09-12, 2:28
@up może kiedyś będziesz musiał opłacić komuś z rodziny kwaterę i go zrozumiesz.

to do panchamityle było
Zgłoś
Avatar
preliator 2013-09-12, 14:48
Niedawno jakaś śmiertelnie chora dziewczyna kazała się zamrozić i czekać, aż wynajdą lekarstwo na jej chorobę. Myślałem, że tu będzie podobna historia, a jednak nie :p
Zgłoś