18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Prescot 2013-02-12, 16:14 5
CurvixMax napisał/a:

@zyzyryxy
Jak dla mnie homoseksualizm jest chorobą którą powinno się leczyć (najlepiej wysokokalibrową aspiryną ale to moja prywatna dygresja). A jak widzę dwóch gejów trzymających się za ręce doznaję 2 uczuć 1. chce mi się żygać a po 2 czuję żal jak jak natura mogła skrzywić w ten sposób mężczyznę który powinien się opiekować swoją kobietą i dziećmi i zapewnić im poczucie bezpieczeńswta. A tak łajdaczy się z rozluźnionym anusem po gejowskich barach...:|
Szkoda.



a dla mnie homofobia jest chorobą którą powinno się leczyć, chuj ci do tego kto jakie ma upodobania ?
Zgłoś
Avatar
donn 2013-02-12, 16:16 1
@CurvixMax
A i naucz się że rzygać się inaczej pisze
Zgłoś
Avatar
torro 2013-02-12, 16:20 2
CurvixMax napisał/a:

@zyzyryxy
Jak dla mnie homoseksualizm jest chorobą którą powinno się leczyć (najlepiej wysokokalibrową aspiryną ale to moja prywatna dygresja). A jak widzę dwóch gejów trzymających się za ręce doznaję 2 uczuć 1. chce mi się żygać a po 2 czuję żal jak jak natura mogła skrzywić w ten sposób mężczyznę który powinien się opiekować swoją kobietą i dziećmi i zapewnić im poczucie bezpieczeńswta. A tak łajdaczy się z rozluźnionym anusem po gejowskich barach...:|
Szkoda.


A mnie się chce rzygać jak czytam takie komentarze analfabetów, którzy wiedzą lepiej co kto powinien robić, a czego nie. I chcieli by ich do tego zmuszać siłą, albo karmić ołowiem.
Dla mnie homofobia jest chorobą, którą trzeba leczyć.
Tyle, że ja w przeciwieństwie, nie mam ochoty zabijać takich durniów, niech sobie żyją, choć lepiej dla świata by było by nie zakładali rodzin i się nie rozmnażali pomnażająć głupotę i nienawiść na świecie...
Zgłoś
Avatar
c................w 2013-02-12, 16:22
wszystkim pedałom i gejom życzymy nieuleczalnego uszkodzenia śluzówki odbytu i odbytnicy, abyście przy każdej defekacji pamiętali o swoich błędach.
Zgłoś
Avatar
torro 2013-02-12, 16:23
Wariat69 napisał/a:

Wolę kobiety i jestem z tego dumny!! Facet nie po to został stworzony żeby penetrować dupę innego faceta, możecie mnie nazwać homofobem ale związki hetero są kurwa prawem natury więc nie pierdolcie o braku tolerancji kurwajegomać!!!

Edit: Jebać Palikota!


O! A jednak ukryty gej...
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-02-12, 16:24
Z pedalstwem jest ten problem że się nie rozmnażają a ich populacja ciągle rośnie
Zgłoś
Avatar
gieksiarz74 2013-02-12, 16:39
pedały do gazu!
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-02-12, 16:47
rusofil napisał/a:

Co do psychicznie chorych (homofobów): homoseksualizm istnieje od zawsze, pośród wielu zwierząt, w tym ludzi.



Czy tego chcecie czy nie ewolucja nie przystosowała nas do walenia się w srakę, homoseksualizm jest ANOMALIĄ (to takie zjawisko występujące w naturze) i nie może być traktowane jako reguła.
Zgłoś
Avatar
petru23 2013-02-12, 17:17 1
@up oraz kolega niżej

cursecrow napisał/a:

wszystkim pedałom i gejom życzymy nieuleczalnego uszkodzenia śluzówki odbytu i odbytnicy, abyście przy każdej defekacji pamiętali o swoich błędach.



no tak, ale w dupsko panience to większość sadoli by załadowało. Gówno kobiety jest mniej gówniane od gówna faceta?
A że już po raz kolejny przedstawiacie "swoje" niczym nie poparte teorie o homoseksualizmie, nota bene papugowane po idiotach z rządu, że to choroba, anomalia, sprzeczne z naturą to polecam poniższą lekturę

nytimes.com/2010/04/04/magazine/04animals-t.html?ref=science&_r=0

tak wykształceni ludzie jak Wy powinniście zrozumieć art. Ale, że takimi nie jesteście podrzucam link do wiki a resztę znajdziecie sobie sami.

pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t

Zawsze wychodzę z założenia, że jeśli już mam się wypowiadać na jakiś temat wypadałoby coś jednak na ten temat wiedzieć. Dotyczy to wszystkiego... Tacy dorośli, tacy patrioci... a zero szacunku dla drugiego człowieka...

Homoseksualizm jest normalnym zachowaniem zwierzęcym, wykształconym przez ewolucję. A że człowiek z natury neguje i szydzi ze wszystkiego co jemu odmienne (kolor skóry, majętność, przynależność etniczna i religijna, wzrost itp, itd) to jest jak jest.
Zgłoś
Avatar
qbcia 2013-02-12, 17:40
Najlepsze jest to, że im więcej homosy się pokazują i krzyczą, to więcej hejtu leci. Jest jakaś tam grupa "innych" ludzi i ci co krzyczą stanowią ich niewielki %, a cierpi na tym cała grupa. Kiedyś, jak tak nie wciskano na siłę homopropagandy to pewnie przy zadeklarowaniu się gejem czy lesbą ludzie patrzyli się krzywo, ale to raczej z tego, że nie wiedzą nic o nich,a teraz? Teraz przez te akcje (media mają w tym największy udział) ludzie sapią z nienawiścią do tych "innych". I dużo osób zadaje sobie pytania dlaczego oni mają być wyjątkowi i mieć specjalne prawa? itd. To właśnie szkodzi takiej grupie przez mniej niż 1% reprezentacji grupy... W TV na siłę wciska się jakiś ludzi z odchyłem od średniej, żeby ukazać jacy to oni są jacy nie są i to tylko kształtuje obraz ludzi. Pozatym szkodzą ludzie na siłe wciskające swoje przekonania, zdecydowanie skrajne, albo też obawy przez kolejnymi postulatami.
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-02-12, 18:11 1
Jeszcze zacznijcie uważać cyganów za ludzi, to świat się skończy.
Zgłoś
Avatar
Luis 2013-02-12, 18:15 2
tu jest Polska. A Polacy są zacofani. lesby cacy geje be to dopiero warte śmiechu. a wy krzyczcie sobie dalej. :]
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-02-12, 18:16 2
Spinacie się na homoseksualistów, bo albo jesteście nawet dla nich za brzydcy, albo dawno nie mieliście porządnego jebańska w dupsztala. Tak czy owak, jesteście zakompleksionymi, prawackimi, niedopchanymi cipkami. Zazdrościcie innym tego,czego sami nie doświadczacie i stąd te frstracje przelewane na gejów. Oni wam się do łóżek nie wpierdalają, ani niczego nie nakazują. Dlaczego zatem uzurpujecie sobie prawo do decydowania o życiu innych?

Dla mnie chorobą jest prawackie polackie kołtuństwo. I co, mam wyjść na ulice i strzelać do każdego brudasa z ONR, czy jak tam te chuje się zwą?
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-02-12, 18:54
ja do homoseksualistów nic nie mam. drażni mnie tylko takie zniewieściałe pedalstwo, ale stawiam to na równi z hipsterami (w sumie hipster to pedał co rucha dziewczyny), darciem mordy po nocach, puszczaniem muzyki z telefonów i niezbieraniem gówien po psach. jeśli ktoś ma ochotę ładować kogoś w dupę - jego sprawa, a mnie chuj do tego. nie rozumiem dlaczego tak rzygacie hejtem. czy na kogoś ma to wpływ, że pedały będą mogły zawierać związki? czy ktoś ma przeciwko temu jakieś logiczne argumenty? analogiczna sytuacja: większość z was jest za legalizacją narkotyków. a ja mówię, że ni chuja, narkomani do gazu, kto to widział, żeby sobie marihuanę wstrzykiwać, to niezgodne z naszą tradycją i mogę wymienić jeszcze ze 40 równie bzdurnych argumentów. mimo, że od ewentualnej egalizacji nic mi nie ubędzie i w sumie mnie to jebie, ale nie zgadzam się bo tak.
Zgłoś
Avatar
Nokia3310 2013-02-12, 19:00 1
@Loaloa Ale Ty jesteś odważny w tym internecie....
Ahhh ta wasza i tylko WASZA najprawdziwsza lewacka prawda, a każdy kto się z wami nie zgadza to jebany PRAWAK, KATOL, FASZYSTA, TENISISTA, ZACOFANIEC etc...... Brawo kurwa, sami się poniżacie pisząc te swoje "NAJPRAWDZIWSZE PRAWDY"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie