18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Tunel
~_Yarko_ • 2021-04-12, 12:40
Czechy.
Kierowca zasnął za kierownicą i zatrzymał się na wjeździe do tunelu.


ukryta treść



W/g info wyszedł z tego z niewielkimi obrażeniami


Zgłoś
Avatar
Wadolek 2021-04-12, 16:59 3
Nie ma opcji żeby miał tylko lekkie obrażenia. Samo zatrzymanie się w miejscu z takiej prędkości to już będzie duże kuku a mowa jeszcze uderzenie z przodu w beton a z tyłu pralkami
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2021-04-12, 19:54
Ale obudził się???
Zgłoś
Avatar
Bandzior020 2021-04-13, 11:26
Jeżeli rzeczywiście przeżył to mial farta w chuj... Przez to ze ten slup jest pochylony to kabina oderwala sie od ramy i wpadła na niego... Cała sile uderzenia przejęła rama... Jeżeli moja teoria jest prawdziwa to niech koleś zapierdala do kolektury lotto
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-04-13, 15:30
trambulator napisał/a:

Nie zapomnę tej historii...
Wujek, będąc zawodowym kierowcą (doświadczenie za kierownicą 30 lat), przyjął się do firmy transportowej w UK - to on jest autorem opowieści z życia TIRowca.
Wolne wakaty w tej firmie były dwa, więc oprócz niego, przyjęli także młodego, gniewnego o śniadej cerze...
Obydwaj na pierwszą trasę dostali funkiel nówki sztuki ciągniki z naczepami i kurs z materiałem na południowe wybrzeże (około 300km).
Młody gniewny był na tyle nierozgarnięty, że zbyt przyszłościowo wybiegł z wyobrażeniem o możliwościach ciężarówki z mnóstwem elektronicznych systemów, że niestety rozkwasił auto z towarem po wjeździe na autostradę...
Uruchomił nawigację, ustawił na cel, włączył tempomat... i poszedł spać do szoferki, myśląc, że kombo "autopilota" dotrze za niego do celu.
Mocno się zdziwił po pierwszym zakręcie
Szerokości mobilki



Mój boże ta opowieść mnie ujęła. Jest tak głęboka jak mit o Dedalu i Ikarze.
Naprawdę niesamowita.
Zgłoś
Avatar
mama890 2021-04-13, 18:48
jak jest naczepa przejazdowa t osie pierdolę z nią prawie pół godziny żeby rozładować, to ciekawe ile im to zejdzie posprzątać
Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2021-04-13, 20:18
W/g info wyszedł z tego z niewielkimi obrażeniami

Raczej wybiegł.
Tak ten koleś to właśnie kierowca tego zestawu.
Zgłoś