18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
t................s 2013-08-19, 17:59
Nice try, but it's still Żuk
Jeśli ma oryginalne zawieszenie to nie ma co jeździć z tym szkłem po naszych dziurawych drogach
Zgłoś
Avatar
Szycha929 2013-08-19, 18:01
" A jeśli będziesz z Dolnego Śląska to możemy ze sobą współpracować..."

no ja już wiem jak ja podpalam a ty gasisz wozem pożar
Zgłoś
Avatar
maciek55 2013-08-19, 18:04 9
Dimetylotryptamina napisał/a:

czy tylko ja przeczytałem " Tuning żula pożarniczego " ?

Zgłoś
Avatar
t3mp 2013-08-19, 19:07
zajebisty bangbus
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-08-19, 19:09
takim na eurotrip moznaby jechac
Zgłoś
Avatar
danny90 2013-08-19, 20:18
moze i odnowiony ale wciąż nie jest wart takich pieniedzy jakie sobie za niego zyczą
Zgłoś
Avatar
P................r 2013-08-19, 20:56
silnik dalej 37 KM?
Zgłoś
Avatar
kristo76 2013-08-19, 21:11
Ten Pussy magnet dziala chyba tylko w Skoczyklodach Dolnych.
A tak wogole to chyba mialo byc pussy wagon.
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-08-19, 23:03
A na grillu z przodu - ŻUL
Zgłoś
Avatar
Dziadek 2013-08-19, 23:24
Tak gaszą pragnienia
Zgłoś
Avatar
logg444 2013-08-20, 0:17
Osobiście dużo bardziej wolę tak przerobionego Żuka
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2013-08-20, 12:38
Widząc środek stwierdzam że moje pragnienie mógłby ugasić ;P
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2013-08-20, 18:03
Z przed pół roku z tego co pamiętam . Cena 21 900 PLN

Cytat:

Do sprzedania Nysa 522 z 1991r. przerobiona na limuzynę. Auto kupione przeze mnie od pierwszego właściciela – starszego Pana, posiadam pełną dokumentację min. fakturę zakupu z fabryki. Samochód przez poprzedniego właściciela został porządnie zakonserwowany a dodatkowo trzymany był w garażu, dzięki czemu nie ma rdzy. Oczywiście auto zostało przemalowane z koloru niebieskiego na biały. Ponieważ samochód był na bieżąco serwisowany jest w świetnym stanie i nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Nysa idealnie nadaje się na wieczory panieńskie/kawalerskie, urodziny, śluby, imprezy formowe itp. Pod wieloma względami jest lepsza od limuzyny Lincoln Town Car, ponieważ posiadam również taką limuzynę mogę napisać że eksploatacja Nysy jest znacznie tańsza, dla przykładu spalanie Nysy ok. 12l/100km, limuzyny 20-25l/100km a przy uszkodzonym jednym wtryskiwaczu 40l/100km ! Do tego bez problemu do Nysy można zainstalować tanim kosztem instalacje gazową, dzięki czemu koszt przejechania 100km będzie jeszcze niszy. Również części są kilka a nawet kilkanaście razy tańsze niż te do lincolna oraz są bardzo łatwo dostępne. W Nysie wiele rzeczy można zrobić samemu natomiast lincolnem trzeba pojechać do specjalistycznego warsztatu w dodatku posiadającego długi kanał, ponieważ limuzyny na podnośniku nie podniesiemy. Chyba największą zaletą jest to że Nysą wjedziemy wszędzie, jest niedługa, wąska i w dodatku posiada ogromny prześwit więc spokojnie w razie potrzeby można przejechać przez największy krawężnik, w przypadku limuzyny jest wiele miejsc np. wąskie uliczki w rynku gdzie zazwyczaj kończą się kursy, gdzie nie będzie możliwości wjazdu, a wjeżdżając w nieznane nam wąskie uliczki nigdy nie będziemy mieć pewności czy uda nam się stamtąd wyjechać – czego sam kilkakrotnie doświadczyłem. Mimo mniejszych wymiarów do Nysy bez problemu mieści się 8 osób a w przypadku wieczorów panieńskich nawet 10. Oczywiście Nysa posiada wszystko to co limuzyna powinna posiadać czyli: lustrzany sufit, podświetlany barek – możliwość ustawienia 16 różnych kolorów za pomocą pilota, długa kanapa w kształcie litery L, radio CD, telewizor, a wszystko to zasilanie przez 2 akumulatory oraz większy alternator. Jest to zrobione w ten sposób ze podczas postoju z wyłączonym silnikiem spokojnie mogą być włączone wszystkie urządzenia elektryczne i nawet po wielu godzinach nie będzie problemu z odpaleniem auta co w przypadku limuzyny było by niemożliwe. Nysa oczywiście posiada zamontowaną klimatyzację sterowaną z pilota. Nysa robi naprawdę ogromne wrażenie – nie ma osoby która by się za nią nie obejrzała na ulicy. Jeśli ją ode mnie kupisz podpowiem Ci jak rozwinąć firmę, jak zdobywać klientów itp. A jeśli będziesz z Dolnego Śląska to możemy ze sobą współpracować. Nysę sprzedaje tylko dlatego ze potrzebuje pieniądze na zakup mieszkania. Więcej informacji pod nr tel., Nyse można oglądać we Wrocławiu.



Zgłoś