18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
luki_wch 2012-10-04, 12:28 1
Sześć piw za takie gówno? To chyba sami alkoholicy. Albo rude gimbusy.
Zgłoś
Avatar
Stanikslask 2012-10-04, 14:34 1
żeby dać chujowy temat spoko... ale, żeby zrobić z siebie idiotę i nie potrafić jednego kurwa zdania ze zrozumieniem przeczytać to już przesada! i jeszcze się kurwa napalają jaki to autor itd... banda debili!!!
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-10-04, 21:40
Odpierdolcie sie od rudych. Ja jestem rudy a nie jestem gimbusem. Chociaż byłem jednym z pierwszych gimbusów. Prekursorem takim. W sumie to jednak moja wina, te wszystkie gimbusy na sadolu.
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2012-10-04, 23:29 14
T34v2 napisał/a:

Odpierdolcie sie od rudych. Ja jestem rudy a nie jestem gimbusem. Chociaż byłem jednym z pierwszych gimbusów. Prekursorem takim. W sumie to jednak moja wina, te wszystkie gimbusy na sadolu.



Rudy to nie kolor... rudy to chuj!
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-10-04, 23:43 1
@ ~BongMan
Psycholog amator z internetu.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-10-06, 21:22
Wy się wymądrzacie, a może was strollował
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-10-06, 21:51
No kurwa lol, musiałem czytać z 10x by zrozumieć o co może chodzić autorce.
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-10-06, 22:07 1
no ..... no kurwa nie wiem jak to skomentować... gwint nie zerwany to dziewcze wyrywkowo czyta? ... ehhh... reforma edukacji ja pierdole dzizus kurwa...
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2012-10-06, 22:29 12
Zbłaźnić się na sadolu, bezcenne.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-10-06, 23:42
Zeszliście na temat poboczny panowie Tymczasem III wś tuż tuż - tak działają media
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-10-07, 1:55
Kocham nie tyle tematy na sadolu, co komentarze pod nimi, tutaj jest wiara internetu. Kurwa nie można tego zaprzepaścić. Tak, to normalnie przy postach są plusy i minusy, jak jest zbyt chamski tekst, to zaraz Twój temat zanika i chuj, a tutaj? Za chamstwo ma się piwa i szacun :_)
Zgłoś
Avatar
JaE 2012-10-07, 3:10 2
Jeszcze bardziej niż braki intelektualne autora tematu martwi mnie to że znalazło się już 34 debili którzy wystawili piwa. Na dodatek spora część z nich ma ponad 20 lat jeśli wierzyć podanym przez nich informacjom.
Zgłoś
Avatar
randomjuser 2012-10-07, 6:55
Ja pierdole... ale mi się przykro zrobiło. Aż strach mieć dzieci. A jak mi taki 15 letni debil wyrośnie? Chciaż jednak sporo od genów zależy ale zawsze jest ryzyko, że się chromosomy jakoś źle podobierają.

Do autora/autorki tematu: Odpuść sobie sadistica - są w internecie strony dla dzieci. Wróć może za 3 lata. I chodź wcześniej spać. I spytaj mamę czy piła jak była z Toba w ciąży (chociaż pewnie i tak skłamie).
Zgłoś
Avatar
Maros 2012-10-07, 7:08
Ja pierdole już sie nie mogę doczekać kiedy wybuchnie ta wojna Syria VS. Turcja +Syrysjcy powstańcy.
Nareszcie araby się zaczną napierdalać i licze na kolejna intifiade przeciw Izraelowi. Niech ten region pogrąży się w kryzysie i niech nawzajem siebie zabijaja! Allah Akbar Kurwa!!!
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-10-07, 12:02
BongMan napisał/a:

Na dodatek jego nick mówi, że słucha zespołu Hadouken. Sprawdziłem - jest to jakaś elektroniczna rąbanina, w sam raz żeby wciągnąć przy tym krechę albo wrzucić pigułę. Reasumując - 15 letni rudy chłopiec udający dziewczynę, technogrzmot-pigularz. Niezłe combo.



Zaś frajerze pierdolisz, że tylko twoja "prawdziwa" muzyka istnieje? Mam tylko nadzieję, że się dobrze dowartościowałeś.
Zgłoś