18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Tureckie centrum handlowe
pieldolnik • 2021-03-10, 16:11


Cała akcja rozgrywa się w Tureckim centrum handlowym.
Panowie postanowili powymieniać się swoimi poglądami na temat noszenia maseczek. Jak myślicie kto miał racje?
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2021-03-10, 19:07 1
Jak to pewnie było?
- Gdzie masz maseczke ty (Wstawić dowolną wiązankę obrażającą starego dziada)?
-Jak śmiesz tak do mnie mówić ( w końcu szacunek się osiąga z wiekiem i niczym innym xd) JEB plaskacz
-O ty stara kurwo na mnie rekę podnosisz? ( Ktoś cię dotknie to przecież masz prawo go zajebać jak czarna małpa słysząca NYGA)
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-03-10, 19:07 1
Spoko, u nas anulowali wszystkie zabiegi, więc niejednemu coś w środku pęknie i to nie od upadku z wysokości.
Zgłoś
Avatar
schatten 2021-03-10, 19:57 1
Wydaje się że rację miał ten w miseczce.wiedzual że to nikt nie rozpozna i pozbył się dziada
Zgłoś
Avatar
jadowita20 2021-03-10, 20:08 5
zdun napisał/a:

Dlatego trzeba nosić maseczki, słuchajcie Morawieckiego.



Żydów nie słucham
Zgłoś
Avatar
paweje 2021-03-10, 20:08
tego się nie spodziewałem xDD
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-03-10, 20:29 11
To jest wlasnie spierdolenie umyslowe jakie serwuje wszystkim TV. Ludzie w kagancach sa agresywni... :/
Zgłoś
Avatar
Rasael 2021-03-10, 21:23 1
jadowita20 napisał/a:

Żydów nie słucham



Biblijny Jezus był żydem, ale podejrzewam że dziwnie wybiórczo jakoś ci to nie przeszkadza.

JaTylkonaChwile napisał/a:

To jest wlasnie spierdolenie umyslowe jakie serwuje wszystkim TV. Ludzie w kagancach sa agresywni... :/



Pierdolisz. Jak dotąd mamy tylko kilka przypadków pobić osób starszych przez wiórów bez maseczek którym zwrócili uwagę. Fakt, życzę powolnej, bolesnej i widowiskowej śmierci (najlepiej z dostępnym nagraniem owego satysfakcjonującego spektaklu) każdemu kto nie założy kawałka szmaty na mordę tylko dlatego "że mnie sie nie chcem". Ale nie napierdalam się z tego powodu, nie wygrażam się, nie latam ze stalowym, ćwiekowanym krzyżem na parakordzie... a nie, to akurat inne zjeby. Po samych komentarzach widać kto tu jest bardziej agresywny. Poczytaj, zastanów się, przeczytaj jeszcze raz, tak dla pewności, a potem najlepiej jebnij się w łeb, zakładam że jesteś antymaseczkowcem, zasłużyłeś.
Zgłoś
Avatar
milanixxx3 2021-03-10, 23:46 1
Jebać was wyborców pisu i zjebów w maseczkach na mordach:)
Mentalność niewolnika zauważam.
Zgłoś
Avatar
r................s 2021-03-11, 0:46 2
Rasael napisał/a:

Biblijny Jezus był żydem, ale podejrzewam że dziwnie wybiórczo jakoś ci to nie przeszkadza.
Pierdolisz. Jak dotąd mamy tylko kilka przypadków pobić osób starszych przez wiórów bez maseczek którym zwrócili uwagę. Fakt, życzę powolnej, bolesnej i widowiskowej śmierci (najlepiej z dostępnym nagraniem owego satysfakcjonującego spektaklu) każdemu kto nie założy kawałka szmaty na mordę tylko dlatego "że mnie sie nie chcem". Ale nie napierdalam się z tego powodu, nie wygrażam się, nie latam ze stalowym, ćwiekowanym krzyżem na parakordzie... a nie, to akurat inne zjeby. Po samych komentarzach widać kto tu jest bardziej agresywny. Poczytaj, zastanów się, przeczytaj jeszcze raz, tak dla pewności, a potem najlepiej jebnij się w łeb, zakładam że jesteś antymaseczkowcem, zasłużyłeś.



A pies cię jebał, pewnie jesteś z tych co w aucie jadąc samemu masz na ryju maseczkę, rękawiczki i dodatkowo przyłbice. Powinni was kurwa izolować od społeczeństwa. Getta porobić czy coś. Przez takich zjebów jak ty nie będzie normalnie. Życzę smacznego jedzenia gówna ( podobno odstrasza koronkę)

Zgłoś
Avatar
pitteroo 2021-03-11, 7:24
Jakby miał maseczkę to by żył
Zgłoś
Avatar
Senjusan 2021-03-11, 12:08
Starszy typek popełnił jeden podstawowy błąd w street fightingu:

Użył liścia zamiast sierpowego lub podbródkowego.

Nie pierdolcie się w tańcu,a nie będziecie musieli zlatywać ze schodów
Zgłoś
Avatar
Nieto 2021-03-12, 1:24
Rasael napisał/a:

Biblijny Jezus był żydem, ale podejrzewam że dziwnie wybiórczo jakoś ci to nie przeszkadza.
Pierdolisz. Jak dotąd mamy tylko kilka przypadków pobić osób starszych przez wiórów bez maseczek którym zwrócili uwagę. Fakt, życzę powolnej, bolesnej i widowiskowej śmierci (najlepiej z dostępnym nagraniem owego satysfakcjonującego spektaklu) każdemu kto nie założy kawałka szmaty na mordę tylko dlatego "że mnie sie nie chcem". Ale nie napierdalam się z tego powodu, nie wygrażam się, nie latam ze stalowym, ćwiekowanym krzyżem na parakordzie... a nie, to akurat inne zjeby. Po samych komentarzach widać kto tu jest bardziej agresywny. Poczytaj, zastanów się, przeczytaj jeszcze raz, tak dla pewności, a potem najlepiej jebnij się w łeb, zakładam że jesteś antymaseczkowcem, zasłużyłeś.



"...Po samych komentarzach widać kto tu jest bardziej agresywny. Poczytaj, zastanów się..." "...życzę powolnej, bolesnej i widowiskowej śmierci... każdemu kto nie założy kawałka szmaty na mordę..."

no, wyjęte z kontekstu, ale istota rozumowania pokazana
Zgłoś