18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Oczyszczacz 2010-09-02, 15:32 5
Mocherek odniósł się do tego że Gazeta Wyborcza, TVN sieją taką propagande a ludzie jak młode pelikany, łykają wszystko.

Niektórzy widzą race, spiewających kibiców to odrazu ich łączą z chuliganami, bandytami. To są właśnie efekty czytania GW czy oglądania TVN.
Nie ma to jak jakaś sprzeczka słowna na meczu a już media pierdolą o wielkiej zadymie , a na dowód puszczają materiał sprzed 10 lat hehehe. Tacy ludzie jesteście ciemni.
Najwięcej o tym co dzieje się na stadionach mówią Ci co na mecze nie chodzą. To właśnie efekty prania mózgu przez GW czy TVN.
O to im chodziło i to popieram.
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2010-09-02, 20:29
Oczyszczacz - od kiedy ołówki są tępe?
Jaki w ogóle jest sens wstawiania tego typu materiału na ten portal?
Owszem, bardzo zajebista inicjatywa. Ale to chyba jednak nie jest miejsce na takie uploady.
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2010-09-02, 22:17 3
erniii napisał/a:

Róbmy tak dalej to będą nadal demolować stadiony bo "to jest piękne".



Noo faktycznie. Ahh te paragony ... ale one niszcza stadiony. Powinni zakazac, co nie ?
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-09-02, 23:00 2
C'est Ca napisał/a:



Noo faktycznie. Ahh te paragony ... ale one niszcza stadiony. Powinni zakazac, co nie ?



Murawa do wymiany

Wiecie co? Może idźcie w końcu na jakiś mecz na stadion, ale na stadion a nie jakieś pastwisko na wśi gdzie grajądrużyny z A klasy. Może zobaczycie, że wcale nie jest tak jak piszą w mediach.
A no i nie pierdolcie, że nie chodzicie bo można dostać kamieniem albo butelką To nie lata 90te
Zgłoś
Avatar
adi326 2010-09-03, 19:09
jebane pyry
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2010-09-13, 8:14
co wy pierdolicie o praniu mózgu, czy TVN czy GW czy RP czy Wprost czy Newsweek czy Trójka przedstawiają jakiś punkt widzenia, a czytelnik czyta/słucha i sam może sobie obczaić czy to jest stronnicze czy nie, skąd ty wiesz np. co piszą w Wyborczej jak pewnie nie miałeś jej w rękach od dłuższego czasu, mówisz tak bo ktoś powiedział że Wyborcza jest bee i kto tu jest poddawany praniu mózgu...
sorry za offtop, ale wkurwia mnie jak ktoś mi wmawia że jestem debilem...
Zgłoś
Avatar
Conan Mori 2011-05-17, 23:42
Popoerdoleńce i debile kurwa mać jak już muszą ciągnąć ten cały syf z tym zajebanym "sportem" to niech to robią z namysłem, a nie kurwa jebana mać tak... i kurwa po sprzątaniu nadal ciepią tymi śmieciami kurwa.
kurwa kurwa kurwa, idę spać.
Zgłoś