18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
Avatar
Włodziu 2012-05-10, 19:05 1
No pieski potem kości dostaną, za chwalebną służbę
Zgłoś
Avatar
avalanch 2012-05-10, 19:15
bania84 napisał/a:

głos ma jak ten z "podrywaczy" moze za zboka go wzieli i chcieli powinac:)


Chyba abonament masz u nich wykupiony

BTW to chyba nie jest bezpieczne zatrzymanie pojazdu na skrzyżowaniu i przed pasami oj świętoszki z nich po chuju
Zgłoś
Avatar
303 2012-05-10, 19:23 1
Groźnego zbója złapali, będzie parę punktów w statystykach do przodu.
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2012-05-10, 19:25
kurwa ja pierdole jak mozna byc takim skurwysynem by czlowiekowi dac mandat za to ze nie przeszedl na pasach...

naprawde zal mi jest tej Polski...
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-05-10, 19:29
musza sie wykazac, musza udowodnic, ze sa nam potrzebni swoja droga w zalozeniach do buzdeeztu jest dosc spora wktoa z mandatow, nie ma sie co psiarni dziwic.
Zgłoś
Avatar
adeqs74 2012-05-10, 19:32
W Moim już byłym miejscu zamieszkania przypieprzają sie do kierowców,że źle parkują
ale czytajcie dalej,co jest najlepsze,że znak źle po prostu stoi i kierowcy nie mają szans zobaczyć ze jest zakaz parkowania

Znak stoi odwrócony dupskiem do kierowców
to sie nazywa skurwysyństwo władz miasta lub pijanych robotników
Zgłoś
Avatar
TPaury 2012-05-10, 19:33 1
avalanch napisał/a:


Chyba abonament masz u nich wykupiony

BTW to chyba nie jest bezpieczne zatrzymanie pojazdu na skrzyżowaniu i przed pasami oj świętoszki z nich po chuju


Droga jednokierunkowa szeroka na 2,5 samochodu nie utrudniają ruchu mają włączone bulaje, wszystko gra, nikt nie ucierpiał, a ty nie pękaj.

Wracając do kolesia, jakiś wypłosz i burak. Po prostu go sprawdzają czy nieposzukiwany etc. nikt nie mówi że wlepili mu mandat.

Ja też mogę nakręcić wideło jak mnie pałują panowie policjanci (nic nie wspominając nigdzie o tym że oplułem ich i kopnąłem no i jeszcze zwyzywałem chwile wcześniej) . Wrzucę tutaj, rozkręcę hejt, podpisze że PSY obiboki niewinnych pałują, dostanę zylion piw i siabada.

To urywek wyrwany z kontekstu a wy już się burzycie.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-05-10, 19:39
w lesku w chuj kiboli i nawiedzonych policjantów.
Zgłoś
Avatar
konradssc 2012-05-10, 20:40
@TPaury racja. Od siebie dorzuce, że jak nie przechodził na pasach to słusznie zrobili. No rozkurwia mnie jak taki debil jeden z drugim ma pasy 20 m dalej, a napierdala przez jezdnie... To po huj w takim razie te pasy?
Zgłoś
Avatar
malkohlm 2012-05-10, 21:13
Stalowa Wola? Moja okolica
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2012-05-10, 21:39
Polska- kraj patologi i kurwa debilizmu i chamstwa, nie wszyscy może, są wyjątki, ale ten do nich nie należy.
Zgłoś
Avatar
black88 2012-05-10, 22:03
Heheheh kto zna policjantów z leska ten wie... ze nie różnią sie nadgorliwością od całej reszty "pieskiej braci". Mysli taki ze za mandaty zostanie generałem od razu.
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-05-10, 22:25
No cóż, czasami warto znać swoje prawa - mimo że wszystkich przepisów na pamięć nie sposób jest zapamiętać, to niektórym warto poświęcić uwagę

Zgodnie z Art. 13 pkt 2 Kodeksu Drogowego

"Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu."

oraz dodatkowo punkt 3

" Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych, o którym mowa w ust. 2, jest dozwolone tylko pod warunkiem, że nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub utrudnienia ruchu pojazdów. Pieszy jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdom i do przeciwległej krawędzi jezdni iść drogą najkrótszą, prostopadle do osi jezdni"
Zgłoś
Avatar
Sinus 2012-05-11, 0:00
Serdeczne chuj im w dupę. Te kutasy z leska wjebali mi ostatnio 200 zł. Kurwa za brak świateł i dokumentów(wyskoczy człowiek 300 m do sklepu, zapomni czasem). Jebał ich pies i ich matka suka.
Zgłoś
Avatar
brb 2012-05-11, 0:11
markop4321 napisał/a:

a jedź pan w chuj, niedługo będą wpierdalać mandaty za deptanie chodnika


ale o co chodzi? w cywilizowanych krajach za przechodzenie przez ulice w miejscu innym niz wyznaczone dostajesz zajebiscie wysoki mandat i nie ma gadania.
zachcialo sie dziadowi skakc przez barierke przez co stworzyl zagrozenie. no ale ok to "turysta", najwidocznie z jakiejs wioski gdzie wiekszosc drog to drogi gruntowe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie