18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-03-07, 10:29 6
Mój nick jest przezwiskiem, chciałabym również zdementować plotki jakobym miała penisa, mam jedynie jaja, zapewne większe od Waszych, i na pewno wyrywam więcej panienek niż Wy, i na pewno pracowałam w życiu ciężej od większości z Was, tak więc morda
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-03-07, 10:41
up@ Nie mierz wszystkich jedną miarą...
Zgłoś
Avatar
lukasz343 2011-03-07, 10:58
DO kopalni wypierdalać
Zgłoś
Avatar
mikuwna 2011-03-07, 11:14 11
okej, równouprawnienie to fajna przykrywka by kobiety wylały swoją nienawiść i frustracje niż konstruktywnie rozmiawały z przeciwną płcią, ale wasze pierdolenie też woła o pomstę do nieba. wszyscy ryczycie o wypierdalaniu do kopalni, a który z was osobiście tam jebał węgiel? a czemu nie wrzeszczycie, jak za równouprawnieniem to kobiety na TIRy? albo do firmy przeprowadzkowej dźwigać szafy i kanapy? albo jako przedstawiciel handlowy i zapierdalajcie 140 km/h na obwodnicy, nie powodując wypadku? nie jestem feministką, jam dumny mizoginista, ale kurwa trochę mózgu i obiektywności. mam wyjebane że zaraz posypią się teksty gimbusów "wracaj do kuchni" albo "zamknij jape bo ci wsadze kutasa". wiem że to sadistic i lubicie tu wylewać swoje jeby, sperme i zajebistość, ale zabłyśnijcie czymś innym także.
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-03-07, 11:18 2
mikuwa nawet bym Cię za to na browar zaprosiła
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-03-07, 11:32
Oczywiście, przecież jestem plebejskim robolem
Zgłoś
Avatar
A................l 2011-03-07, 11:47 35
Zgłoś
Avatar
settogo 2011-03-07, 12:08
Wszędzie gdzie pracowałem, kobiety wykonywały lżejszą robotę, ale dostawały tyle samo kasy co ja. Jakoś nie robiłem manifestacji przed zakładami pracy, by obniżyć im zarobki bo mam cięższą pracę.
Równouprawnienie to wymysł XIX wiecznych myślicieli z głową w chmurach. Nigdy się to nie wyrówna, bo zawsze będą większe żądania w stosunku do mężczyzn a przy okazji kobiety będą się czuć pokrzywdzone.
Zgłoś
Avatar
otto123 2011-03-07, 12:15
Pozostaje wam jedynie pozycja najlepszego przyjaciela człowieka zaraz po psach i kotach
Zgłoś
Avatar
Lares86 2011-03-07, 12:17 2
Wiecie jaki jest jeden powód , że baby nie mogą iść do kopalni? Za ciężka praca. Oczywiście pracuję w kopalni. Jak idziemy na zabudowę, to każdy bierze "RINGA" na ramię i idziemy z nimi średnio 800 metrów w wodzie, szlamie i wietrze. Dodam jeszcze, że taki jeden "RING" waży około 105kg. No i powiedzcie mi która baba by dała rady? Jak te młode łośki po technikum górniczym uciekają z kopalni z płaczem, bo nie dają rady.
Zgłoś
Avatar
tcwdk 2011-03-07, 12:50
Kobieta ma prawo wyjść z kuchni przecież. Zakupy same się nie zrobią. A potem z powrotem szybciutko, szybciutko do garów.
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2011-03-07, 12:53 4
Tremor napisał/a:

Tak bardzo chcą tego równouprawnienia, ale jak już przyjebiesz takiej to same płacze i lamenty potem słyszysz.



następny spermopijca który zbiera piwa od gimnazjalistów za swój błyskotliwy komentarz... równouprawnienie to jedno.. ale jak lubisz bić panny po mordach szmato bez honoru to powinieneś zawisnąć na jajach!! ..i basta!
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-03-07, 13:47 2
Równouprawnienie jak najbardziej, ale nie pozwoliłbym, żeby moja kobieta, czy też córka zapierdalały fizycznie jak głupie. Są zawody typowo męskie i kobiety nie powinny w nich pracować. A facet, którego kobieta utrzymuje ciężko tyrając, to zwykła pizda nie chłop.
Jest też coś takiego jak podział obowiązków, ale tego pewnie większość nie zrozumie.
Większość sadystów tutaj potrafi tylko wstać i powiedzieć "mamo zrób mi kanapki do szkoły".
Jak któraś chce robić w kopalni, czy burdelu ok to jej sprawa. Ale wrzucanie do jednego wora wszystkich to przegięcie.
Który z Was chciałby być w jednym worze z pedziami?
Zgłoś
Avatar
znore 2011-03-07, 14:11
Nasuwa mi się ... "Pochód degeneratów"
Zgłoś
Avatar
Jaro 2011-03-07, 16:31 7
Równouprawnienie? Co to takiego? To czego chce większość kobiet to nie jest równouprawnienie. One chcą być "wyjątkowo" traktowane. To powinno się bardziej nazywać "specjalne prawa dla kobiet". Tylko ze to jest sprzeczność. Jak autobus się zepsuje to żadna dupy nie ruszy... A w rządzie chciałyby 50% miejsc. Tylko kto im zabrania? Przecież może ich być tam nawet 70%. Teraz jest równość, bo na ile sobie zapracują tyle będą miały. Dla chcącego nic trudnego. Więc drogie Panie, chować kosmetyczki i zapierdalać!!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie