18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
saves 2013-10-10, 12:13 1
Napaść na "romów"???? Kurde... A ja cały czas myślałem, że to było polowanie z nagonką...
Zgłoś
Avatar
Rael3251 2013-10-10, 13:15 1
robimy akcje i wysyłamy filmiki jak gruzy sklepy okradają?
Zgłoś
Avatar
-=coma=- 2013-10-10, 14:27 4
kaer napisał/a:

Najlepszy komentarz znaleziony na Facebooku:

Chyba bym nawet zagłosował



Mnie się jeszcze ten spodobał, cyt.:
"Byłeś świadkiem uczciwej pracy Roma w Polsce? Masz zdjęcia, filmy? Skontaktuj się z nami: reporterzy@tvn.pl"



I jeszcze to, cyt.:
"Uzdrowiłem dzisiaj beznogiego cygana, który żebrał koło targu - zabrałem mu puszkę z kasą, to wtedy cudownie odrosły mu nogi i zaczął mnie gonić."

Zgłoś
Avatar
Matan_M 2013-10-10, 16:36 1
Byłeś świadkiem napaści na romów? To czemu się patrzyłeś, trzeba było pomóc
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2013-10-10, 20:48 1
Green66 napisał/a:

Dodałem odpowiedni komentarz tym debilom.
"Jak można tolerować naród i w ogóle nazywać tych ludzi narodem, który jest pozbawiony jakichkolwiek ludzkich zasad moralnych? Przecież to są jebane zwierzęta. To nie są ludzie, to są zwierzęta. Naród, który słynie z złodziejstwa, żebractwa, prostytucji, syfu, brudu, braku jakiegokolwiek wychowania i edukacji, szacunku do ludzi NIE JEST NARODEM, to efekt uboczny ewolucji, błąd, który trzeba naprawić, a najlepiej usunąć. Pozdrawiam."



Spodziewaj się gorącej korespondencji za potwierdzeniem odbioru
Zgłoś
Avatar
t................e 2013-10-10, 22:24 1
"
Łódzka prokuratura wszczęła z urzędu postępowanie w związku z komentarzami internautów pod publikacjami o najściu, które ukazały się na portalach internetowych. "W komentarzach pojawiły się liczne wpisy mogące nosić znamiona przestępstwa nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym lub też znieważenia grupy osób ze względu na ich narodowość" - wyjaśnił prokurator." facebook.com/TVPLWD/posts/655300981169251

Ehhh...
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-10-10, 22:48


Kurwa nakarmić ich gruzem chcieli a wszyscy zaraz że napadli...
Zgłoś
Avatar
Boston86 2013-10-10, 23:59
iti patataj
Zgłoś