18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
SmokingPigeon 2023-01-13, 19:05
Wygrał ten co najpierw dopil piwko i potem spokojnie odszedł... Brawo za stalowe nerwy
Zgłoś
Avatar
paragon0 2023-01-14, 4:06
Podoba mi się jak na początku, jak zagrożenie życia było prawie żadne dla kolegi, tamten nie zareagował, ale jak ten zjeb wyciągnął nóż na kumpla to kurwę wyjaśnił.
Mam nadzieje że wielkich konsekwencji nie poniósł/nie poniesie, ale wiem że coś go za to spotka, nawet w takiej sytuacji nie można od tak po prostu zabić człowieka. No przynajmniej nie u nas
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-01-14, 19:51
Fajna ta małolata
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-01-15, 0:05
jest trup jest impreza
Zgłoś
Avatar
Res0r 2023-01-15, 9:17
paragon0 napisał/a:

Podoba mi się jak na początku, jak zagrożenie życia było prawie żadne dla kolegi, tamten nie zareagował, ale jak ten zjeb wyciągnął nóż na kumpla to kurwę wyjaśnił.
Mam nadzieje że wielkich konsekwencji nie poniósł/nie poniesie, ale wiem że coś go za to spotka, nawet w takiej sytuacji nie można od tak po prostu zabić człowieka. No przynajmniej nie u nas



Mamy tutaj bezpośrednie zagrożenie życia. Na logikę powinieneś siebie i bliski bronić każdym kosztem. Nie wiem jak prawnie to tam wygląda, ale bandzior wyglądał na atletycznego i przy tych grubaskach to taktyka spierdalania by nie zadziałała.
Zgłoś
Avatar
leonsjo 2023-01-18, 17:38
Wyspi sie to wstanie. Pewnie zmeczony.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-03-05, 22:33
No takie klimaty właśnie kocham!!!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-03-06, 20:15
Klasyczny podręcznikowy błąd kiedy na strzelaninę przychodzisz z nożem.
Zgłoś