18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bójka w Tychach. Czterech mężczyzn pobiło się na torowisku dworca głównego w Tychach. Musiała interweniować straż miejska. Ściągnięto pobitego z torowiska na kilka sekund przed nadjeżdżającym pociągiem...

Gdyby nie spóźniające się pociągi być może mielibyśmy "hard"


Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-09-13, 13:17 3
i tak powinno sie robić z najebanymi typami co chodzą i zaczepiają bo myślą ze wszystko im wolno , piwko dla tych panów !!!! nawet krata
Zgłoś
Avatar
xczyzux 2013-09-13, 16:10
za Tychy piwko
Zgłoś
Avatar
tanazwamusibycdostepna 2013-09-13, 16:51
nie byłoby harda, bo koleś nie siedział na torach po których jechał pociąg. Jestem ekspertem
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-09-13, 16:54 4
markop4321 napisał/a:

Nie ma harda, bo pociąg był zły i szyny też były złe.



Nie tak to szło!

Zgłoś
Avatar
kompik 2013-09-13, 17:14 1
Dostali wpier*ol bo przejście zabronione a oni idą.
Zgłoś
Avatar
Zgrzytek 2013-09-13, 17:28
Widziałem to wiecej niż raz i twierdzę, że chuja, a nie hard bo pociąg jechał po innym torze.
Zgłoś
Avatar
mateusz1310 2013-09-13, 17:48 3
mare30ks , wydaje mi się, że to właśnie tych dwóch, którzy dostali wpierdol szukali boruty, więc wg mnie bardzo dobrze zrobili
Zgłoś
Avatar
emptypants 2013-09-13, 18:22
Tak się kończy przechodzenie w miejscach, gdzie jest to zabronione
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-09-13, 18:34
Gdyby ten koleś został tam na torach to i tak nic by mu się nie stało a dlaczego ?
Ano dlatego kurwa że pociąg jechał innym torem , tym który poszkodowany i strażnik mieli za plecami .
Ale nie kurwa media zrobiły z tego iście bohaterską akcje .
Zgłoś
Avatar
dnl 2013-09-13, 18:34
mnie to wyglada na sokistow a nie miejskich, trzeba przyznac, ze zareagowali naprawde szybko
Zgłoś
Avatar
yogi 2013-09-13, 18:53
Cytat:

Mając taki dowód każdy prokurator który nie jest pojebaną świnią powinien to zakwalifikować jako podwójne usiłowanie zabójstwa, to nie był zwykły plaskasz czy plomba tylko napierdalanie lezącego człowieka, do tego jednego zostawili na torach

ale znając polskie prawo będzie pobicie albo jakieś przekroczenie obrony koniecznej czy inne gówno
oczywiście jakby taki wpierdol dostał sędzia czy prokurator czy ich rodzina to kolesie długo by z pierdla nie wyszli.



chociaż po polsku napisz
Zgłoś
Avatar
NcLR 2013-09-13, 19:08
Kolesiowi skakali po głowie, okopali itd. Przyjechała straż miejska i go zakuli hahah:D
Zgłoś
Avatar
asdffdsa12 2013-09-13, 19:57
moim zdaniem podbiegając do tego śmiecia powinni mu po drodze wykrzyczeć prawa i wlecieć mu z buta na ryj z takiego powodu, że nie dostosował się do poleceń mundurowego i musiał użyć argumentu siły by go powalić na ziemię i dodałbym jeszcze, że zatrzymany stawiał opór oraz obrażał funkcjonariuszy, a sama sytuacja zagrażała życiu poszkodowanemu więc do tego powinni użyć paralizatora bądź teleskopówki
Zgłoś
Avatar
perki 2013-09-13, 21:54
pobitego też skuli .... no ja pier
Zgłoś
Avatar
S................i 2013-09-14, 1:16
Coś mi się wydaje, że to nie straż miejska, tylko sok-iści (służba ochrony kolei). Oni są bardziej wysportowani i mniej obojętni od straży miejskiej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie