18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Tydzień afrykański w aptece
~Angel • 2020-09-22, 09:07
Dzicz w aptece CVS w Kalifornii postanawia zrobić murzyńskie zakupy


2020-09-22, 18:26
Nie wiedziałem, że małpy mogą stosować lekarstwa dla ludzi.

2020-09-22, 21:01
Była promocja na skrzydełka z KFC?

2020-09-22, 22:11
A jakby tak zamiast tych leków do opakowań wsadzić truciznę ?
Problem mógłby sam się rozwiązać

2020-09-22, 22:29
ochroniarza się czepiacie, a on miał serce rozdarte, bo niby miał pilnować, a geny podpowiadają co innego

2020-09-22, 23:24
Halman napisał/a:

w sumie żal mi pewnej grupy murzynów; tych co chcieli być jak ludzie; pracować, mieć normalne rodziny, żyć uczciwie... przez swoich pięknie opalonych pobratymców trafią do jednego wora...



a mi ich nie szkoda, bo w przeciwieństwie do nich, u nas PATOLOGIE SIĘ PIETNUJE I POKAZUJE ze to jest dno społeczne które trzeba eliminować, a jakoś u nich nie WIDZE GŁOSÓW TYCH DOBRYCH MURZYNÓW którzy pisali by na fejsie i na insta ze ODCIANAJĄ SIE OD BLM itd ? czy ja coś przegapiłem ? czy oni są jak muzlumanie, nie wszyscy są radykalni, ale się od tego nie odcinają, wiec przestań pierolić ze ktoś tu cierpi, j***ć ich.

2020-09-23, 11:48
Halman napisał/a:

w sumie żal mi pewnej grupy murzynów; tych co chcieli być jak ludzie; pracować, mieć normalne rodziny, żyć uczciwie... przez swoich pięknie opalonych pobratymców trafią do jednego wora...



Właśnie przez bladusow takich jak ty, wrzucających wszystkich do jednego wora, wszyscy są tam wrzucani.

2020-09-23, 16:30
W Kalifornii wprowadzone zostalo prawo o zakazie zatrzymywania drobnych przestepcow i nie karaniu za drobne przestepstwa. W praktyce oznacza to, ze mozesz sobie wejsc do sklepu i wziac co chcesz i jesli nie trafisz na nadgorliwego pracownika to wszystko spoko.

2020-09-23, 21:19
Adae napisał/a:

W Kalifornii wprowadzone zostalo prawo o zakazie zatrzymywania drobnych przestepcow i nie karaniu za drobne przestepstwa. W praktyce oznacza to, ze mozesz sobie wejsc do sklepu i wziac co chcesz i jesli nie trafisz na nadgorliwego pracownika to wszystko spoko.



Dzieki