18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
janlew 2021-04-01, 19:42 10
Quassar napisał/a:

Nacjonalizm to największa zaraza.


Głupiś!!!
Tak szydostwo wmawia. W Afryce krajów prawie nie ma, a mordują się że masakra. Brazylia krajem jednym jest i tak samo. Nasza łacińska cywilizacja mówi jasno, kochasz w tej kolejości:
- Boga (a to często znaczy znaczy swoje życie i bliskich)
- Rodzine
- Miasto/Kraj/Ojczynę
- Swoją cywilizacje
- Swoją rasę (człowiek) [ tu mi się często miłość wyczerpuje]
- Swój gatunek (człowiek)
- zwierzęta
- rośliny/naturę
- kamienie
- Lgtb, femininaziolki, aborterki, szydzi, isis, globaliści, oraz reszta lewactwa i podobnych śmieci
...a to że jakiś artysta malarz socjalista się na żydów wkurwił nie zmienia stanu rzeczy!
Zgłoś
Avatar
petru23 2021-04-01, 21:57 1
Podobno będzie można kupić włosy i zęby na wagę.
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-04-01, 22:01 3
Te chrupiące precle z PIECA wyglądają smakowicie. Ogólnie spoko promo, brakuje tylko jakiejś zniżki na mydełko z żydowskiego tłuszczu.

Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-04-01, 22:16
Niemcy się nie pierdolą z podludźmi jewagas.com/de/
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2021-04-01, 22:45 1
niemieckie odpady drugiej kategorii dla ludzi z europy środkowo wschodniej? Nie dziękuję mam rozum i nie jestem psem.
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-04-01, 23:05 2
Marcin360360 napisał/a:

niemieckie odpady drugiej kategorii dla ludzi z europy środkowo wschodniej? Nie dziękuję mam rozum i nie jestem psem.



Fakt. Były badania udowadniające, że niemiecki szajs produkowany na polski rynek jest gorszej jakości, jak ten sam niemiecki szajs eksportowany na inne rynki. Mniej orzechów i czekolady w czekoladzie, czipsy smażone na oleju palmowym zamiast roślinnego, Ten sam proszek do prania w PL usuwa gorzej plamy, itp, itd... Polaczki na każdym kroku dymane przez Niemców...
Zgłoś
Avatar
pnaj 2021-04-01, 23:53
Halman napisał/a:

jak by ktoś nie wiedział to mein kampf jest za free po polsku w internecie w pdfie... zacząłem to męczyć ale po około 20 stronach wymiękłem, był kretynem.



Próbowałem to czytać i potwierdzam straszny gniot. Warty czytania jest dodatek pod koniec książki, który w sumie wyjaśnia dlaczego niemcy poszli za tym świrem i tak namiętnie tępili żydów. Z tego co pamiętam to mowa m.in. było, że żydzi przejęli dużą część majątków i ziemi, którą potem niemcy musieli wynajmować pod uprawę...
Zgłoś
Avatar
notak 2021-04-01, 23:56 1
mam wyjebane na niemieckiego lidla,
bardzo mało polskich towarów, podatki płacą kosmitom a towary gorsze gatunkowo niż w innych krajach,
ruchają na potęgę, ale jak kto lubi
Zgłoś
Avatar
Centurionero 2021-04-02, 1:19
Piwo Pisswaser od razu wiedziałem, że to fake, bo naród który słynie z piwska w życiu by nie pozwolił na taką nazwę piwa. Pasiaki obozowe nie pasują do poprawności politycznej niemieckiej Unii na tyle, że nawet w aktualnych podręcznikach do historii są wycinane.
Zgłoś
Avatar
RuskiCiągnik 2021-04-02, 4:53
Dział marketingowy ma poczucie humoru
Zgłoś
Avatar
a................p 2021-04-02, 11:48
pnaj napisał/a:

Próbowałem to czytać i potwierdzam straszny gniot. Warty czytania jest dodatek pod koniec książki, który w sumie wyjaśnia dlaczego niemcy poszli za tym świrem i tak namiętnie tępili żydów. Z tego co pamiętam to mowa m.in. było, że żydzi przejęli dużą część majątków i ziemi, którą potem niemcy musieli wynajmować pod uprawę...


Co znaczy, że przejęli? Wykupili, bo może byli zaradniejsi. Ze 20 lat temu słuchałem opowieść najebanego dziadka ze wschodu Polski, który wspominając czasy swojej przedwojennej młodości klął na Żydów. Później przyznał, że u Żydów wszystko było lepsze. Rzemieślnicy, szkoły, bardziej sobie pomagali, nawet mniej się zdradzali itp. Wyszło na to, że nienawidził ich z zawiści. Myślę, że wszędzie u podstaw antysemityzmu była zwykła ludzka zawiść. Bo jak to, że Żyd ma, a ja nie? Odebrać i zajebać! Mój los się od tego nie poprawi, ale jaka satysfakcja!
Zgłoś
Avatar
Radbug 2021-04-02, 14:29
Już nie pierwszy raz robią taką promocje.

Kiedyś, na początku XX wieku, rozdawali takie pasiaki cyklicznie co 20 lat.

sadistic.pl/tymczasem-w-niemieckim-lidlu-vt489895.htm
Zgłoś
Avatar
rafcio760 2021-04-02, 20:34 1
W Lidlu zawsze było jakoś inaczej....
Zgłoś
Avatar
Krak 2021-04-03, 14:02
Pumboleo napisał/a:

Ta obozowa piżama wygrywa wszystko



A Ty uwierzyłeś w ten prima aprillisowy żart?
Zgłoś
Avatar
Smagalas 2021-04-03, 22:45
hahaha, ja się uśmiałem, takie "żarciki" robią sobie zwykłe kurewki od marketingu i reklamy, To że to tutaj widzę jest dowodem na skuteczność takirgo gówna. Brawo ;D Jebać to po całości!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie