18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jinrey 2013-01-27, 15:33 4
cosiarz napisał/a:

@BluntedAstronaut
Czarne pasy (kreski) wzdłuż całego ciała.



nie wzdłuż tylko w poprzek. i nie pasy tylko pręgi.
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-01-27, 15:36
Zastanawiam się, jak bardzo musi Bongmanowi zależeć na tych piwach skoro siedzi w domu i wymyśla rzeczy bardziej suche od piasku na Saharze.
Zgłoś
Avatar
cosiarz 2013-01-27, 15:50
jinrey napisał/a:



nie wzdłuż tylko w poprzek. i nie pasy tylko pręgi.

Racja, źle to ująłem. Dzięki.
Zgłoś
Avatar
skurwysyn666 2013-01-27, 17:01
Ja się pytam, jak to się na główną dostało... a takie pytanie mam hehe, BongMan Ty widziałeś kiedyś mokrą cipkę ?
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-01-27, 21:17
cosiarz napisał/a:

@BluntedAstronaut
W języku polskim jak i wielu innych. Jeden wyraz może mieć kilka znaczeń. Dajmy na przykład ZAMEK, może oznaczać zamek w drzwiach jak i budynek. BongMan jak przystało na Mistrza pokazał klasę. Zabawił się w grę słów. KOT w wymowie nie różni się znacząco od słowa KOD, różnica następuje w pisowni owych wyrazów. Przejdźmy do dalszej analizy owego suchara. Tygrys jest ssakiem drapieżnym z rodziny kotowatych, który ma charakterystyczne ubarwienie. Czarne pasy (kreski) wzdłuż całego ciała. Kod kreskowy jest graficzną informacją o danym produkcie. Nasz Maestro w sposób niesamowity połączył dwa zupełnie inne słowa, zestawy słów tworząc logiczną całość. Kot w odniesieniu do zwierzęcia, tygrysa. Kreskowy do kodu (kotu) kreskowego, jak i do ubarwienia owego stworzenia (tygrysa). Koniec końców powstało połączenie, które niejednemu turyście sprawiłoby nie lada problem. Dla mnie MAJSTERSZTYK!


Ty się teraz z niego jebiesz tym tłumaczeniem ?
Zgłoś
Avatar
cosiarz 2013-01-28, 0:07 1
Fedor napisał/a:


Ty się teraz z niego jebiesz tym tłumaczeniem ?

No pewnie
Zgłoś
Avatar
nielogiczny 2013-01-28, 7:50
cosiarz temat =1 hejty =34
Zgłoś
Avatar
dzorczKlunej 2013-01-31, 23:48
Może dorównam BongManowi. Uwaga uwaga...
-Co to jest zebra
- Taki koń kreskowy.

Czekam na brawa
Zgłoś