18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
g................t 2013-12-28, 23:06 1
assam napisał/a:

no bo przecież nie ma bezrobocia tylko praca na czarno ze stawka pomiędzy najniższa murzyńską a śmiechem na sali, a żyje nam sie bardzo dobrze na poziomie europejskiego bezdomnego przecież tvn nie klamie jak możecie ich o cos takiego podejrzewać bezbożnicy :3 W Polsce nie ma zydo komuny a sami uczciwi zadzacy, a dzieki naszemu ,,kochanemu'' premierowi z dnia na dzien robi sie lepiej w kraju... tylko czekam az mieszkancy naszego pieknego kraju sie w koncu wku.wia i rozpieprza caly ten burdel



Nie pierdol głupot tylko naucz się czegoś konkretnego to zaczną ci konkretnie płacić.
Owszem żyjemy w kraju, gdzie jak gówno umiesz (i nie masz pleców) to będziesz jadł gruz z cyganem, ale jak już sobą reprezentujesz cokolwiek to idzie wyżyć.
Ale najlepiej siedzieć przed monitorem w ospermionych gaciach i pierdolić "żont zły, media milczo".
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-12-28, 23:23
Wiele razy musiałaś siedzieć na kwejku.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-12-28, 23:35 1
Caryca_Katarzyna napisał/a:

Każdy przegląda Kwejka, tylko odważni się przyznają



Kiedyś zerkałem na to, ale niestety obejrzenie 10 obrazków sweetaśnych kiciusiów, 10 obrazków z hasłem "gimby nie zrozumiejo" oraz 20 obrazków z tekstami jarającymi gimnazjalistów, jest po prostu zbyt wysoką ceną za jedną wyłowioną perełkę.

Wielu ludzi akceptuje taką cenę i przegląda kwejka. Dla wielu ta cena nie istnieje, bo są debilami (lepiej oglądać kocury w sieci niż mieć własnego ), lub po prostu jeszcze nie dorośli umysłowo.

Jeśli chodzi o zajęcie dla dzieci, którym niewątpliwie jest przeglądanie kwejka to już wolałbym obejrzeć smerfy.
Zgłoś
Avatar
Kaśka 2013-12-28, 23:48
pawu95 napisał/a:



Kiedyś zerkałem na to, ale niestety obejrzenie 10 obrazków sweetaśnych kiciusiów, 10 obrazków z hasłem "gimby nie zrozumiejo" oraz 20 obrazków z tekstami jarającymi gimnazjalistów, jest po prostu zbyt wysoką ceną za jedną wyłowioną perełkę.

Wielu ludzi akceptuje taką cenę i przegląda kwejka. Dla wielu ta cena nie istnieje, bo są debilami (lepiej oglądać kocury w sieci niż mieć własnego ), lub po prostu jeszcze nie dorośli umysłowo.

Jeśli chodzi o zajęcie dla dzieci, którym niewątpliwie jest przeglądanie kwejka to już wolałbym obejrzeć smerfy.


Oh ale mi dogryzłeś, ale cóż gimby nie rozumiejo ironii
Zgłoś
Avatar
Czerew 2013-12-29, 0:55
ja jebe internet pod choinke dostałeś że teraz to wstawiasz?
Zgłoś
Avatar
Michster 2013-12-29, 2:12
Cytat:

Tak, zajebane z kwejka.


I po chuj kurwa takie jebane dopiski? Zajebane, to zajebane, ale wkurwia mnie masakrycznie, jak dodatkowo jakiś pojeb to musi napisać na samym dole tematu. Ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
eFeN 2013-12-29, 2:23
Myślenie było oczywiste: "Niestety spłonął bus, ale na szczęście i tak siedzieli w nim niepełnosprawni, więc ch*j z nimi".
Zgłoś
Avatar
assam 2013-12-29, 9:32
gordonviet napisał/a:



Nie pierdol głupot tylko naucz się czegoś konkretnego to zaczną ci konkretnie płacić.
Owszem żyjemy w kraju, gdzie jak gówno umiesz (i nie masz pleców) to będziesz jadł gruz z cyganem, ale jak już sobą reprezentujesz cokolwiek to idzie wyżyć.
Ale najlepiej siedzieć przed monitorem w ospermionych gaciach i pierdolić "żont zły, media milczo".



,,Skąd: Festung Breslau'' właśnie widać siedzisz w Niemczech i co podmywasz hitlerjugend ?! czy na budowie za pomocnika ? czemu wyjechales? PIENIADZE!Tak masz racje tutaj tez sie da no chyba ze masz zajebiste plecy jak juz sam to za uwarzyłeś albo farta trafic na uczciwa firme Dla twojej wiadomości bycie ciesla szalunkowym/zbrojarz to bardzo dobry pieniądz lecz w tym kraju (zwłaszcza szczecin) znajdź kogos wyplacalnego dla samodzielnego ciesli/zbrojarza stawka proponowana na godzine to bylo minimum 12zl ale to w zeslzym roku teraz jak dostaniesz 10 to jest juz cos, a jesli dostaniesz chociaż umowę zlecenie to juz jest szał. Nawiazuje do tego iz ceny i wszystkie oplaty zapierdalaja do gory jak pojebane pensje i stawki leca w dol. A jak juz lubisz ospiermone gacie to zaloz sobie je na leb
Zgłoś
Avatar
Southern_Comfort 2013-12-29, 12:50
@up-Breslau-Wrocław...
Zgłoś