18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
lukasz100_93 2013-05-06, 12:53
mądry piesek!
Zgłoś
Avatar
florianno 2013-05-06, 12:55
Pies Osrał
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-05-06, 13:04
Całą Wiejską wyjebać w kosmos, wyplenić sowieckie korzenie i zbudować nowy system od początku... Szkoda, że nie ma w Polsce osoby, która byłaby na tyle kompetentna i miała jaja, by to zrobić... ;/
Zgłoś
Avatar
michau94 2013-05-06, 13:14 6
Do Jad Kiełbasiany i innych
Najpierw Macierewicz chciał zdekomunizować system za rządów Jana Olszewskiego w 1992, ale nie wiem czy słyszałeś o Nocnej Zmianie, jeśli nie to poczytaj sobie, nawet film powstał, i obalili ten rząd z Tuskiem na czele zresztą... A w 2005? Kaczyński zaczął robić lustracje i co wtedy się stało? TVN i cała reszta mainstreamu który po brzegi jest wypchany byłymi działaczami PRL, zrobił tak skuteczną propagandę, że sam do końca nie wiesz czemu nie lubisz Kaczora i czemu jego rządy, które trwały tylko 2 lata były takie beznadziejne jak się mówi.
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2013-05-06, 13:18 8
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2013-05-06, 14:07 4
michau94 napisał/a:

Do Jad Kiełbasiany i innych
Najpierw Macierewicz chciał zdekomunizować system za rządów Jana Olszewskiego w 1992, ale nie wiem czy słyszałeś o Nocnej Zmianie, jeśli nie to poczytaj sobie, nawet film powstał, i obalili ten rząd z Tuskiem na czele zresztą... A w 2005? Kaczyński zaczął robić lustracje i co wtedy się stało? TVN i cała reszta mainstreamu który po brzegi jest wypchany byłymi działaczami PRL, zrobił tak skuteczną propagandę, że sam do końca nie wiesz czemu nie lubisz Kaczora i czemu jego rządy, które trwały tylko 2 lata były takie beznadziejne jak się mówi.



Macierewicz tak się nadaje do dekomunizacji jak i do wyjaśniania kastrastrof lotniczych. Przykład jego pracy to raport z likiwdacji WSI, który naraził wielu agentów poza granicami plus kompletnie rozyspał naszą siatkę wywiadowczą. Ok, WSI było chujowe to fakt i powinno się je rozwiazać, ale nie tak. Czyli nie wykorzystując do bieżącej walki politycznej i żeby zdobyć na kogoś haki. Co najważniejsze to nawet prezydent Kaczyński nie odważył się opublikować aneksu do raportu z likwidacji WSI, bo wiedział, że to czysta publicystyka, a nie merytoryczny dokument. Nawet nie chce mi się już sprawdzać, ile to milionów poszło z budżetu za przegrane procesy, wytoczone przez byłych WSioków, pomówionych przez Macierwicza.
Macierewicz to cyniczna gnida , która jest w stanie posunąć się do wszystkiego żeby ugrać coś dla siebie. Najlepszym przykładem Smoleńsk, ale o tym to już nawet nie chce mi się pisać.
Zgłoś
Avatar
Wilku220 2013-05-06, 14:45
@JaE masz racje, nic to nie zmieni, ale każda rewolucja ma swoje etapy, a nieodłącznym z nich jest uświadomienie ludzi. Może i takie obrazki nic nie dają, ale przynajmniej przez oczernianie danej partii, wyrabiamy opinię na jej temat. Bez tego nikt na nich ręki nie podniesie.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-05-06, 14:51
michau94 napisał/a:

Do Jad Kiełbasiany i innych
Najpierw Macierewicz chciał zdekomunizować system za rządów Jana Olszewskiego w 1992, ale nie wiem czy słyszałeś o Nocnej Zmianie, jeśli nie to poczytaj sobie, nawet film powstał, i obalili ten rząd z Tuskiem na czele zresztą... A w 2005? Kaczyński zaczął robić lustracje i co wtedy się stało? TVN i cała reszta mainstreamu który po brzegi jest wypchany byłymi działaczami PRL, zrobił tak skuteczną propagandę, że sam do końca nie wiesz czemu nie lubisz Kaczora i czemu jego rządy, które trwały tylko 2 lata były takie beznadziejne jak się mówi.



Za szybko mnie zaszufladkowałeś. Widziałem Nocną Zmianę (Panowie, policzymy głosy), słyszałem o próbie lustracji i rozwiązaniu WSI. Faktycznie, polityka Lecha Kaczyńskiego prowadzona była jak najbardziej na +, bo chciał nas uwolnić w końcu od "długiego ramienia Moskwy" i zbudować fajne przymierze z bodaj państawmi byłego bloku sowieckiego, ale ale... Niestety Lecha już nie ma, bo zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Jarek próbuje jak może, ale nie jest na tyle rozgarnięty co Lech, a z Macierewicza zrobiono freaka przez cały ten bajzel smoleński. Na chwilę obecną brakuje prawdziwej i silnej opozycji. Obecny PiS ma swoje za uszami.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-05-06, 15:55
Ja bym powiedział że tyle w temacie PIS i PO bo jedni drugich są warci .
Jak ja żałuję że Jarek nie leciał razem z Lechem jednym samolotem .
Kurwa przez to że ten czub ma takie parcie na władzę ludzie głosowali na mniejsze zło czyli PełO .
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-05-06, 17:12
radzik05 napisał/a:

Proponuje wydrukowac i przed komisjami wyborczymi porozklejac
Obrazek



Radzik, a masz taką?

Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-06, 22:44
Tu za bron trzeba wziasc a nie za obrazki!
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-05-07, 2:28
Lordzik92 napisał/a:

Tu za bron trzeba wziasc a nie za obrazki!



wziąć
Zgłoś
Avatar
PLpunk 2013-05-08, 19:56
Pies sprytnie się odwrócił, żeby mu nie zrobili samobójstwa
Zgłoś
Avatar
jogus48 2014-11-14, 23:24
ponieważ zbliżają się wybory to temat trzeba zaaktualizować
Zgłoś