18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
h................o 2017-03-18, 19:59
Wyjaśnijmy sobie jedno, kobiety nie chcą równouprawnienia, tylko od chuja przywilejów. Za całkowitym równouprawnieniem nie są, bo powołują się na różnice biologiczne. Dlatego są ulgowo traktowane przy testach sprawnościowych do policji lub innych służb. Ok, pobawmy się w tę ich gierkę z różnicami biologicznymi. Kobiety żyją dłużej od mężczyzn, więc czemu idą wcześniej na emeryturę? Przez to powinny pracować dłużej. Po drugie- urlopy macierzyńskie i wychowawcze. Pójdzie sobie taka pizda na 2 lata takiego urlopu, kasiorę bierze i jeszcze chce iść wcześniej na emeryturę? Niech spierdalają albo wezmą się za robotę.
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2017-03-19, 2:07
gambler1 napisał/a:



Po jednym zdaniu widać jak głupi jesteś

Swoją drogą nie wiem co wy się tak sracie do tego blacksheepa. Tylko totalny lamus jak on może być w XXI wieku komunistą, ale też nie ma co się wczuwać za bardzo na sadolu w takie bzdety.



Nie jestem komunistą, tylko socjalistą, ale często nie ma sensu wyprowadzać z błędu sadolów. Dla nich byle chadek to skrajny lewak.
Zgłoś