18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-07, 11:52
Skoro bije to mu zależy
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2023-07-07, 12:47 1
Antypolak666 napisał/a:

polskie rozmodlone gówno tak właśnie ubogaca tą piękną ziemię, pewnie prawacki inżynier.
Najgorszy syf ludzki panoszy się teraz po salonach jak widać.
Chuj na grób prawakom i stop polonizacji Europy!


Czarnuch, tak jest czarnuchem. Jego matka rypała się z małpą.
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-07-07, 12:49 1
Jak Pisu nienawidze i typ według moich poglądów powinien wisieć następnego dnia, to jak patrze na ten wylew lewackiego ścierwa i te pisanie po 1 wypadku jak to PIs zły itd to zaczynam typa lubić xD nieźle wam to wychodzi lewaczki, wolał bym być wypatroszonym na żywca niż was popczeć w czym kolwiek XD
Zgłoś
Avatar
hajer72 2023-07-07, 13:00
akurat leją sie 2 baby, była i obecna synusia posłanki, a ten nagrywa i zagrzewa do boju, patologia jakich wiele kazdego dnia w dobie internetów i smartfonów, najbardziej przejebane ma mamusia , wyniańczyła potomka
Zgłoś
Avatar
xxmercy 2023-07-07, 14:01 1
patokatolstwo w pełnej krasie
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-07-07, 14:09
zipi napisał/a:

Jak Pisu nienawidze i typ według moich poglądów powinien wisieć następnego dnia, to jak patrze na ten wylew lewackiego ścierwa i te pisanie po 1 wypadku jak to PIs zły itd to zaczynam typa lubić xD nieźle wam to wychodzi lewaczki, wolał bym być wypatroszonym na żywca niż was popczeć w czym kolwiek XD



Może nas lepiej nie popczeraj Obędzie się
Zgłoś
Avatar
K_dithekid 2023-07-07, 14:53
Heliar napisał/a:

O lewaki trzepią gruchę bo ktoś się okazał taki jak oni



Typowy polski śmietnik, to co konfederato? Zaniedługo ramie w ramie z pisem? Ha tfu na twoją matule, co takie gówno wysrała

[Juz widze kilka konfederackich śmieci co bronią swoich, co psy, zaniedługo ramię w ramię z pisem?
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-07-07, 16:24 3
Love_is_Love napisał/a:

Może nas lepiej nie popczeraj Obędzie się



typowy lewaczek, odrazu atak personalny ponieważ zrobiłem literówke

gdzie ta wasza tolerancja? gdzie to wasze kochanie różnorodnosci ? moze mam dysortografie ? pomyślałeś o tym ? jak mogleś mnie odrazu ocenić ?

ścierwa mają tak malo poglądów a nawet ich nie potrafią się do końca trzymać i zmieniają je jak rekawiczki wtedy kiedy im jest to wygodne.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-07-07, 16:48 1
Eeee tam napierdala ja jego koleżanka, a on tylko drze ryja... Nie jest taki glupi jak mówicie sobie rąk nie pobrudził
Zgłoś
Avatar
Bulterier86 2023-07-07, 18:17
xv89 napisał/a:

Obawiam się, że nic mu nie zapłacili i pajacuje pro bono, bo już tak ma. Polecam lekturę jego zarchiwizowanej twórczości.
Co do agresywnych PiSd, tak na szybko:
Dalej nie chce mi się szukać, bo szkoda czasu na polemikę z PiSowskimi napędzanymi socjalem i programowanymi TVPowskim przekazem podprogowym bio-botami.
Do tego dodać jeszcze można uniewinnianie na zapas zagrożonych aparatczyków i pedofili przez prezydencki samopiszący długopis.



Chyba go zgasiłeś jak peta bo siedzi cicho na pipie

Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-07-07, 19:39 1
Antypolak666 napisał/a:

polskie rozmodlone gówno tak właśnie ubogaca tą piękną ziemię, pewnie prawacki inżynier.
Najgorszy syf ludzki panoszy się teraz po salonach jak widać.
Chuj na grób prawakom i stop polonizacji Europy!



ptfuuu na ciebie ruska mendo ptfuuu
Zgłoś
Avatar
marekclub 2023-07-07, 19:47
kurwa po matce
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-07-07, 20:53 1
Kobiety same sobie są winne - trzeba być prawdziwą idiotką, żeby być z facetem, który się nad tobą znęca
Zgłoś
Avatar
Klocek69 2023-07-07, 21:01
Pojebany jak reszta pisowcow
Zgłoś
Avatar
m................l 2023-07-07, 22:03
Zaczyna się. Popkorn Kupiony, TVN na jednym, TVP na drugim włączone. Będą się napierdalać. Na jesieni jedni i drudzy wyjebią takie tematy że się Wam nie śniło. Te psy ciągnięte za samochodem czy bite byle dziewczyny to jest nic!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie