18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
Jebac_pedalarzy 2024-08-26, 23:07
argen64 napisał/a:

Jechałem dzisiaj przez taką wiochę koło mojej miejscowości. Piękna ścieżka rowerowa, a pedalarze oczywiście jezdnią!



Bo to kurwy i świnie, nie szanują innych uczestników ruchu ale sami chcą by ich traktowano jak bogów szosy a są zwykłymi obleśnymi zwyrolami w damskich laikrach. Kilka lat temu strzelali z pizdy że pedałują ulicami bo nie ma dróg dla rowerów, teraz drogi dla rowerów są a te cioty krzyczą że nie będą pedałować ścieżkami dla rowerów bo mają rowery szosowe. Co ta w ich pustych łbach jeszcze się urodzi??
Zgłoś
Avatar
vladkruk 2024-08-26, 23:14
a mogli jechać przy krawędzi po pasie, a później po powierzchni wyłączonej z ruchu, ale nieee... on ma rower szosowy a nie rower powierzniowyłączonazruchowy, czego nie rozumiesz blachosmrodziarzu
Zgłoś
Avatar
encoder178 2024-08-27, 3:03 1
zajac1190 napisał/a:

Pedale z nagrania mam ci coś do powiedzenia. Nie można jeździć rowerem obok drugiego nawet jak jest się panem zjebem kolarzem co myśli że może więcej bo ubrał obcisły kombinezon. Jebać cię w dupę, szkoda że cię nie zabił ten człowiek z samochodu. Haatfu kurwa. Nie pozdrawiam.



tobie się chyba autorzy pojebali
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2024-08-27, 4:00
encoder178 napisał/a:

tobie się chyba autorzy pojebali


I stan świadomości 😄🤣🤔
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-08-27, 9:28
Ja obok tych pedalarzy co nie przestrzegają przepisów przejeżdżam na żyletki ich mina zawsze bezcenna
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-27, 19:54
Spychacz napisał/a:

jeśli już to:
Rowerzysta może jechać obok innego rowerzysty, jeśli nie utrudnia tym ruchu lub w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego. W tym przypadku nie powinien ale nie pierdol, że nie może.



Jest obowiązek jazdy jak najbliżej prawej krawędzi jezdni
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-08-27, 20:02
__ napisał/a:

Jest obowiązek jazdy jak najbliżej prawej krawędzi jezdni



prawo dopuszcza możliwość jazdy rowerzystów obok siebie (pod pewnymi względami)
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-27, 20:05 1
Spychacz napisał/a:

prawo dopuszcza możliwość jazdy rowerzystów obok siebie (pod pewnymi względami)



3a. Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego.
Krótko, kiedy samochody jeżdżą po drodze mają zapierdalać gęsiego
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-08-27, 20:13
__ napisał/a:

3a. Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego.
Krótko, kiedy samochody jeżdżą po drodze mają zapierdalać gęsiego



to tylko Twoja wykładnia, przepis nie jest precyzyjny. Np. skoro możesz ich wyprzedzić bez problemu, to nie utrudniają ruchu i mogą sobie jechać.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-27, 20:16 1
Spychacz napisał/a:

to tylko Twoja wykładnia, przepis nie jest precyzyjny. Np. skoro możesz ich wyprzedzić bez problemu, to nie utrudniają ruchu i mogą sobie jechać.



Jeśli jedziesz samochodem i musisz zmienić tor jazdy by pedałów jadących obok siebie wyprzedzić to oznacA że utrudniają także co ty pierdolisz o jakieś wykładni? Czytanie ze zrozumieniem na poziomie szkoły podstawowej się kłania
Zgłoś
Avatar
wojownik070707 2024-08-29, 21:21
W życiu nie widziałem nagrania o gorszej jakości.
Zgłoś
Avatar
Kamaellos 2024-09-20, 6:02
Spychacz napisał/a:

to tylko Twoja wykładnia, przepis nie jest precyzyjny. Np. skoro możesz ich wyprzedzić bez problemu, to nie utrudniają ruchu i mogą sobie jechać.



Rajstopki założone? Gotowy na swoją wykładnię przepisów? To w drogę i pamiętaj unikać ścieżek rowerowych oraz wkurwiać wszystkich na drodze.
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-09-20, 16:32
Kamaellos napisał/a:

Rajstopki założone? Gotowy na swoją wykładnię przepisów? To w drogę i pamiętaj unikać ścieżek rowerowych oraz wkurwiać wszystkich na drodze.



nie mierz innych swoją miarą, skoro lubisz rajstopki to nikomu nic do tego
Zgłoś