18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
Avatar
firestone89 2012-11-21, 3:50
Cytat:

Alk 9%-11% obj - co oni to kurwa losowo nalewali, czy jaki chuj?


Poprostu to bylo wino z normalnej fermentacji, a ze robione na szybko to im dluzej stalo na polce w sklepie tym mialo wiecej alko. W momencie wyjazdu z fabryki mialo te 9%, a fermentacja byla zatrzymywana siarka. Po 3 tygodniach stania na regale resztki drozdzy ktorych siara nie zabila wytwarzaly niewielka ilosc alkoholu i dobijaly do tych 11%.
I wcale to nie bylo wino dla meneli (napoj spirytusowy), tylko normalne tanie wino fermentowane. Niestety nie mialem nigdy przyjemnosci sprobowania takiego winka
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-11-21, 4:22 1
Jak można pić tanie alko? Tak, to pytanie jest na serio. Nie stosuję emot, więc na pierwszy rzut oka tego nie widać. Jak można łoić siarkofruty, mózgotrzepy, piwo za 2 zł albo jakieś wódy z najniższych półek? Kurwa, ludzie pierdolą, że to ich młodość, co za bzdura? Jeśli wasza młodość polegała na chlaniu tego gówna, to współczuję. Już wolę nie pić nic niż takie szambo.
Zgłoś
Avatar
p................7 2012-11-21, 6:40 8
@up

Popatrz sam - nie pijesz tanich alkoholi i jak to na ciebie wpłynęło? Ksywa rusofil i w dodatku jesteś taki twardy że nie używasz emot i aż to musisz podkreślać. To że wolisz nie pić niż zniżyć się do mniej arystokratycznych trunków to już gwóźdź do trumny. Podsumowując całokształt - cieszę się że w swoim czasie wydoiłem tego syfu chyba z cysternę.

Brakuje udanego zwieńczenia serii karcianej - Jokera, który był podlewany spirytusem i miał woltaż 16-18. Pojawił się tuż przed masową modą na nalewki spirytusowe i trzeba przyznać że smakowo był wyzwaniem. Natomiast plusem był przebieg dnia następnego, typowy efekt po nalewkach ("z dupy prysznic") nie występował tak nagminnie.
Zgłoś
Avatar
a................5 2012-11-21, 9:57 1
Pener napisał/a:


dobrze, niech produkują soki a nie jakies jabole dla meneli, przynajmniej jest czym wódkę zapijać



Tylko pizdy zapijają sokiem
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-11-21, 10:34 3
agatka_95 napisał/a:

Tylko pizdy zapijają sokiem


ciekawa teoria, mi wódka nie smakuje dlatego zapijam, jak zacznie mi smakowac to będę mieć spory problem
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2012-11-21, 12:11
@up
Jak nie pizda, to burżuj - takim drogim sokiem zapijać wódę?

@rusofil
Zaraz idę po Koronę z browaru Łomża za 1,80 - pyyycha - a wieczorkiem walnę sobie Harnasia, da się wypić. Kasztelana za 1,99 każdy może już pić z przyjemnością. No, ale widzę, że do koleżanki $$ przemawiają, zresztą jak do każdej głupiej pizdy - kup se kurwa dźiony łokiera i chlej, na zdrowie, a jak piłaś szambo, a ktoś ci wmówił,że to tanie piwo - trudno, masz problem.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2012-11-21, 16:08 1
Cytat:

Jak można pić tanie alko? Tak, to pytanie jest na serio. Nie stosuję emot, więc na pierwszy rzut oka tego nie widać. Jak można łoić siarkofruty, mózgotrzepy, piwo za 2 zł albo jakieś wódy z najniższych półek? k***a, ludzie pie**olą, że to ich młodość, co za bzdura? Jeśli wasza młodość polegała na chlaniu tego gówna, to współczuję. Już wolę nie pić nic niż takie szambo.


Osobiście jestem piwoszem, jeśli chodzi o piwa cenię sobie smak, po prostu je lubię i się na nich znam.
Jeśli chodzi o wina to w ogóle mi nie podchodzą wytrawne, półwytrawne, słodkie. Za to jeśli kolega przyniesie amarenę to ze smakiem wypiję. Nie będę na siłę pił 30 letniego wina jeśli smakuje mi tanie.
Z piwem z tą ceną też nie trafiłeś/aś, bo na dobra sprawę z piw ''komercyjnych'' to tylko żywiec ma jakiś chmiel. Tak to tylko piwa regionalne/zagraniczne. Nie wiem chuj ci po heinekenie za ~4-5 zł, który i tak nie ma nawet start do carlsberga, kiedy możesz wypić Perłę bijącą te piwa na głowę(akurat u mnie teraz promocja po 2 zł).
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-11-21, 18:35 1
@pi73master

Święta prawda.
Fakt jest taki, że większość ludzi w życiu spróbowała czegoś z teoretycznie gorszej jakościowo półki. Ja np. dla relaksu na codzień pijam piwko, Heineken, czasem jakiś ciderek typu Strongbow (specyficzny, kwaśnawy smak) czy coś... Na większe imprezy w gronie znajomych zazwyczaj wódka, a że to Anglia, to Absolut, Smirnoff itp. (ciekawostka- w UK polskie wódki często są wyżej cenowo od np. Finlandii itp.- mamy z czego być dumni! ). Ale nie raz zdarzyło mi się "skosztować" taniego winiacza za 3-4 zł typu Mustak czy Węgrzyniak- i powiem wam, że to jest kurwa smaczniejsze niż jakieśjebane Carlo Rossi czy inne wina- ot, po prostu, soczek z domieszką spirytusy. Reasumując, pijałem takie coś od czasu do czasu, i jakoś zyję. I jak trafi mi się okazja, to zapewne nie odmówię wychylenia kilku łyków "jabola"
Zgłoś
Avatar
Komarzysta91 2012-11-22, 0:33
MaestroRCS, Jak najbrdziej sie zgadzam Piwo leci Jabola zbytnio bym sie nie wstydzil ojebac mam pare przygod z nimi związanych
Zgłoś