18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:19
🔥 Zacinająca się gnieciarka - teraz popularne
🔥 Ma pań ochotę pomóc? - teraz popularne
🔥 Uwielbiał zapierdalać - teraz popularne
Avatar
z................g 2022-06-03, 21:49 6
Kulabambula napisał/a:

Chwała Wielkiej Rosji



Wsadź sobie w dupę tę ruską propagandę

A ja, korzystając z okazji, wypiję zdrowie ruskiej floty: DO DNA!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-06-03, 22:24
htp napisał/a:

Niezależnie od poglądów i oceny - na piwo (od gorola) zasłużyłeś.


Gorol górołazów pozdrawia na piątkowy wieczór HTP

Quassar napisał/a:

Chciałeś źle a wyszło dobrze następnym razem przeczytaj dokładnie materiał jaki podsyłasz bo gościu pozytywny:
Do polski przyjechał już w 96 bo Rosje uznał ża zjebany kraj a rodowitego ojca matka olała i poznała lepszego w Polsce w Lublinie gdzie zdecydowała się wraz z synem zostać na stałe
Co tylko potwierdza że rosja to zjebany kraj i każdy tam to niemal patologiczne rodzina i wszyscy tak kochają ten kraj że aż nienawidzą i każy tylko patrzy jak spierdolić z tego jak że olbrzymiego zadupia przy pierwszej okazji nie koniecznie lepszej przy jakiejkolwiek


Jak napisałem mości Quassar nie chciałem źle. Chciałem żeby użytkownicy zobaczyli że „nie taki diabeł zły jak się go maluje”z

*do htp. Miało być „gorol, gorola pozdrawia…” .. nie chce mi się kompa odpalać i edytować.
Upojnego piątku Sadole
Zgłoś
Avatar
pinki88 2022-06-03, 23:39 6
Kulabambula napisał/a:

Chwała Wielkiej Rosji



Jeżeli miałbym wybierać, to wolę wschód i ruskich niż to LGBT i czarnuchów z zachodu.
Zgłoś
Avatar
htp 2022-06-04, 0:09 1
baronturbina napisał/a:

*do htp. Miało być „gorol, gorola pozdrawia…



No tak, Dąbrowa Górnicza to też gorole
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2022-06-04, 0:25 1
Kulabambula napisał/a:

Chwała Wielkiej Rosji



Taki
Obraz
Wasz.

Wodka bielaja
Niebo siniee
Mordna krasnaja
Żyżń prikrasnaja.

Tłumaczonko:
Wódka biała
Niebo niebieskie
Morda czerwona
Życie przepiękne.

Zgłoś
Avatar
Lileniaa 2022-06-04, 0:38 2
Szkoda mi tylko tych wszystkich zwierzątek :'(
Zgłoś
Avatar
hardowski 2022-06-04, 1:03 2


Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-06-04, 2:03
Payan napisał/a:

Wyjebać tych wyżej.



I twój post....



@hardowski

Daj to na torrenta. Chętnie pirata pobiorę

Zgłoś
Avatar
1bolek1 2022-06-04, 7:20 2
pinki88 napisał/a:

Jeżeli miałbym wybierać, to wolę wschód i ruskich niż to LGBT i czarnuchów z zachodu.



chyba nie wiesz co to ruska okupacja, a ja pamiętam
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-06-04, 7:37 4
Jebać rusków i ukrainców.

zauwazyłem ze Ci co popierają rusków to nie daltego ze darzą ich jakim kolwiem szacunkiem czy empoatią, ale tylko dlatego ze ukraińcy mordoowali polaków razem z niemcami podczas wojny i tak samo jest w drugą stronę Ci co jebią ruskich tak samo nie widzą w nich niczego pięknego tylko to ze Ci ruscy są tacy źli " bo zachód tak mowi" jasne ruscy nas jebali przez pewien czas, ale to nie dlatego Ci wszczy ludzie tak popierają ukrainców a ganią ruskich, a dlatego ze naczytali się wyborczej, Tvnu i tej nagonki na ruskich przez niemcy, a potem Ci te same niemcy robili najwieksze dile w Ruskimi na gaz itd ale wy jescie zmanipulowanymi zjebami, mam nadzieje ze PO i PIS bedą was jebać do konca swiata i dzień dłuzej.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-06-04, 8:40 1
@hardowski
Rico Rodriguez by zrobił porządek na Ukrainie.
Zgłoś
Avatar
j................5 2022-06-04, 9:35 2
J e b a ć ukraine

Jebać ukraine
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2022-06-04, 11:31 1
zipi napisał/a:

Jebać rusków i ukrainców.
zauwazyłem ze Ci co popierają rusków to nie daltego ze darzą ich jakim kolwiem szacunkiem czy empoatią, ale tylko dlatego ze ukraińcy mordoowali polaków razem z niemcami podczas wojny i tak samo jest w drugą stronę Ci co jebią ruskich tak samo nie widzą w nich niczego pięknego tylko to ze Ci ruscy są tacy źli " bo zachód tak mowi" jasne ruscy nas jebali przez pewien czas, ale to nie dlatego Ci wszczy ludzie tak popierają ukrainców a ganią ruskich, a dlatego ze naczytali się wyborczej, Tvnu i tej nagonki na ruskich przez niemcy, a potem Ci te same niemcy robili najwieksze dile w Ruskimi na gaz itd ale wy jescie zmanipulowanymi zjebami, mam nadzieje ze PO i PIS bedą was jebać do konca swiata i dzień dłuzej.



Można nie popierać ani jednych,ani drugich.
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2022-06-04, 12:36 1
andrzejrobert75 napisał/a:

Można nie popierać ani jednych,ani drugich.



No pewnie, bo to nie nasza wojna, ale coś Ty... Nikt tutaj tego nie zrozumie. Nikt nie zrozumie, że w naszym przypadku opowiadanie się za którąś ze stron jest po prostu złe i kompletnie pomińmy zjawisko kibicowania niczym klubom piłkarskim. Jeśli ktoś nie jest przynajmniej częściowym pluralistą, to jest po prostu kompletnym idiotą. Krzyczący - "Jebać Ukrainę", "Jebać Rosję" to jeden i ten sam idiota. Trzeba stać wysoko i pluć prosto do głupich gęb akurat, gdy krzyczą.
Zgłoś
Avatar
Krzychuj123 2022-06-04, 12:37
Jebac Polaków za jedwabne, a ruskich z zasady.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie