18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Justynka99 2020-10-22, 15:44 4
Tak się powinno wszystkich bez maseczki traktować. Tych, co nie plują celowo też.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2020-10-22, 18:26 2
Trzeba było jeszcze taką flegmę prosto z nosa pociągnąć i splunąć na jej mordę
Zgłoś
Avatar
blokern 2020-10-22, 22:50 4
cipa pluje w morde typowi, ten sprzedaje jej kopa w dupe a glupia torba z boku do niego: "what's wrong with you" :DDDDDDDDDDD
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-10-22, 23:09 1
Nawet ładna kobieta, a zachowania wynika, że jeszcze przed menopauzą
Zgłoś
Avatar
WybrednyChuj 2020-10-23, 5:13 1
Ja pierdolę. No manipulacja. Robią Wam ze łbów kapustę. Statystyki zgonów z września 2019 są wyższe niż z września 2020. No jebany urząd stanu cywilnego to ma na stronie oficjalnej. Co Wy kurwa, debili z siebie dajecie robić? Nie ma żadnej pandemii. Jest kolejna, zmutowana grypa kurwa. Kropka. No chuj mnie strzela na te pierdolone bezmózgowe reakcje. Laski szkoda. Ruchałbym
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-10-23, 14:19 3
WybrednyChuj napisał/a:

Ja pierdolę. No manipulacja. Robią Wam ze łbów kapustę. Statystyki zgonów z września 2019 są wyższe niż z września 2020. No jebany urząd stanu cywilnego to ma na stronie oficjalnej. Co Wy kurwa, debili z siebie dajecie robić? Nie ma żadnej pandemii. Jest kolejna, zmutowana grypa kurwa. Kropka. No chuj mnie strzela na te pierdolone bezmózgowe reakcje. Laski szkoda. Ruchałbym



a chuj mnie obchodzą statystyki, kazali nosic szmate na mordzie to nosze bo mi nie przeszkadza ani mnie nie dusi bo jestem silny i zdrowy a jak zdechlak zaklada i go dusi to chuj niech z domu nie wychodzi albo trzeba bylo zdrowiej zyc albo niech zdycha jak jest za slaby nosic maseczke, ale kurwisko nie bedzie pluc ludziom na mordy bo rzad im kazal maski nosic a ona sie buntuje suka. a w anglii podczas 2wś też sie buntowali jak rzad kazal po zmroku swiatla gasic zeby niemieckie bombowce nie widzialy wiosek to tez sie kurwy buntowaly i na zlosc wlasny dom oswietlali dookola jak tarcze strzelecka?
Zgłoś
Avatar
kocur75 2020-10-23, 20:39 1
piwo dla tego ziomeczka
Zgłoś
Avatar
qla125p 2020-11-21, 1:56
KebabRemover napisał/a:

a ch*j mnie obchodzą statystyki, kazali nosic szmate na mordzie to nosze bo mi nie przeszkadza ani mnie nie dusi bo jestem silny i zdrowy a jak zdechlak zaklada i go dusi to ch*j niech z domu nie wychodzi albo trzeba bylo zdrowiej zyc albo niech zdycha jak jest za slaby nosic maseczke, ale k***isko nie bedzie pluc ludziom na mordy bo rzad im kazal maski nosic a ona sie buntuje suka. a w anglii podczas 2wś też sie buntowali jak rzad kazal po zmroku swiatla gasic zeby niemieckie bombowce nie widzialy wiosek to tez sie k***y buntowaly i na zlosc wlasny dom oswietlali dookola jak tarcze strzelecka?



Karza ci chodzic na czworakach tez bedziesz chodzil,
Zgłoś