18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Tymczasem w Białymstoku
wi4droman • 2014-01-27, 16:08
Pewnie co poniektórzy kojarzą sytuację w której jakiś czasem temu nieznajomi sprawcy na jednym z Białostockich osiedli podpalili drzwi do mieszkania hindusa i jego żonki. Nasz bohater po tym zajściu nagrał film w którym ciśnie dla kobiety za dupodajstwo ciapatemu itp itd. Dziś rozpoczął się proces białostockiego protektora narodowości

Przed Sądem Rejonowym w Białymstoku rozpoczął się w poniedziałek proces mieszkańca miasta, podejrzanego o publiczne znieważenie z powodu przynależności narodowej obywatela Indii i jego żony, Polki. Podstawą zarzutów był film umieszczony w internecie, w którym 38-letni Adam Cz. wypowiada się o nich w obraźliwy sposób. Chodzi o rodzinę, której mieszkanie próbowano w maju ubiegłego roku podpalić na jednym z białostockich osiedli. Śledztwo w tej sprawie wciąż trwa, dotąd sprawców nie ustalono.

Mężczyzna został oskarżony o popełnienie dwóch przestępstw. Chodzi o publiczne znieważenie, za pośrednictwem internetu, obywatela Indii z powodu jego przynależności narodowej poprzez nagranie i opublikowanie na trzech portalach filmu, w którym - w ocenie prokuratury - również nawoływał do nienawiści na tle różnic narodowościowych.

Drugi zarzut dotyczy publicznego znieważenia żony Hindusa, mieszkanki Białegostoku, również poprzez umieszczony w internecie film, w którym Adam Cz. stwierdził, że kobieta jest "zdrajczynią białej rasy".

Przed sądem oskarżony nie przyznał się do postawionych mu zarzutów, odmówił składania wyjaśnień, więc sędzia odczytywała jego wyjaśnienia złożone w śledztwie. Sąd rozpoczął przesłuchania świadków.

Sprawa podpalenia mieszkania rodziny, której członkiem jest Hindus, zapoczątkowała szereg intensywniejszych działań nie tylko organów ścigania, ale także akcje o charakterze społecznym, które mają pokazywać sprzeciw wobec takich aktów rasizmu i ksenofobii. Polsko-hinduskie małżeństwo wzięło udział w takiej akcji.

W Białymstoku już wcześniej miały miejsce dwa podobne podpalenia mieszkań - w tym wypadku rodzin czeczeńskich. W żadnej z tych spraw dotąd nie ustalono sprawców.

mój kochany Białystok

tu macie jego kanał na yt bo dobrze gadaTheP21TV
Zgłoś
Avatar
b606 2014-01-28, 15:16 2
"ciśnie dla kobiety" - ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-01-28, 15:26 1
Czeczetkowicz? To ten kabareciarz? Dawno żadnego odcinka nie było... Pocieszam się za to Sendeckim. Nawet poziom intelektualny wyższy.

Zajebiste expose. No i ten efektywny, jak i efektowny pijar... Inteligencja wprost się wylewa.

Zgłoś
Avatar
artiee 2014-01-28, 15:56 2
@TempT chyba u Ciebie na wsi się tak pisze, w Białymstoku pisze się kobiecie.
Zgłoś
Avatar
mateksolo 2014-01-28, 16:00 2
już za granicą mówią że Białystok to najbardziej rasistowskie miasto w Polsce i dobrze chociaż nie będzie się tu zjeżdżał cały ten syf
Zgłoś
Avatar
Big_Macintosh 2014-01-28, 16:22
Kurwa, mieszkam niedaleko i nawet nie wiem co się w tym pięknym mieście dzieje...
Zgłoś
Avatar
busek 2014-01-28, 16:27 2
@mateksolo
dlatego jestem dumny, że tu mieszkam, przynajmniej żadne ścierwo nie panoszy się tu na ulicach
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2014-01-28, 16:27
dobry koles, sam jestem z białego

btw. mam nadzieje ze bongman nie był w moim miescie bo bede musial w przeciwnym wypadku stąd spierdalac...
Zgłoś
Avatar
15243 2014-01-28, 16:43 2
KlinikaAborcyjna napisał/a:


ale zabłysłeś , i tak to jest jak taki gimbus , który nigdy nie wyjechał ze swojej wsi dalej niż do siedziby powiatu wypowiada się na temat tego czego nigdy w życiu na oczy nie widział


manriusz napisał/a:

2xup

Równać z ziemią to takich jak ty (specjalnie pisane z małej przez brak szacunku).Byłeś,widziałeś to miasto że pierdolisz takie bzdety?Następny idiota z netu który będzie jechał po wszystkim tylko dla zasady.



Prawda w oczy kole, co? Każdy mieszkający na podlasiu wie, że białystok to pasożyt województwa i powinien być sprzedany waszej "ojczystej" białorusi za paczkę fajek, bo wstyd
Zgłoś
Avatar
busek 2014-01-28, 16:45
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-01-28, 17:52 2
15243 napisał/a:



Prawda w oczy kole, co? Każdy mieszkający na podlasiu wie, że białystok to pasożyt województwa i powinien być sprzedany waszej "ojczystej" białorusi za paczkę fajek, bo wstyd



nie karmić trolla
Zgłoś
Avatar
mekule 2014-01-28, 19:33
Obywatel Indii może być Muzułmaninem. Pewna część kraju jest w znacznym stopniu muzułmańska.
Zgłoś
Avatar
15243 2014-01-28, 19:43
KlinikaAborcyjna napisał/a:



nie karmić trolla



nie trolluje tylko mówię prawdę, ale co wy tam wiecie skoro nie znacie sytuacji w północno-wschodniej Polsce
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2014-01-28, 20:04 7
Wiecie co, w Brukseli jest od chuja ludzi z Podlasia. Generalnie, są to wsiury z Perlejewa, Zambrowa, Kadłubówki i oczywiście SIEMIATYCZ. Większość z nich, to takie dziadostwo, prostactwo pospolite, pijaki, awanturniki, kryminały, które psują opinię o Polakach. Najgorsze w tym jest, że podają się za Białostoczan. I sam przez to mówiłem na nich, że to buraki, śledzie i inne pustaki z Białegostoku.

Jak ktoś jest Polakiem, to Belgowie od razu się pytają "Bialistok?" Więc raz pojechałem do Białegostoku i bardzo mi się spodobało. Zupełne przeciwieństwo tego, czego się po tych dziadach "z Brukseli" spodziewałem. Miasto ma dobrego prezydenta, który miał biznesowe wykształcenie i potrafi rządzić hajsem, toteż Biały bardzo się rozwija. Ludzie też są bardzo fajni, mentalność na poziomie (w przeciwieństwie do tych spod Białegostoku) i ładnie tam jest.

Zdałem sobie wtedy sprawę, że te chamy robią Wam antyreklamę zagranicą, bo łatwiej jest wskazać B-stok niż jakieś kurwa Perlejewo. Także wielkie piwo dla Białego i chuj w dupę prostactwu spod Białego, robiącego syf w Brukseli. A to wasze zaciąganie i teksty typu "powiedz dla Mańka", "zajebał dla Koguta" czy "kup bułkę chleba" mnie rozwaliły i sam czasami tak mówię.
Zgłoś
Avatar
j................r 2014-01-28, 20:06 1
Kurwa ale wy macie lby zjebane ja znam wielu hindusow i sa bardzo wporzadku w chuj goscinni ludzie co najwazniejsze wielu gardzi islamem i pluja na koran. Pamietajcie ze kolor skory nie oznacza wrogiego nastawienia bialy tez moze wierzyc w islam.
Zgłoś
Avatar
15243 2014-01-28, 20:25
XtravaganZa napisał/a:

Wiecie co, w Brukseli jest od chuja ludzi z Podlasia. Generalnie, są to wsiury z Perlejewa, Zambrowa, Kadłubówki i oczywiście SIEMIATYCZ. Większość z nich, to takie dziadostwo, prostactwo pospolite, pijaki, awanturniki, kryminały, które psują opinię o Polakach. Najgorsze w tym jest, że podają się za Białostoczan. I sam przez to mówiłem na nich, że to buraki, śledzie i inne pustaki z Białegostoku.

Jak ktoś jest Polakiem, to Belgowie od razu się pytają "Bialistok?" Więc raz pojechałem do Białegostoku i bardzo mi się spodobało. Zupełne przeciwieństwo tego, czego się po tych dziadach "z Brukseli" spodziewałem. Miasto ma dobrego prezydenta, który miał biznesowe wykształcenie i potrafi rządzić hajsem, toteż Biały bardzo się rozwija. Ludzie też są bardzo fajni, mentalność na poziomie (w przeciwieństwie do tych spod Białegostoku) i ładnie tam jest.

Zdałem sobie wtedy sprawę, że te chamy robią Wam antyreklamę zagranicą, bo łatwiej jest wskazać B-stok niż jakieś kurwa Perlejewo. Także wielkie piwo dla Białego i chuj w dupę prostactwu spod Białego, robiącego syf w Brukseli. A to wasze zaciąganie i teksty typu "powiedz dla Mańka", "zajebał dla Koguta" czy "kup bułkę chleba" mnie rozwaliły i sam czasami tak mówię.



szkoda, że białystok wali w chuja całe województwo i blokuje inwestycje w innych miastach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie