18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pankruk 2020-08-24, 22:53
Mors_Nigra napisał/a:

Hahaha taaaa... odkąd powstał katolicyzm, wszystko robią w swojej obronie, ta, ta. Bajki dzieciom wciskaj. Sekciarz zawsze będzie bronił swojej sekty, moslemy też wymyślają cuda, nie widy, na kiju i wianku, byle by bronić swojej "wiary".



Natomiast szczeniak zawsze będzie pierdolił swoje farmazony nt. religii chociaż chrzest jest, komunia jest, bierzmowanie jest i pewnie ślub kościelny z weselem się kiedyś zamarzy Jak zaczniesz chłopcze żyć na własną rękę i przeżyjesz coś więcej niż walenie konia to może coś tam w główce zacznie świtać.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-08-25, 2:07 1
kienzler napisał/a:

Natomiast szczeniak zawsze będzie pierdolił swoje farmazony nt. religii chociaż chrzest jest, komunia jest, bierzmowanie jest i pewnie ślub kościelny z weselem się kiedyś zamarzy Jak zaczniesz chłopcze żyć na własną rękę i przeżyjesz coś więcej niż walenie konia to może coś tam w główce zacznie świtać.



Zajebiście! Tyle bełkotu a nawet j-e-d-n-e-g-o rzeczowego argumentu nimo. Nie żebym był zaskoczony. A o mnie się nie martw, o chrzest mnie nikt nie pytał, na odmówienie komunii byłem za mały, żadnego bierzmowania nie było i nie będzie jak i reszty. I już dawno mi zaświtało, że czczenie żydowskiego pustynnego bożka w słowiańskim europejskim kraju jest absurdem ponad wszelką miarę. Ale dobrze w sumie, że się nie odniosłeś merytorycznie do tego co napisałem, jeszcze byś był zmuszony znowu mnie zwyzywać i uciec albo przyznać mi rację...

PS: Zabawne również, jak krytyka niezgodnych z naukami Jezusa poczynań wyznawców KK, musi się w mózgu sekciarskiego akolity równać od razu z odrzuceniem wiary np. Ponownie, nie żebym był zaskoczony.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-08-25, 22:40
kienzler napisał/a:

Natomiast szczeniak zawsze będzie pierdolił swoje farmazony nt. religii chociaż chrzest jest, komunia jest, bierzmowanie jest i pewnie ślub kościelny z weselem się kiedyś zamarzy Jak zaczniesz chłopcze żyć na własną rękę i przeżyjesz coś więcej niż walenie konia to może coś tam w główce zacznie świtać.


Uuu. Skończyły się argumenty (a właściwie nawet nie zaczęły) to lecisz ad personam. Tylko potwierdziłeś tym samym słuszność tego co on napisał. Brawo, kurwa, brawo!
Zgłoś
Avatar
sliwa522 2020-09-09, 8:28
muzułmanie sie tak nie zachowują znam ich mieszkam kolo nich cale Zycie a to ze sie tak ubierają i wyglądają na muzułmanów to nie świadczy ze nimi sa taki jest ubiór w tamtych stronach
Zgłoś