18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Tymczasem w Niemczech
kolosasz • 2020-08-02, 23:25
Kiedyś ktoś tu jarał się AfD, że walczy z Islamem, że nie dopuści do islamizacji, itd.
Napisałem wtedy, żeby się tak ta osoba nie ekscytowała, bo po islamistach przyjdzie
czas na innych obcych. No i proszę. Działaczom AfD z Goerlitz nie podobają się
handlarze nie-Niemcy, więc naciskają na dzierżawcę targowiska
Cytat:

AfD zarzuca dzierżawcy, że preferuje polskich handlarzy, przydziela im lepsze i większe działki, a także przyznaje ulgi w opłatach. "To nieprawda" – zapewnia Fritz.
Prawicowi populiści agitują ponadto przeciwko handlarzom odzieży z Pakistanu. Zdaniem AfD zarówno Pakistańczycy, jak i Polacy, Czesi, Hindusi i Wietnamczycy powinni opuścić bazar, żeby zrobić miejsce dla handlarzy niemieckich.



No i żeby umieścić Polaków w jednej grupie z handlarzami z Pakistanu? Co ta AfD? nie wie, że Polacy są obrońcami europejskiej kultury przed islamską nawałą?
Po więcej info klikamy TU

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-10-06, 22:00
@Ghoscik8

Szkoda ze Churchill nigdy tak nie powiedział choćby z tego względu że brytyjska rodzina królewska pochodzi w prostej lini od niemieckiej arystokracji.

ra0mir napisał/a:

Nie zesraj się.
Niemiec nigdy nie będzie naszym przyjacielem.
Tak powtarzał moj ś.p. dziadek.



Bo twój dziadek był idiota tak jak ty.
Mój pradziadek pracował przed wojną w Niemczech i powtarzał ze nie ma milszych bardziej kulturalnych ludzi od Niemców. Naród pracowity, uczciwi i wysoko rozwinięty. Jak przyjezdzal do Polski to mu się rzygać chciało jak widział polskich jaskiniowcow pierdolonych swietojebliwych zakłamanych katolików.
Mówił że nie ma większego bydła złodziejskiego od Polaków.
Niemcy budowali potęgę a polaczki kościoły.
100 lat minęło i słowa pradziadka wciąż są prawdziwe.

A do roboty jeździł do Niemiec bo był człowiekiem pracowitym i ambitnym a Polska byla osranym pastwiskiem bez perspektyw gdzie ludzie srali w trawie za obora bo nawet kurwa kibla nie potrafili postawić.
I w sumie od 1ws zmieniło się tylko tyle że kible potrafimy już budować.
Zgłoś
Avatar
s................s 2020-10-15, 21:41 1
Cytat:

Mój pradziadek pracował przed wojną w Niemczech i powtarzał ze nie ma milszych bardziej kulturalnych ludzi od Niemców. Naród pracowity, uczciwi i wysoko rozwinięty. Jak przyjezdzal do Polski to mu się rzygać chciało jak widział polskich jaskiniowcow pierdolonych swietojebliwych zakłamanych katolików.



Pomieszkałbyś parę miesięcy w Niemczech i zdałbyś sobie sprawę z tego, że nie nienawidzisz Polaków, tylko całej ludzkości - a jedynie żyjesz w krainie iluzji wykreowanej przez media i internet, w której to Polska jest Kraśnikiem Europy. Prawda jest taka, że wszędzie jest to samo. Obłuda, ignorancja, zawiść, spierdolenie, patologia - w niższym szczeblu; biurokracja, hipokryzja, populizm, manipulacja, arogancja - w wyższym.
Pomijając już chamstwo, wieśniactwo i butę szwabów, warto wspomnieć o tym, że najniższe wartswy społeczne specjalnie się nie różnią od tych z naszej pięknej krainy. Rzekłbym nawet że takiego natężenia ćpuństwa i menelstwa nigdzie w Polsce nie widziałem, a tu i ówdzie pomieszkiwałem.
Brakuje jeszcze mojego ulubionego sloganu-mitu: "w Niemczech jest wyższa kultura na drogach" i mamy komplet, buahahahahaha.
Zgłoś