18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne





















Leeds ubogacone przez fekalioskórych.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-07-20, 21:25
pigmey napisał/a:

Co Ty pierdolisz Ty ruska onuco? Za to co się działo po wojnie w Polsce odpowiedzialni są kacapy i nikt inny.



..jak plemię z twego nicka-"umysł też masz malutki"!😁😁😁Ruscy PALUCHA U NOGI NIE POSTAWILIBY NA POLSKIEJ ZIEMI,GDYBY NIE HITLER,JEGO "PARCIE NA WSCHÓD" I PAKT "RIBBENTROP-MOŁOTOW"-KTÓRY TRWA DO DZISIAJ! A "ruskich onuc" to sobie w rodzinie poszukaj,ćwierćinteligencie,PRODUKCIE PPOSTKOMUNY!😡

Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2024-07-23, 17:12 1
Caanonierka napisał/a:

Na wyspiarzy przyszła sprawiedliwość dziejowa za Jalłtę!😡Za wsadzenie Polski i 1/3 Europy do stalinowskiego gułagu!Za gehennę siermiężnego powojnia,z odcięciem od cywilizowanego świata-naszych Rodziców i Dziadków!Za odbudowywanie się za żydowskie ,amerykańskie dolary,"cukierki nad Berlinem" dla szwabskich dzieci Hitlerjugend,gdy mojej Matce,na gruzach Warszawy-schodziły paznokcie z głodu!Za Jej stracone dzieciństwo i gehennę życia w staliniżmie,gdzie Jej,Matki Ojczyzna spływała krwią Jej,Ojczyzny -Najwartościowszych Synów,którym udało się przeżyć wojnę! Za naszą mękę I WIECZNĄ PRZEGRANĄ JAKO PAŃSTWA-w beznadziejnym dziedzicznym rozkładzie i indolencji-postkomuny!😡 Masz,zgniła Brytanio,swoją ,nareszcie sprawiedliwą za to zapłatę!😡Ze swoimi pacynkami-królami,którym służacy wyciskali pastę do zębów na szczoteczkę i prasowali sznurowadła! ŚMIESZNA Brytanio!😡



nie zesraj sie, za chwile bedziesz mial to samo w twojej koziel wolce, a od angoli to ty mozesz sie uczyc
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-07-23, 18:50
kierownikmasarni napisał/a:

nie zesraj sie, za chwile bedziesz mial to samo w twojej koziel wolce, a od angoli to ty mozesz sie uczyc



Przytoczyłam tylko suche fakty historyczne;widać w nich RACJĘ-po pańskiej CHAMSKIEJ reakcji!😁😁😁Pomiatanie polskimi lotnikami,którzy wygrali Bitwę o Anglię i narażali życie w obronie wsobnych,wyspiarskich tyłków,a nawet ich (lotników) nie zaproszono na Defiladę Zwycięstwa i kazano zapłacić za wylatane w lotach bojowych paliwo!Nie mieli z czego-to..ci "od których mam się uczyć"-potrącili sobie te koszty z depozytu polskiego złota,złożonego przez Polskę w Anglii;polskim lotnikom..oferowano pracę tylko jako..BARMANÓW!😡 o KRADZIEŻY sukcesu rozszyfrowania Enigmy przez polskich matematyków-I przypisanie przez brytoli tego sukcesu SOBIE-nie wspomnę!Chcesz się płaszczyć przed degeneratami i ssać z uwielbieniem ich zwiotczały cycek-to sobie ssij!😁😁😁Widocznie takie masz ch..we poczucie honoru i tożsamości narodowej,to cię zawsze będą trącać nogą na świecie,gdzie byś się nie pojawił! Zatrudniać do zbierania szparagów,za stawki,za jakie nie zgodzi się pracować żaden niemiec,odszczurzać kanały brytanii i wynosić baseny po roślinkach-byłych ss-manach ze szwabskich umieralni starców! NIE TAK BY DZIŚ POLSKA WYGLĄDAŁA, GDYBY POLSKI NIE WSADZONO W JAŁCIE DO STALINOWSKIEGO GUŁAGU!😡Na marginesie;meldunki I ZDJĘCIA z brytyjskich przelotów zwiadowczych nad Auschwitz i innymi obozami koncentracyjnymi-brytyjczycy ODNOSILI SKRZĘTNIE DO ARCHIWUM i..ciiisza panowała!A mogli przerwać to ludobójstwo!A ja.."mam się od nich uczyc"bo tak uważa jakiś niedorozwój intelektualny,nie potrafiący z faktów historycznych wyciągnąć podstawowych wniosków!😡
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2024-07-24, 12:29
Caanonierka napisał/a:

Przytoczyłam tylko suche fakty historyczne;widać w nich RACJĘ-po pańskiej CHAMSKIEJ reakcji!😁😁😁Pomiatanie polskimi lotnikami,którzy wygrali Bitwę o Anglię i narażali życie w obronie wsobnych,wyspiarskich tyłków,a nawet ich (lotników) nie zaproszono na Defiladę Zwycięstwa i kazano zapłacić za wylatane w lotach bojowych paliwo!Nie mieli z czego-to..ci "od których mam się uczyć"-potrącili sobie te koszty z depozytu polskiego złota,złożonego przez Polskę w Anglii;polskim lotnikom..oferowano pracę tylko jako..BARMANÓW!😡 o KRADZIEŻY sukcesu rozszyfrowania Enigmy przez polskich matematyków-I przypisanie przez brytoli tego sukcesu SOBIE-nie wspomnę!Chcesz się płaszczyć przed degeneratami i ssać z uwielbieniem ich zwiotczały cycek-to sobie ssij!😁😁😁Widocznie takie masz ch..we poczucie honoru i tożsamości narodowej,to cię zawsze będą trącać nogą na świecie,gdzie byś się nie pojawił! Zatrudniać do zbierania szparagów,za stawki,za jakie nie zgodzi się pracować żaden niemiec,odszczurzać kanały brytanii i wynosić baseny po roślinkach-byłych ss-manach ze szwabskich umieralni starców! NIE TAK BY DZIŚ POLSKA WYGLĄDAŁA, GDYBY POLSKI NIE WSADZONO W JAŁCIE DO STALINOWSKIEGO GUŁAGU!😡Na marginesie;meldunki I ZDJĘCIA z brytyjskich przelotów zwiadowczych nad Auschwitz i innymi obozami koncentracyjnymi-brytyjczycy ODNOSILI SKRZĘTNIE DO ARCHIWUM i..ciiisza panowała!A mogli przerwać to ludobójstwo!A ja.."mam się od nich uczyc"bo tak uważa jakiś niedorozwój intelektualny,nie potrafiący z faktów historycznych wyciągnąć podstawowych wniosków!😡



Dlatego mowie ze od anglikow powinnas sie uczyc, a nie byc wykorzystywana. Polakow wszyscy wykorzystuja, niemcy, donek, pisiory amerykanie, ukry i cala reszta. Zamiast plakac nad rozlanym mlekiem, uzalac sie jak polakow wszyscy ruchaja w dupe od pokolen, wezcie sie w koncu za swoj kraj. Jedyne co to cebulaki potraficie sie klucic miedzy soba o to kto ma lepszego pasata. Ale co ja tam bede ciebie uczyl ty wiesz lepiej, masz swoj honor a jak ruskie rakiety spadna na polin to pierwsza ze swoim lysym mezem bedziesz spiepszac passatem z naklejka PW do niemiec. Polacy to zaplakani frajerzy i ty jestes tego przykladem.
Zgłoś
Avatar
pigmey 2024-07-25, 13:43
Caanonierka napisał/a:

..jak plemię z twego nicka-"umysł też masz malutki"!😁😁😁Ruscy PALUCHA U NOGI NIE POSTAWILIBY NA POLSKIEJ ZIEMI,GDYBY NIE HITLER,JEGO "PARCIE NA WSCHÓD" I PAKT "RIBBENTROP-MOŁOTOW"-KTÓRY TRWA DO DZISIAJ! A "ruskich onuc" to sobie w rodzinie poszukaj,ćwierćinteligencie,PRODUKCIE PPOSTKOMUNY!😡



Gdyby nie kacapy Hitler nie miałby szansy na rozpoczęcie wojny. Całe luftwaffe zostało wyszkolone w ZSRR, a ruscy doskonale wiedzieli po co ich szkolą. Właśnie po to, żeby później zająć między innymi Polskę jako tzw. "wyzwoliciele" Atak na ZSRR to była jedyna dobra decyzja Hitlera. Tyle teraz możecie po waszej "trzydniowej specjalnej operacji", która trwa już trzeci rok. Pierdolić kocopoły w internecie i obrażać poczciwych ludzi wylewając z siebie frustracje, że wasza "matuszka rassija" dostała kolejny raz wpierdol xD

PS. Naprawili już prąd pod Rostowem?
Zgłoś