18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
InnyName 2019-07-02, 16:03 5
Dobrze wspominam granice UA/PL , zawsze było zabawnie i nie pierdolą się z motocyklami, każą jechać na przejście dla pieszych i bez kolejek
Co innego od Macedońskiej strony, tam celniczki stoją na bramie i podnoszą szlaban, a celnicy w środku siedzą gbury jebane

Swoją drogą, jeśli nie wydzieracie pizdy że lwów jest polski to polecam UA, mega tanio nawet w centrum turystycznym, spoko klimat, na wioskach jeszcze jest klimat zacofanego państwa no i ludzie przyjaźni, ale to zaznaczam, jak sie nie wydziera pizdy głupi tekstami

Zgłoś
Avatar
hardowski 2019-07-02, 18:39 2
InnyName napisał/a:

Dobrze wspominam granice UA/PL , zawsze było zabawnie i nie pierdolą się z motocyklami, każą jechać na przejście dla pieszych i bez kolejek Co innego od Macedońskiej strony(...)



Od kiedy to Macedonia graniczy z ukpainą?
Zgłoś
Avatar
carl92 2019-07-02, 23:35 1
hardowski napisał/a:

Od kiedy to Macedonia graniczy z ukpainą?



Pewnie pomylił z Mołdawią
Zgłoś
Avatar
mieszał 2019-07-02, 23:42
Szenrik , szenrik jest najlepszy .
Zgłoś
Avatar
NyanWarrior 2019-07-03, 0:34
htp napisał/a:

Dla jednych wycie, dla innych niezły chór. Pewnie jadą do Polski na jakiś festiwal.



Dla mnie ruskie zawsze będzie wyciem i nic tego nie zmieni
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2019-07-03, 0:52
czarno czerwone koszule....
Jakby to było na mojej zmianie to by dostali upaińcy misia w paszport a nie wizę.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-07-03, 12:05
DzidaZawodnik napisał/a:

JesteS debilem? Czy debilem ukrem?



Na pewno nie ortalionowym śmieciem, spójrz w lustro to może jakiegoś dostrzeżesz.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-07-04, 0:12 1
Widzę obraźliwe komentarze nt. Ukrainy i Ukraińców ale jak kiedyś jeździłem do Francji na prace wakacyjne to akurat nasi robili wszystko żeby mnie oszukać, okraść lub podjebać, a Ukraińcy mi pomagali jak czegoś nie wiedziałem i nawet tańszy nocleg ogarnęli.
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2019-07-04, 19:13
na pewno przykrywka, żeby uśpić czujność, coś przemycali, pewnie ciapatych
Zgłoś