18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:41
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
Avatar
czorny711 2023-06-05, 7:55 5
Jebać banderowskie ścierwo
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-06-05, 8:30 2
Siriuz napisał/a:

Bo wbrew temu co mówi zachodnia propaganda Ruscy nie chcą niszczyć Ukrainy. Od samego początku wojny posuwają się ostrożnie minimalizując straty zarówno własne jak i po stronie cywili. Wszędzie tam gdzie napotkają silniejszy opór to zwyczajnie zatrzymują się i cofają. Kijów przecież był już otoczony przez Rosjan na samym początku wojny. Nie wiem dlaczego odpuścili, ale mogę się domyślać, że nie chcieli dopuścić do katastrofy humanitarnej. Gdyby Ruscy chcieli po prostu podbić Ukrainę, to mając kontrolę nad niebem wysłali by zwyczajnie bombowce i wszystko zrównali z ziemia. Tymczasem oni wciąż stosują drogą, precyzyjną broń rakietową i drony. Tak jak napisałem wyżej - ich celem jest powtrzymanie ekspansji NATO, a Ukraina w tym przypadku ma strategiczne znaczenie. Jak będzie trzeba, będą stawiać opór i 10 lat, chyba że NATO doprowadzi do eskalacji.



Poszczam się zaraz ze śmiechu. Już nawet największe kacapskie nacjonalisty w to nie wierzą...
Z Kijowa wycofali się bo ktoś im wmówił, że będzie jak w 2014. Wlecą swoimi t-72 zajmą miasto bez wystrzału a dokoła ludzie z kwiatami będą stali Troszkę się przeliczyli.
Nawet najwięksi, niezależni krytycy/eksperci wojskowi na świecie śmieją się z tego kolosa na glinianych nogach.
Tam korupcja sięga absurdów, każdy każdego oszukuje a jak do twojego putlera info dochodzi to jak przez głuchy telefon, mocno przekształcone.
Gdzie twoje T-90, Terminatory, t-14 armata, Su-34, które mogą jako tako z NATOwską techniką konkurować?
Jak ruszy rezerwy to zaraz republiki będą chciały się odłączać.
Jest w czarnej dupie i tylko twoja kacapska propaganda ci każe temu zaprzeczać
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-06-05, 12:10
damian15snk napisał/a:

Macie tepaki, z yt już oczywiście zniknęło



Kremlowski punkt widzenia?
Zgłoś
Avatar
iprone 2023-06-05, 12:42 1
typowa ruska padlina wrzucająca filmiki aby oczernić ZSU... to samo wrzuca o wojnie z UKR. won onuco
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2023-06-05, 15:39
motylekwbrzuchu napisał/a:

Skoro nie brakuje, to nie ma sensu wpuszczać nowych



To po co twoi wpuszczają?
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-06-05, 16:13 1
Siriuz napisał/a:

Nie będę dyskutował z twoimi urojeniami i fobiami. Nawet nie ma sensu próbować ci tłumaczyć, że Ruscy nie są demonami z innego wymiaru Tylko leki. Ruscy swoje cele w tej wojnie realizują, z utrudnieniami, ale są dokładnie tam gdzie zamierzali - NATO nie ma swoich baz na Ukrainie. Tyle, ale twój umysł przeżarty strachem i nienawiścią nie jest zdolny do pojęcia nawet tak prostych założeń.



Jeśli celem kacapów było mniej więcej DWUKROTNE wydłużenie granicy z NATO (Finlandia), to cel został osiągnięty
Dodam, że wojna prędzej czy później się skończy i wtedy Ukraina też wejdzie do NATO
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-06-05, 16:46
eMCeONe napisał/a:

To po co twoi wpuszczają?



żydki z pisu to nie "moi".
Zgłoś
Avatar
35i 2023-06-05, 18:07


Jebać i jednych i drugich. Polska mistrzem Polski.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-05, 20:33 1
mwaski napisał/a:

Jeśli celem kacapów było mniej więcej DWUKROTNE wydłużenie granicy z NATO (Finlandia), to cel został osiągnięty
Dodam, że wojna prędzej czy później się skończy i wtedy Ukraina też wejdzie do NATO



1) Spójrz na mapę i zastanów się jak łatwo jest odciąć ten półwysep
2) Kluczowe kanały komunikacyjne Moskwy, m.in wodne biegną w kierunku południowym i tam dają dostęp do morza śródziemnego. Na granicy z Finlandią nic nie ma.
3) Finlandia może zaczekać na swoja kolej. Rosjanie na pewno zareagują jeśli pojawi się tam NATOwska baza rakietowa, ale obstawiam, że zrobią raczej powtórkę z Kuby.

0dbytBiskupa napisał/a:

Aha, to tak wam to tłumaczą kacapskie, "niezależne" media. Jacy szlachetni ci ruscy, wzór cnót wszelakich, wcielenie dobroci normalnie. Mogliby pozabijać, ale łaskawie oszczędzają! Szkoda tylko, że nie oszczędzili Mariupola, Sewerodoniecka i Bachmutu. Ale nie, tam oczywiście winni byli Ukraińcy bo mieli czelność się bronić, prawda?
Idź już lepiej w chuj z tą propagandą, bo to nawet śmieszne nie jest, ale żałosne. Masz się za oświeconego, który odkrył jakąś pierdoloną Prawdę Objawioną, a ty zwyczajnie dałeś sobie nasrać do mózgu.



A z jakich źródeł informacji Ty czerpiesz?
To co napisałem to są elementarne wnioski. Jak wytłumaczysz, że nie robią tradycyjnych nalotów dywanowych na miasta? Dlaczego nie stosują Amerykańskiej taktyki - ostrzelać, zniszczyć z dystansu i dopiero wchodzić? Miasta o których piszesz w większości zostały ponoć ewakuowane, a ponad to polowa materiałów która jest w wątku o Ukrainie pokazuje, że cywilne obiekty są atakowane dlatego, że to Ukraińcy używają ich w celach bojowych. Skoro są tak dobrze wyposażeni i wyszkoleni to dlaczego stosują taktyki partyzanckie i doprowadzają do zniszczenia kraju i ofiar wśród cywili? Wytłumacz mi to.
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-06-06, 16:05 1
Anonymous napisał/a:

Dodam, że wojna prędzej czy później się skończy i wtedy Ukraina też wejdzie do NATO



Wejdzie to co upadlina odzyska, puki co najlepsze i najbardziej perspektywiczne tereny utrzymuje kacapownia. Niech walczą dzielni upadlińcy im ich i kacapów mniej tym dla świata lepiej.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-06-11, 9:18
Siriuz napisał/a:


A z jakich źródeł informacji Ty czerpiesz?
To co napisałem to są elementarne wnioski. Jak wytłumaczysz, że nie robią tradycyjnych nalotów dywanowych na miasta? Dlaczego nie stosują Amerykańskiej taktyki - ostrzelać, zniszczyć z dystansu i dopiero wchodzić? Miasta o których piszesz w większości zostały ponoć ewakuowane, a ponad to polowa materiałów która jest w wątku o Ukrainie pokazuje, że cywilne obiekty są atakowane dlatego, że to Ukraińcy używają ich w celach bojowych. Skoro są tak dobrze wyposażeni i wyszkoleni to dlaczego stosują taktyki partyzanckie i doprowadzają do zniszczenia kraju i ofiar wśród cywili? Wytłumacz mi to.


A co ci tłumaczyć, jak ty wszystko wiesz najlepiej. Co nie pasuje do układanki to propaganda i fejk, mam rację? Przecież ruscy niszczą miasta z dystansu, dokładnie jak piszesz. Nalotów nie ma bo Ukraińcy (ale ruscy też) mają całkiem niezłą obronę przeciwlotniczą. Tylko Azowstal w oblężonym Mariupolu ruscy bombardowali bo jedynie tam panowali w powietrzu.
Jeśli ruscy czegoś nie robią, to dlatego, że nie mogą. Spróbuj sobie to wyobrazić przez chwilę, potrafisz? Nie sądzę. Bo to nie pasuje do twojej wizji świata i głębokiej, ukształtowanej przez szemrane media wierze w kacapską potęgę.
Zgłoś
Avatar
KUBA-SKA 2023-07-02, 6:36
Krokodyl wszedł jak młody wilk
Zgłoś