18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
PaczekDNA 2011-08-27, 21:41 5
Żaden problem, piszesz maila do Tyskiego, pokazujesz zdjęcie ew. dopisujesz nr. partii produktu i zazwyczaj kontaktują się z Tobą w ciągu kilku dni telefonicznie, najczęściej dają jakiś upominek w zamian za bubel. Ja kupiłem jogurty pitne były zgazowane, zepsute, napisałem, Pani zadzwoniła i przeprosiła poprosiła o adres, trochę pogadaliśmy i fakt że po dwóch miesiącach ale ostrzegała przyszedł Pan i przyniósł mi cała torbę serków długopisów i koszulek PRESIDENT. Nie ma co się bulwersić, zdarza sie najlepszym:)
Zgłoś
Avatar
malibu2 2011-08-27, 22:04
androgenius napisał/a:

@Novik
A jakie to ma kurwa znaczenie dla masy w zamkniętej szczelnie puszce,imbecylu jebany?



90% piwa to woda, 1L piwa to 1kg, więc już sama woda to 0,45kg a pozostałe 10% też lżejsze od powietrza nie jest...

ergo: 500ml piwka powinno mniej więcej ważyć 500g

I kto się okazał "imbecylem jebanym"??
Zgłoś
Avatar
carpa84 2011-08-27, 22:13
A ja mam butelkę tymbarka z zyletka w srodku. Autentycznie.Na dniach bede sie kontaktowal z producentem.Zobaczymy co uda sie wynegocjowac.
Zgłoś
Avatar
b................c 2011-08-27, 22:35
@carpa84 pokaż lub giń
Zgłoś
Avatar
kupsobiegrzejnik 2011-08-27, 23:05 1
rafiki napisał/a:

Jeszcze żebyś prawdziwe piwo kupił a nie te szczyny...

to jeszcze od biedy ujdzie, gorzej jesli chodzi o lecha
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-08-27, 23:41 1
malibu2 napisał/a:



90% piwa to woda, 1L piwa to 1kg, więc już sama woda to 0,45kg a pozostałe 10% też lżejsze od powietrza nie jest...

ergo: 500ml piwka powinno mniej więcej ważyć 500g

I kto się okazał "imbecylem jebanym"??



Następny kurwa Einstein, novik napisał,że pierwsze piwo ważyło 500g bo było "ruszane" i miało niby więcej gazu,ale puszka jest szczelnie zamknięta więc nawet jej wstrząśnięcie i skumulowanie gazu,który i tak się w niej znajdował nie może wpłynąć na całkowitą masę puszki,nie będę ci tego wyjaśniał dobitniej skończony kretynie Następnym razem czytaj kurwa ze zrozumieniem to,do czego odnosi się dany post,jeżeli to nie jest poza spektrum twoich możliwości percepcyjnych.
Zgłoś
Avatar
d................k 2011-08-27, 23:53
PaczekDNA napisał/a:

Żaden problem, piszesz maila do Tyskiego, pokazujesz zdjęcie ew. dopisujesz nr. partii produktu i zazwyczaj kontaktują się z Tobą w ciągu kilku dni telefonicznie, najczęściej dają jakiś upominek w zamian za bubel. Ja kupiłem jogurty pitne były zgazowane, zepsute, napisałem, Pani zadzwoniła i przeprosiła poprosiła o adres, trochę pogadaliśmy i fakt że po dwóch miesiącach ale ostrzegała przyszedł Pan i przyniósł mi cała torbę serków długopisów i koszulek PRESIDENT. Nie ma co się bulwersić, zdarza sie najlepszym:)


serki na poczcie po dwóch miesiącach... dupa od sraczki bolała?
Zgłoś
Avatar
DMN 2011-08-27, 23:58 2
Czy napisał, ze pocztą przyszły? Czytajcie ze zrozumieniem, proszę.
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2011-08-28, 0:55 2
~dback

Przyniósł mi to przedstawiciel handlowy i w 99% przypadków tak to wygląda, ale kolegę widzę głowa by zabolała od pomyślenia...
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2011-08-28, 9:12 2
Wiesz kiedy masz dobry dzień? Kiedy nawet waga z sklepie się do Ciebie uśmiecha.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-08-28, 10:33
jedna metalowa puszka druga alu
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-08-28, 10:35
Aj tam, waga z Anglii więc i tak pokazuje w funtach.
Zgłoś
Avatar
kapi145 2011-08-28, 13:02 1
Ktoś tu opuszczał wykłady FIZYKI. Objętość nie równa się wadze, wyjątkiem jest woda, tzn 1kg wody zajmuje objętość 1l (w warunkach normalnych), alkoholu etylowego jakieś 0,8 kg. W piwie jest w chuj różnych dodatków, więc 500ml nie będzie ważyło 500g, do tego przychodzi jeszcze waga puszki.

Kurwa mać, strach się bać co będzie na Sadolu kiedy zapanuje następne pokolenie ...
Zgłoś
Avatar
piwko6 2011-08-28, 13:59
Teraz to mnie zaskoczyłeś, jestem wiernym konsumentem piwa tyskie i nie sądziłem że przyjdzie mi z wagą przychodzić do sklepu ;/ myślałem że wszystkie piwa są takie same!!!!
Zgłoś
Avatar
carpa84 2011-08-28, 23:01
Mama do Jasia: Po co Ci ta waga ?
Jasiu: Idę do sklepu po piwo !! ;d
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie