18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne

Kacapia, Wołgograd, młodzi chłopcy rozebrali i okradli 19-letnią studentkę na ulicy.

Dziewczyna szła do domu i została zaatakowana przez gang młodocianych bandytów. Rozebrali ofiarę, a następnie brutalnie pobili ją kijem i postrzelili z pistoletu pneumatycznego. Po wszystkich torturach dziewczyna straciła pieniądze i telefon, a chuligani uciekli.

Patole zostały już zatrzymane, najmłodszy z nich ma 16, a najstarszy 18 lat.
Zgłoś
Avatar
alahu1 2023-08-02, 21:42 3
Kormork napisał/a:

Wiadomo że ruskie są popierdolone ale coś mi się wydaję że ta dziewucha za nic nie dostała.



Co twoim zdaniem musiałaby odjebać, żeby na coś takiego zasłużyć?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-02, 21:46
Te kurwy wyżej co tak ujadają na Rusków a nie na patole, to takie same miernoty jak ci z tego filmu. Wam się należy deskoterapia prewencyjna.
Zgłoś
Avatar
kezman 2023-08-02, 21:46 2
Niewyruchali? Nie rozumiem ich..
Zgłoś
Avatar
f................n 2023-08-02, 22:06 2
saves napisał/a:

Nie szkoda mi tego narodu. Niech giną na froncie, zapijają się na śmierć czy zdychają na AIDS, Gdyby Ziemia miała dupę, byłaby nią Rosja, a Moskwa jej odbytem.


O, ukr strugający cwaniaka w Polsce? A jeśli Polak to wbij Sobie do glowy: oba te narody to stepowa dzicz. I oba te narody zasługują na los, który sobie gotuja
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-08-02, 22:29 1
saves napisał/a:

Nie szkoda mi tego narodu. Niech giną na froncie, zapijają się na śmierć czy zdychają na AIDS, Gdyby Ziemia miała dupę, byłaby nią Rosja, a Moskwa jej odbytem.



A ty, cwaniaku ukrolubny, byłbyś kutasem z lubością hasającym w tym odbycie. Że też takiego durnia ziemia-matka nosi.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-08-02, 23:35
Przecież raczej za darmo nie dostała. Przypuszczam że jak to na ruskim zadupiu, za jakieś skakanie po murzyńskiej knadze, czy coś. Oni trzymają baby za ryj i dzięki temu mają jako taką przyszłość niestety, w przeciwieństwie do naszego postępu. W wasze spermiarskie wycie tutaj niewiele zmieni
Zgłoś
Avatar
Mewa27 2023-08-02, 23:59
Oni ją ostrzelali jak chuj, a nie postrzelili
Zgłoś
Avatar
Machol 2023-08-03, 0:25
kezman napisał/a:

Niewyruchali? Nie rozumiem ich..



Już mają po jednym aids, po co im więcej?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-08-03, 0:35 1
saves napisał/a:

Nie szkoda mi tego narodu. Niech giną na froncie, zapijają się na śmierć czy zdychają na AIDS, Gdyby Ziemia miała dupę, byłaby nią Rosja, a Moskwa jej odbytem.



Ziemia ma dupę i jest nią właśnie roSSja
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-08-03, 2:11 1
Jakie to są cioty. W paru na laske i jeszcze z pneumata napierdalają w nią ..... czyli jednak to prawda że statystyczny rusek lubi w dupę brać
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-08-03, 2:17
To naprwno po rusku? Nie wiem może ale
Zgłoś
Avatar
Lupa 2023-08-03, 6:45 1
420710247365 napisał/a:


Miałem książkę Sołżenicyna w domu, znalazłem ją niedawno i poszła do beczki w której palę niepotrzebne kartony, papiery i drewno.



Szkoda że jej nie przeczytałeś, dowiedziałbyś się o russkich więcej niż z sadola.
Zgłoś
Avatar
SantiagoDD 2023-08-03, 8:47
Swoją byłą też tak tresowałem...
Zgłoś
Avatar
ArkSa 2023-08-03, 9:53 1
alahu1 napisał/a:

Co twoim zdaniem musiałaby odj***ć, żeby na coś takiego zasłużyć?



Jak to co. Według niektórych to pewnie najgorsze, czyli jakiś seks przed ślubem albo nie uklęknięcie przed matkom boskom ;p
Zgłoś
Avatar
JackCola 2023-08-03, 12:17
z takich scen byli znani probanderowscy upadlińcy dlatego rosyjskojęzyczna większość się od nich odłączyła . Reszta dała się podjudzić i zutylizować w nieudanych atakach na Rosjan , co mądrzejsi a zwłaszcza ci wyznania handlowego ,balują dzisiaj w Polin i UE na koszt tubylców XD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie