18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Halman 2022-09-11, 14:03 6
sberek38 napisał/a:

to zelenski zrobił z faktów kurwę, a ty dalej szarpiesz mu jego obrzezanego napleta.



masz putinsynu, niech cie chuj strzeli na miejscu:

Zgłoś
Avatar
sberek38 2022-09-11, 14:16
Halman napisał/a:

nie ale pokazałem ci jak ty łykasz wszystko co ci sie poda, przecież to kurwa fejk i to taki słaby.



Ja nawet nie odpaliłem twojego filmiku, nie odniosłem sie do niego. bandero-naiwniaku. Ale ty porzuciłeś i spierdoliłeś od tematu, który sam zacząłeś.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-09-11, 14:34 2
sberek38 napisał/a:

Ja nawet nie odpaliłem twojego filmiku, nie odniosłem sie do niego. bandero-naiwniaku. Ale ty porzuciłeś i spierdoliłeś od tematu, który sam zacząłeś.



jasne, nic nie włączałeś... wierzę ci jak w bozię z brodą w niebie... a dyskusję uważam za skończoną juz wcześniej bo z wypompowanym mózgiem dociera tylko narracja z kremla. bardzo chujowego dnia życzę.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2022-09-11, 14:36
skąd się wzięło 1970? jest to tak zwany czas uniksowy, którego początek to pierwszy stycznia 1970, ale na kamerze nigdy nie został ustawiony. pl.wikipedia.org/wiki/Czas_uniksowy
Zgłoś
Avatar
sberek38 2022-09-11, 14:40 1
Halman napisał/a:

jasne, nic nie włączałeś... wierzę ci jak w bozię z brodą w niebie... a dyskusję uważam za skończoną juz wcześniej bo z wypompowanym mózgiem dociera tylko narracja z kremla. bardzo chujowego dnia życzę.



No już wcześniej zakończyłeś dyskusję, spierdalając od argumentów, w temacie który sam zacząłeś, o co ci jeszcze biega bandero-tchórzu?
Zgłoś
Avatar
Pereze87 2022-09-11, 18:58 2
Psie ruskie szmaty juz spierdalają z Ukrainy .. dobry moment na zajebanie atomem w Moskwe i wyjebanie tych zwierząt co do jednego ... potem Pekin i bedzie w końcu tak jak powinno być ! Śmierć kurwom bolszewickim . Chwała Ukrainie ! A Wy ruskie trole spłoniecie jak pomniki bolszewickie .

Halman napisał/a:

jasne, nic nie włączałeś... wierzę ci jak w bozię z brodą w niebie... a dyskusję uważam za skończoną juz wcześniej bo z wypompowanym mózgiem dociera tylko narracja z kremla. bardzo chujowego dnia życzę.



Na chuj gadasz z tymi jebanymi polmozgami co zyją w paranoji i wierzą w jakies plaskie ziemie i banderowców ktorzy juz niedlugo przejmą władze w PL .. takie scierwa trzeba zarem z bolszewią zrzucac z mostów do Wisły aby nie tracic na nich amunicji . W sumie jencom bolszewckim mozna przestrzeliwac oba kolanka i łokcie aby kurwy były inwalidami do konca zycia .. aby przypominali innym zwierzętom bolszewickim co sie stanie jak znow sprobują isc na zachód .. do tego obciązy sie ich morale , sluzbe zdrowia i socjal choc wiadomo ze tam gowno mają . No moze dostaną konserwe za to ze zostali kaleką

Zgłoś
Avatar
Exclip 2022-09-12, 9:01
sberek38 napisał/a:

to zelenski zrobił z faktów kurwę, a ty dalej szarpiesz mu jego obrzezanego napleta.



Kolejny lachociag putina
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-09-12, 15:46
Halman napisał/a:

U ruskich jest już 1970 rok...



I te ich słynne białe noce...
Zgłoś
Avatar
intermag 2022-09-14, 5:14
Być może, ale jest też węgiel, gaz. A wy kurwa 18 stopni zima i jak przekroczygie limit Energi to kredyvik by yo splacic
Zgłoś