18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kruca 2010-03-17, 21:43
Nie jestem brzydki...
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-03-17, 21:44
Udowodnij!
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-03-17, 21:47
W ogóle co się dzieje na tym filmiki? Nie jestem w stanie wychwycić, będę wdzięczny za pomoc Serio.
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-03-17, 22:00 2
Everal, Rok 2016, Ubiforce- zbrojny oddział wydzialu antypirackiego Ubisoftu dokonuje egzekucji na crackerach zabezpieczeń i osobach, ktore sciągnęły nielegalnie Assasins Creed 4. Strzelają im w tył głowy i wrzucają do maszyny spalającej. Jedna z osob wyrywa się z wiezow i biegnie ku wolności. Szybka seria w plecy ścina go na ziemię. Zbliża się porucznik oddziału patrząc lubieżnie na dogorywające ciało nieszczęśnika. Rozpina rozporek. Obraz zaczyna się ściemniać wraz z rozpoczęciem gwałtu...
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-03-17, 22:23
foad69 napisał/a:

Everal, Rok 2016, Ubiforce- zbrojny oddział wydzialu antypirackiego Ubisoftu dokonuje egzekucji na crackerach zabezpieczeń i osobach, ktore sciągnęły nielegalnie Assasins Creed 4. Strzelają im w tył głowy i wrzucają do maszyny spalającej. Jedna z osob wyrywa się z wiezow i biegnie ku wolności. Szybka seria w plecy ścina go na ziemię. Zbliża się porucznik oddziału patrząc lubieżnie na dogorywające ciało nieszczęśnika. Rozpina rozporek. Obraz zaczyna się ściemniać wraz z rozpoczęciem gwałtu...


O to mi chodziło! Dzięki
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-03-17, 22:26
No problem, zapomniałem napisać, że mieli zielono- brązowe mundury.
Zgłoś
Avatar
Arystokrata 2010-03-18, 9:17
foad69 napisał/a:

No problem, zapomniałem napisać, że mieli zielono- brązowe mundury.


Zapomniałeś jeszcze dodać, że piraci mieli ciężkozbrojne jednostki uzbrojone w cracki, patche i inne technologie pirackie, które powstały po 2012.
Zgłoś